Rozważania transferowe (dyskusja)

Właśnie the athletic pisze ciągle, że klub pracuje nadal nad transferami kolejnych ŚP oraz LŚO,. Ludzie tu na forum na podstawie wzmianki, że w LFC nie uważają, żeby musieli koniecznie ściągnąć jeszcze dwóch ŚP już wysnuli wnioski, że skończymy z samym MacAllisterem. Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o to, że jeśli kluby będą stawiać zaporowe ceny, to nie zamierzamy na siłę kupować trzeciego ŚP.

Tak samo z tymi 250 mln. Absolutnie nikt poważny nie podawał takiej sumy. Jakiś 1 anonimowy dziennikarz z Twittera i radbug z forumka to najwidoczniej na tyle rzetelne źródła, żeby mimo wszystko ta suma pojawiała się w tym temacie prawie codziennie :smiley:

1 polubienie

@SK21

Po pierwsze nie szukaj zaczepek ze mną, bo normalnie mam cię zablokowanego. Na chwilę zdjąłem blocka, bo zostałem niestety poinformowany o twoim wpisie, ale to będzie ostatni raz kiedy ci odpisuję.

Po drugie czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie uczą już tego w Polskich szkołach? Oczywiście wpis był nie na serio, ale ty nawet go nie zrozumiałeś. Chciałeś użyć szybkiej riposty, ale chybiłeś bardziej niż Lukaku w finale ligi mistrzów. Brakuje mi słów na to co przeczytałem.

1 polubienie

Te legendarne 250 mln było już gdzieś na TT wyjaśniane. W jednym z wywiadów Carra stwierdził, że Klopp będzie potrzebował/ oczekiwał 250 mln na wzmocnienia w tym okienku. Potem w kolejnych tłumaczeniach ktoś podał, że klub da 250 na wzmocnienia. I właśnie tweeterowe nołnejmy podawały potem, że Klopp tyle właśnie dostanie na nowych zawodników.

Cristian Falk podawał takie bzdury, że Liverpool będzie miał latem około 250 mln na transfery. Jakoś zimą, chyba na początku zimowego okienka taką plotę puścił. Czy to narodziło się z wypowiedzi Carry to nie wiem

To że Liverpool wyda 250 milionów nikt nie wierzy, ale większość logicznie myślących osób jednak wie, żeby wzmocnić zespół dostatecznie by potencjał który wypracowaliśmy na zawsze nie został spierd*lony to trzeba wydać z 250-300 milionów minimum i kupić graczy co są gwarantem jakości. Mac Allister i tak się okazał tani co do jego wartości. Ale to tutaj powinien trafić Belligham, to tutaj powinien być łączony Barella. Pomimo tego, że fajnie wygląda Veiga czy Thuram i Kone to są oni na dzień dzisiejszy przeciętni do wyszlifowania, a nie piłkarze do gry w takim klubie jak Liverpool jako pierwsze skrzypce. Boli mnie to strasznie bo wygląda na to, że wracamy mniej więcej do początków ery Kloppa z tym że konkurencja jest o wiele silniejsza.

Przede wszystkim to Mu się to należy. Lepi z gówna, ale ile można. Chciał Jude’a, teraz informacje o Gvardiolu, ale musi się wycofać bo dla największego klubu w Anglii to ewidentnie za dużo :face_with_raised_eyebrow:

I najlepsze jest w tym to, że dla części z tych graczy jesteśmy 1. wyborem. Gvardiol mówił, że kibicuje od dziecka i to jego wymarzony klub.

2 polubienia

Przypominam też, ze niedlugo rozpoczną się \ Euro U-21 na których znajduję sie kilka naszych celi transferowych, w tym ci w kółko wałkownani - Thuram i Kone. Może po zakończeniu tych rozgrywek kogoś podpiszemy. Finał jest zaplanowany na 8. lipca, więc to sie zbiega z rozpoczęciem naszego okresu przygotowawczego.
Też można zawsze zobaczyć sobie mecze na tvp sport, jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić jak prezentują sie chłopaki :slight_smile:

W barwach Anglii wystapią Curtis i Harvey

3 polubienia

ponoć interesujemy się Nakamurą z LASK Linz. Japończyk z Austrii już to chyba kiedyś przerabialiśmy…

1 polubienie


ponoć zachęcilismy do siebie Thurama

7 polubień

Po co nam trzeci lewy napastnik/lewy skrzydłowy? Diaz, Jota, od biedy Nunez a teraz Nakamura?

Ja nie wiem zapytaj źródła. To raczej byłby taki :


WHU złożyli ofertę za Carvalho. Burnley i Brentford pytają o niego.

Jak pójdzie do kogokolwiek i dostanie minuty to na bank wystrzeli. U nas po prostu był przyspawany do ławki, bez minut i szansy. Gdziekolwiek nie pójdzie niech mu się wiedzie.

dlaczego nie próbujemy Carvalho i niektórymi naszymi asami zbić cen ?

Jak WHU chce go, to dać go plus 50-70 baniek i brać Rice’a :smiley:

Nie wydaje mi się, że żartowałeś. Powiem więcej, pisałeś to jak najbardziej poważnie!

1 polubienie

1 polubienie

Nie znam typa, ale jeśli robisz takie liczby w tym wieku jako pomocnik to nie możesz być słaby.

1 polubienie

U niego strasznie słabo wyglądają liczby związane z podawaniem, rozgrywaniem. Ma bardzo małą ilośc podań i sporo niecelnych. Może być wina drużyny(gra z kontry, długie piłki), a może po prostu jego jedyny kierunek to do przodu i często samemu :smiley:

nawet gracza z klauzulą nie potrafią kupić, jeśli go chcą to na co czekają ? Thuram i Veiga i chyba będzie można zaczynać zgrupowanie, raczej to najlepszy zestaw pomocników jaki możemy wybrać, każdy z trójki to gracz w innym stylu, dadzą różne możliwości, może przyjdzie na obronę jeszcze ktoś na poziomie gomeza niech Pavarda czy Gvardiola biorą kluby z ambicjami.