Rozważania transferowe (dyskusja)

Póki co to płota wyssana z palca - napisali o tym tylko w the mirror.

W Warda-Prowse nie wierzę. Chłop ma swoje lata a my bardziej celujemy w piłkarzy 22-25. No chyba, że Thiago ma się z nami jakoś niespodziewanie pożegnać i kupią JWP jako tego doświadczonego.

Cykl życia Jamesa zatacza kolejne koło. Milnera podpisywaliśmy w podobnym wieku, czas na kolejną gwiazdę, która poprowadzi nas niemal do 40tki. Mistrzu Ward-Prowse, prowadź.

Śmichy-chichy, mam nadzieję, że to nie będzie prawda. Człowiek jeszcze się nie nacieszył z faktu, że klub opuściło całe magiczne trio Milner-Keita-OX, a tu media już takie brutalne plotki sieją…

3 polubienia


Jego nawet fani west hamu nie chcą xD

1 polubienie

Jeszcze wam JWP zamknie japy, kiedy w ostatniej kolejce jego bramka z rzutu wolnego da nam upragniony awans do Ligi Konferencji.

29 polubień

Pokazać Ci zdjęcie z Pepem Guardiolą i jego pucharami?

Jest odpowiedni temat “poza sportowe” idealnie pasujący do omawiania kwestii nawet Liverpoolu, ale w kontekście miasta, to i tak dalej non stop zaśmiecane są tematy odchodzące od meritum - sam czasami się na tym łapię i staram się przestać/cytować w nowym temacie, ale no niestety też raczej ciężko nad tym trzymać pieczę, gdy mała ilość moderatorów (sam się nie zgłoszę, bo się przyznaję, że mogłoby mi nieco obiektywizmu brakować).

Pokazać Ci zdjęcie z Pepem Guardiolą i jego dolarami?

3 polubienia

Konate o Thuramie

Ależ będę zły jeśli go finalnie nie sprowadzimy

10 polubień

Żeby nie było jak z Judem.

1 polubienie

Już piłkarze nawołują o klasowych graczy. Teraz Ibou wcześniej np. VVD.

Zrzut ekranu 2023-06-13 224520

1 polubienie

XD Jakie to było dobre :joy:

Dawać tych klasowych graczy. Miało być takie lato ze mordy pękną przeciwnikom jedynych prawowitych właścicieli w angielskiej piłce. Gdzie jest te 250 mln?

3 polubienia

Valverde to bedzie ta bomba, i jakis angol budżetowy napewno tak widze te trojke w pomocy

Z tym Valverde to żart roku.

2 polubienia

Nie wiem co w Realu musiałoby się dziać, żeby Oni Valverde oddali. Pomijając już kwestie, że to pajac.

1 polubienie

Ja bym chciał żebyśmy spróbowali ściągać jakieś talenty z Ameryki Południowej. Tak jak to zrobił np. Real z Valverde. Urugwaj właśnie wygrał mistrzostwa świata u20 i mają wiele talentów np. Fabricio Diaz czy Alan Matturro.

image




I kompletnie nie realne. Ile klubów na świecie mogłoby sobie pozwolić na tą trójkę bez jednoczesnego zwracania uwagi FFP? Chyba tylko Toddi który w moim mniemaniu tymi swoimi machlojkami kręci na Chelsea bat.
Na zdjęciu mamy około 80+130+120 mln euro?
Jośko Gvardiol + Pavard xD i komitet transferowy może mieć wywalone jaja na defensywe na kilka lat.

Gdzieś pisano, że Kone to tylko opcja nr. ileś. Thuram chyba jest top target ale to nie te same pozycje. Jak sądzicie, kto jest tym top targetem? Bo Valverde to raczej nie xDD


Ponoć jednak Pavarda nie chcemy

Ale my nie ściągamy najlepszych (jedyny taki wyjątek to Thiago) tylko takich, którzy najlepsi staną się przy Kloppie. No ludzie ileż to można opisywać?

A tak w ogóle to należy się przyzwyczajać, ze okienko dla LFC już się skończyło.

Dzisiaj 1 oficjalny dzień okienka, a w Twojej opinii już dla nas transfery się skończyły? :joy::joy::joy: Następnych piłkarzy na bank ściągniemy, ja to mam tylko obawy co do ich jakości. Aktualne ploty nie nastrajają pozytywnie, ale z oceną okienka warto poczekać na jego zakończenie.