Rozważania transferowe (dyskusja)

Tak, już Pearce o tym napisał.

Niestety, nie znalazłem nigdzie informacji ile ma wynieść kwota odstępnego.

Salah ponoć spotkal się z właścicielem PSG. Sam klub przymierza się do kupna Mo.

Moim zdaniem budżet na transfery to już się wyczerpał,miało być 250 milionów,jak to gdzieś pisano,ale myślę,że to był plan jak pojawią się ci frajerzy (czyt.inwestorzy).tylko,że będą jaja jak Alexis pod koniec sierpnia złapie kontuzję tak na dwa miesiące,a nasi włodarze w panice będą próbować ściągnąć na wypożyczenie znowu jakiegoś Melo podobnego.

1 polubienie

Stracili Messiego, duża szansa, że stracą Neymara i może Mbappe. Rozglądają się za jakimś wielkim nazwiskiem. Nie zdziwiłbym się, jakby złożyli ofertę. Pytanie, czy Mo będzie chciał odejść.

Za 150 mln nikt nie powinien mu robić problemów. Niestety ale jesteśmy gdzie jesteśmy i duże fundusze pochodzić mogą jedynie z transferów.

1 polubienie

Nie ma opcji moim zdaniem na pozbycie się Mo. Bo tez kim byśmy go zastąpili? Może ma 30 lat ale still to gwarancja tych 20 goli w samej lidze.

Przecież On nigdzie nie odejdzie. Nie po to kontrakt podpisał.

Zawodnicy i kontrakty…
Caicedo tez dopiero podpisał. Cou, Suarez podpisywali tez niedługo przed odejściem.

Agent Salaha zaprzeczyl o tym na tt
Ps.

Ale Cou i Suarez odeszli do Barcelony, czyli klubu, dla którego chcieli grać od dziecka. Myślisz, że Salah marzy o grze w Paryżu?

Caicedo to wiadome, że kontrakt podpisany na podbicie ceny. Zresztą w przypadku Suareza było to samo.

PSG to nie jest Barcelona, czy Real lol

Ja nie pisze, ze to pewne, tylko że jest taka możliwość. Ty zachowujesz się jak dziecko, co usłyszało, że Mikołaj nie istnieje.

a za co pokryjesz zakup Alistera i Thurama, po FSG wszystkiego można się spodziewać.

1 polubienie

my powinniśmy kupować jakościowych graczy a nie się ich pozbywać by kupić 2 czy 3 przeciętniaków, tak Thuram, Kone, Gravenberch to przeciętniacy

1 polubienie

Naprawdę? Thuram to jeden z największych talentów na swojej pozycji na świecie. Pewnie gdyby Arsenal właśnie go sciągał to byś napisał, że kolejny dobry transfer Artety. Ja rozumiem że to nie Jude B poziom ale przyszłościowo potencjał ma zbliżony.

Panowie na spokojnie. Przyszedł nr 10, teraz dodajemy nr 8 i przyjdzie czas na nowy nr 6.

1 polubienie

Kone i Thuram to piłkarze ze sporym potencjałem i trochę ograni na jakimś tam przyzwoitym poziomie.Ligue 1 i Bundesliga to nie ligi farmerów.Holender z tej trójki jest najmniej doświadczony ale i tez najtańszy.

My nie kupimy nawet Thurama bo jest o 10 mln za drogi, mam pytanie, skoro dobrze znasz tych graczy, czy ze środkiem, Alister, Thuram, Kone będziemy walczyć o mistrza plus Henderson, Thiago, Jones i Fabinho. Kiedy marudzę to dlatego że uważam że na środku pomocy mamy mniejszy potencjał lub będziemy mieć niż United, City, Arsenal i Chelsea, może nawet Newcastle zależy co zrobią, my się nawet nie staramy o graczy z topu, jakby taki Caicedo czy Barella nie przyszli bo wybrali by inny klub jak Touhcmeini czy włoch nie chciał ruszyć się za ojczyznę ok. Boli że my się nawet nie staramy o takich graczy jakościowych, a 1 Caicedo czy 1 Barell dadzą więcej niż Thuram, Kone i Gravenberch razem.

6 polubień

Czy z tym środkiem będziemy walczyć o majstra?Bardziej sezon 24/25 niż 23/24.Patrząc na historię naszych transferów to ilu tych zawodników z Topu Klopp sprowadził?

Bez wzmocnień będzie jeszcze gorzej. Przecież jeśli drugi sezon z rzędu skończymy poza top4 to tacy zawodnicy jak Alisson, Salah czy van Dijk ( chociaż w przypadku Holendra to zależy od jego formy) odejdą. Tak jak było za Beniteza - najpierw odszedł Alonso potem Mascherano a na końcu Torres… Bez walki o puchary topowi zawodnicy nie będą chcieli u nas grać

9 polubień

Generalnie kiedy było daleko do okienka, klubowi dziennikarze piali, że przyjdzie 2 zawodników na już i jeden młody. I tak to powinno wyglądać. Oprócz Maca powinien ru zawitać jakiś Barella czy inny Neves a Thuram powinien być tym młodym talentem. Z tym, że narracja się zmieniła kiedy okienko już się otwarło. Obecnie jak na to patrze to będzie dobrze jeśli przyjdzie Mac i Thuram, bo ostatnie doniesienia wskazują, że drugiego transferu do środka może wcale nie być. Sytuacja zaczyna wyglądać na dramatyczną tak więc miejmy nadzieje, że za kulisami dzieje się naprawdę wiele.

Alonso sami wypchaliśmy, bo byli właściciele chcieli coś zarobić na nim jeszcze. Mu się ponoć do odchodzenia nie spieszyło.

@Magerlfc
Rzeczywiście tak widzę, że się Rafę obarcza wina za ta sprzedaż. To naprawdę sabotaż nam odwalił. Ogólnie właśnie pamiętałem tylko, ze Xabi nie chciał odchodzić. To musiałem sobie dopowiedzieć o tym spieniężeniu.