Rozważania transferowe (dyskusja)

Whether Liverpool sign one or two more midfielders this summer will be heavily influenced by the cost of the deals available. The club’s stance isn’t that they must sign two more regardless in order to fill gaps. #lfc [james pearce - the athletic]

Tak, FSG znowu was wszystkich wych*jało, i co im zrobicie?

8 polubień


Jak mamy się brać za spadkowiczów to proszę o niego

Spokojnie, nie mozna ich jeszcze oceniac poczekajmy z ocena okienka do lata 2024 wtedy ich ocenimy bo z tego co wiem maja na tamto okienko naszykowane juz 350 milionow funtow i pozamykaja mordy hejterow. xD

Tak powaznie, niech chociaz tego Thurama dadza za te 30-40 baniek to moze uda sie o LM powalczyc jezeli Klopp bedzie mial caly okres przygotowawczy. Zly znak, ze wlaczyly sie AV i Wolves bo oba te kluby sa skore do wydania wiekszej ilosci kasy niz my na obecnym etapie (po zakontraktowaniu Mac Allistera).

Obrona bedzie ogromnym klopotem w przyszlym sezonie. Natomiast atak (skrzydla) beda ogromnym klopotem w kolejnym roku, tak to sie zapowiada, w zeszlym okienku juz to mowilem.

3 polubienia



Mam nadzieję, że to tylko takie gadanie mające ułatwić negocjacje, bo nie da się być aż tak głupim, żeby uważać, że 1 Mac Allister rozwiąże problemy drugiej linii.

O kurwica jak to legendarne “Powrót z kontuzji to jak transfer” XD.

Nie no też mam nadzieje że to tylko zasłona. Odeszło 3 zawodników i nasza pomoc potrzebuje rewolucji a nie ściągnięcia 1 ŚP.

1 polubienie

Okienka w 2020 i 2022 pokazały, że da się, i to jaaaak.

1 polubienie

Jeśli to okaże się prawda to pierd*le. Odemnie grosza z praw transmisyjnych czy kibicowskich gadżetów nie zobaczą. Nie będę się Henremu dokładał do kolejnego klubu z hameryki albo do kolejnego jachtu. A Jurgen jest świetny ale ani z Grosskouza ani z Hendersona Zidana nie zrobił…

Mnie nic nie zdziwi, przeciez narracja wielkich transferow ciagnie sie juz przeciez od 3-4 lat. Co roku mowa o wielkiej radości jaka przyniesie okienko transferowe dla kibicow.

Pamietacie jeszcze ze przeszlismy do Nike jakie byly slogany ze beda nam sie dorzucac do transferow najwiekszych swoich gwiazd?

Pamietacie rok temu zapowiedzi wielkiego okienka transferowego? Przyszedl Nunez i jakies dwa gowniarze ktorych obu zaraz pewnie nie bedzie w klubie?

No i caly zeszly sezon saga o Belinghamie, ze mamy 250 mln na wydatki?

A no i ile razy byla mowa ze jakis pilkarz wracal po kontuzji ze traktuje sie go jako nowy transfer.

A w zespole dziurą za dziurą.

Osobiscie uwazam ze nasze najlepsze lata minęły, Klopp odejdzie przed zakonczeniem swojego kontraktu, a najlepsi zawodnicy zostana sprzedani na “poczet rewolucji kadrowej” ktory nastapi na ogromny minus.

7 polubień

Niepotrzebnie dałem tutaj najlepsi. Chodziło mi bardziej oto, że jak my już na wstępie odchodzimy od rozmów z zawodnikiem, bo jest inny klub chętny na niego to ciężko będzie walczyć o nasze priorytetowe cele, tym bardziej że coraz więcej zespołów posiada obrzydliwe bogatych właścicieli.

Co do skończenia okienka przez LFC to jak bym jeszcze z 1h temu się nie zgodził, tak artykuł James Pearce trochę wprowadził we mnie wątpliwość. :woozy_face:

Okienka w 2020 i 2022 były po sezonach, w których zajmowaliśmy kolejno 1 i 2 miejsce. Jest jednak lekka różnica…

4 polubienia

Przeczytałem cały artykuł i nie jest jednak aż tak źle jak to wynika z tego fragmentu, który był tu wklejony. W skrócie - kolejne transfery nadal są planowane. Na shortliście są Thuram, Kone, Veiga, Lavia i Gravenberch. Nice wycenia Thurama na 50 mln funtów, Veiga z kolei ma klazulę 34 mln gbp więc jest to bardziej prawdopodobna opcja. Liverpool nie jest zainteresowany JWP ze względu na jego wiek. :sparkler:

Klopp chciałby mieć skompletowaną kadrę do 8 lipca, ale jest świadomy że negocjacje mogą się przeciągnąć i klub może nie wyrobić się ze wszystkimi transferami.

