Rozważania transferowe (dyskusja)

Wiesz jak to jest, pewnie na razie się dopytują czy Veiga by tu chciał grać, czy jak się LFC zgłosi i nagle ktoś inny to czy na pewno nas wybierze etc. Bo z samą Celtą z tego co Fabrizio napisał nie gadaliśmy jeszcze.

Plus może rozmawiamy także z innymi opcjami i Veiga w hierarchii jest niżej.

Może nie bezpośrednio związane z transferami ale dobry prognostyk :eyes:

image

Kuba Kręcidło na łamach weszło, przepowiedział przyszłość :slight_smile:
https://weszlo.com/2023/03/06/krecidlo-zapiszcie-sobie-to-nazwisko-o-gabriego-veige-juz-niedlugo-bedzie-walczyc-twoj-klub/

Chlopak ma poukładane w glowie, z wideo na yt widać, ze ma dobry strzal z dystansu, a to w LFC kuleje

A co on tam wielkiego przewidział? Pisał to po meczu, w którym chłopak mial 2 bramki i asystę i mimo, że ma niską klauzulę to jeszcze nikt sie na niego nie rzucił. Od czasu tego artykułu zdobył 3 bramki ( 2 w ostatnim spotkaniu z BArcą) i 1 asystę w 15 meczach…

Hahaha czyli czekamy na info w sierpniu, ze „na ostatniej prostej inwestor wycofał się z umowy”, „Liverpool nie spodziewa się nowych transferow z powodu wycofania się inwestora. Klub bada opcje, ale nie będzie podejmował pochopnych decyzji. Jurgen Klopp zadowolony z dotychczasowych ruchów na rynku”.

Te niecelne mogą oznaczać ryzykowność i nieszablonowość więc niekoniecznie to źle

image
jest ich tak mało, że ciężko powiedzieć, może ktoś ogląda Celte ?:stuck_out_tongue:


Miejmy nadzieję, że pełna sprzedaż…

Rok 2022- nie będziemy robić dużych transferów do pomocy, bo czekamy na Bellinghama. Lato 2023 zamknie mordy krytykom FSG.

Rok 2023- nie będziemy robić dużych wydatków, bo czekamy na kasę od inwestora. Lato 2024 zamknie mordy krytykom FSG.

Co najgorsze duża cześć kibiców w tą narrację uwierzy…

7 polubień

2019- nie będziemy robić dużych transferów do pomocy, bo czekamy na Lato 2020 zamknie mordy krytykom FSG.

2020- nie będziemy robić dużych transferów do pomocy, bo czekamy na Lato 2021 zamknie mordy krytykom FSG.

2021- nie będziemy robić dużych transferów do pomocy, bo czekamy na Lato 2022 zamknie mordy krytykom FSG.

:slight_smile: Dopisałem ostatni lata by nie rozymyły się nasze tragiczne okienka

6 polubień

Przecież w sezonie 20/21 przyszli Jota i Thiago xD- jak coś to można mieć pretensje o brak obrońcy, aczkolwiek to i tak nie jest tak do końca jednoznaczne.

Byliśmy po wygraniu Ligi mistrzów i ligi. I w te dwa okna przyszedł jeden piłkarz na okno. C’mon nie udawajcie ze to deszcz kiedy na was sie pluje.

8 polubień

Jestem praktycznie pewnien że te gówno newsy sa celowo przekazywane dziennikarzom żeby uciszyc kibicow.
Podczas styczniowego okienka gdy niechec kibicow do wlasiciceli osiagala swoj peak, tez był temat inwestycji w klub ktory po zamknieciu okienka dziwnym trafem ucichł.

2 polubienia

Nie jest jednoznaczne? Z klubu odszedł Lovren, który był co prawda średniakiem, ale przynajmniej zawsze był zdrowy. Nasz środek obrony składał się z VVD, Matipa, który już wcześniej pół sezonu spędzał w szpitalu i Joe Gomeza. Nawet gdyby Holender się nie połamał to nasza sytuacja byłaby słaba, bo Joe Gomez też ze zdrowia nie słynął

Ja bym dodał
2019 - mamy kompletną kadrę
2020 - covid, duże straty finansowe
2021- dalsze straty covidowe, poza tym wracają kontuzjowani, po co komu transfery
2022- walczyliśmy do końca o cztery trofea, sprzedaliśmy Mane i kilku innych - za to kupiliśmy napastnika, po co więcej transferów

Wygrali ligę i LM, znaczy, że skład był kompletny, nie ma po co wzmacniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 polubienia

To jest najbardziej zaprzepaszczony potencjał jaki widział piłkarski świat, ale z drugiej strony ktoś ostatnio mądrze napisał. Zamiast codziennie pisać o tym, jacy są nasi właściciele - lepiej będzie dla nas jeśli się z tym pogodzimy. Przynajmniej ja tak uważam, sprzed klawiatury i tak nie mamy na nic wpływu :dotted_line_face:

12 polubień

Trent w środku w repce. To moja ostatnia nadzieja, bo na porządnego 2 pomocnika już nawet nie licze. (chociaż już mnie wczoraj wyleczyli, żeby się nikogo na PO nie spodziewać)

Dobrze chociaż, że Mac miał klauzule :upside_down_face:

Przyjdzie pewnie najtansza opcja z tych wszystkich Thuramów, Kone, Gravenbachów, Galagerów czy Veigów. 4 SO i tyle.