Co do fragmentu o pomocnikach - Liverpool nie uważa, żeby musieli koniecznie sprowadzić jeszcze 2 ŚP biorąc pod uwagę że Ox i Keita zagrali w zeszłym sezonie łącznie 7 meczów. Według mnie wygląda to na specjalną zagrywkę mająca ułatwić negocjacje z Nice ws. Thurama. Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej jeszcze 1 ŚP zawita w to okienko na Anfield.

Co do tej shortlisty, to została podana informacja, że nie są to jedyni piłkarze, którymi się interesujemy.

1 polubienie

Coś pewnie kupią, ale raczej bez szału jak pewnie na koncie Liverpoolu zostało z 50-60mln na transfery podczas tego okienka. Także nie liczyłbym na żadną jakość, pewnie poszukają kogoś w stylu Tsimikasa czy innego Matipa z wolnego. Transfer takiego Thurama pewnie by wycyckał skarbonkę do dna a Klopp wie że jego drużyna potrzebuje zawodników także na innych pozycjach.

Przeciez nie mozna byc tak glupim zeby wchodzic w sezon z 2 szklankami i Van dijkiem jako jedynymi środkowymi obroncami, to na pewno zaslona dymna!

Przeciez nie mozna byc tak glupim zeby wchodzic w sezon z 3 emerytami i 2 juniorami jako opcje w srodku pola, to na pewno zaslona dymna!

Otóż można, wystarczy byc FSG które profity i 0 wkładu własnego w biznes przekłada ponad wszystko

2 polubienia

Widze, ze dużo ludzi pisze o tym, że FSG czerpie tylko profity z Liverpoolu, więc mam prośbę do was, żebyście podzielili się ze mną informacjami na ten temat, bo za chiny nie mogę nic znaleźć. Są tylko jakieś sprawozdania finansowe, które pokazują co innego + to, że nie ma z czego “kraść”. To na pewno fejk, bo kazdy wie, ze kluby wydaja zarobione pieniadze tylko na transfery, a nie na pensje, rozbudowy i inne sprawy. Prosze wiec was o podzielenie się tymi informacjami, bo oczywiscie fsg przekupilo google i nic nie mozna znalezc.

2 polubienia

Fakt, że FSG pożycza klubowi pieniądze na inwestycje. Jednak jak przyjdzie czas sprzedaży, to raczej zyskiem sie nie podzieli jest jakby sporo mówiący o FSG… już w inne zażyłości, historie mi się nie chce wchodzić.
Po prostu wypracowują sobie czysty zysk i tylko czekają na spieniężenie go. Tak z finansowego punktu widzenia…

W takim razie mamy zdecydowanie za duże wydatki na pensje. Pewnie coś jak górnictwo i kadra pracująca na powierzchni…

Ale że co ma zrobić z zyskiem jeśli sprzeda? Z kim się podzielic? Z jakąś instytuacja, ludzmi, czy z wami tutaj? Musze znac odpowiedz, bo kupilem zepsute auto, naprawilem i chce sprzedac z zyskiem, ale z tego co tu czytam to powinienem oddac je bezdomnym albo sprzedac dokladnie po takiej samej cenie jak kupilem. Nie chce miec klopotow, wiec wytlumaczcie mi jak dziala ten swiat.

1 polubienie

Tylko auto nie zarabia, a klub tak. I w auto inwestujesz, a nie mu pożyczasz…
Juz się tak nie podniecaj, bo Ci jakaś żyłka pęknie, czy co.
Mogliby chociaż te inwestycje sami pokrywać, to byśmy mieli na transfery…

@jaicamsob ja Cie jeszcze nie zacząłem obrażać. Po prostu zwróciłem uwagę na Twoje jakieś wyjątkowo emocjonalne wypowiedzi. Może nie było to super kulturalnie, ale jakoś też nie uważam, że przekroczyłem granicę. Widzę to tylko Cie bardziej pobudziło, ale kolega niżej Ci trochę wyjasnił. Nie kradną, bo ładnie te wydatki sobie rozpisują, aby wychodziło mniej więcej 0 i o to w tym wszystkich chodzi. Stad pożyczki itd, żeby potem spłatami się chować od podatków itd.
Klub ma wychodzić mniej więcej na 0 co roku finansowo i wychodzi.

4 polubienia