Rozważania transferowe (dyskusja)

Trochę nie ogarniam ten Thurman to słaba podróba Tchouameniego, zero dryblingu, przy tak wysokim wzroście bardzo słabo gra głową, słaby strzał z dystansu, coś tam biega i presuje. Jedyne czym imponuje to podania prostopadle. Crossy dość przeciętne. Nie wiem czy to piłkarz, który zbawi nasz środek pomocy. Trochę taki piłkarz który ma jakieś podstawy i predyspozycje, ale jeszcze nic nie umie. Jeśli do nas przyjdzie to będzie irytował i wątpię że kibice dadzą mu tyle zaufania, bo to taka melodia przeszłości. Musiałby go Jurgen ustawić.
Najbardziej mnie martwi to, że Alexis gra lepiej na jego pozycji, co było widać w Brighton.

A widziałeś jak gra czy piszesz jak Ci się wydaje?

Zero dryblingu??!!


Weź się gościu nie osmieszaj

Akurat drybling, technika to jego atuty. Skąd się biorą tacy „znawcy”

3 polubienia

Jakby to rzekł niedzielny kibic LFC „Kurła, a moglimy tego Kiwioła brać” :face_holding_back_tears:

2 polubienia

Dosłownie z tydzień dwa przed transferem do Arsenalu pisałem, ze to może być zawodnik na poziom Liverpoolu, jak się nadal będzie rozwijał :sweat_smile:

1 polubienie

Polecam obejrzec sobie kilka filmikow youtubowych Henderson amazing skills z roznych lat, to chyba najbardziej jaskrawy przyklad, dopiero po obejrzeniu ich czlowiek uswiadama sobie, ze mamy w skladzie jednego z najlepszych pomocnikow na swiecie, ktory potrafi w zasadzie wszystko, nie wiedziec czemu jest jednym z najbardziej poniewieranych na forum zawodnikow od lat :thinking: Takze tyle są niestety warte te filmiki, a wszystko wyjdzie z Thuramem w praniu, najpierw to on bedzie musial zlozyc transfer request, zeby obnizyc kwote transferu bo inaczej to go nie kupimy za czapke gruszek, a najlepiej jakby za darmo przyszedl, takze droga jeszcze daleka, martwic sie na zapas nie musicie :slight_smile:

9 polubień



Góra Hendo
Dol Thuram

Dlatego podałem tez liczby. Na filmiki można znaleść kilka momentów, ale liczby daja jakiś podkład…
Zreszta widać nawet po filmikach, ze Hendo nie byłby w stanie w taki sposób poruszać się, mijać zawodników, dryblować.
Dziś to nawet nie jest w stanie biec podobnym tempem. Tez bardzo szybki się wydaje Thuram.

Edit. https://youtu.be/pQ7SWjnUxIE
Masz filmik z Hendo, widać, że ciężko zrobić z nim „seksowną” kompilacje…

@CzerwonyBartek nigdy nie twierdziłem, ze był słaby w tamtych latach. Był odpowiednim narzędziem, w odpowiednich rękach. Jednak magikiem to nigdy nie był i przez to ciezko stworzyć kompilacje z nim równie efektowna co z Thuramem.

FSG zrobiło z nas dziadów i żebraków. Totalna kompromitacja, ale sa tacy co ich jeszcze bronią

1 polubienie

Cóż wygląda na to, że wraz z Milnerem nie powinno się przedłużać kontraktu z Kloppem. Sukcesy Kloppa:

1x LM
1x mistrzostwo

a powinno być:

3x LM
3x mistrzostwo
1x LE

Klopp chciał przedłużać Wijnalduma, a Edwards mu sie przeciwstawił - niedługo potem Edwards żegna się z zespołem. Klopp chciał Milnera - klub zmienił decyzję, a zamiast niego przyszedł Mac Allister. Klopp podpisał Hendersona. Być może rok temu poszlibyśmy po Thurama albo Kone, którzy kosztowali wtedy grosze gdyby nie dziwne decyzje Kloppa. Można sie śmiać z FSG, ale uważam, że Klopp pasuje do FSG jak woda do gąbki. A teraz poproszę o jakieś śmieszne posty " a gdyby tak FSG kupiło…"

Sugerujesz, ze klub by zrobił 3x Lm i 3xPl bez Kloppa?
Ja myśle, że bez Kloppa bylibyśmy albo dawno sprzedani, albo gdzieś tam miejsca 6-12 zależy od sezonu…

Dać De Zerbiemu obecny zespół Kloppa i z budżetem Liverpoolu robi mistrzostwo częściej niż Klopp. Poza tym chłop ma ten sam dryg co Potter, czyli umie w talenty piłkarskie, a Klopp się wypalił pod tym względem, a w gruncie rzeczy nigdy nie był pod tym względem wybitny. To jest mój kandydat na trenera Liverpoolu po erze Kloppa.

Kontrakt Kloppa kończy się w czerwcu 2026 roku. Kontrakt De Zerbiego kończy się w czerwcu 2026 roku. Proszę połączyć kropki. Kiedyś Klopp musi stąd odejść.

1 polubienie

A może dać Brighton Kloppowi i by teraz walczyli o mistrza…

Niezłe czasem odlatujesz.
De Zerbi nie ma większych sukcesów. Wszedł w ułożona drużyna, świetnie zarządzana, jest tam niecały sezon i póki co wszystko idzie dobrze. Jednak No daleko mu, żeby być w ogóle wymieniany w jednym zdaniu z Kloppem.

Brighton zrobiło tylko 9 punktów więcej niż ostatni sezon Pottera. A zawodnicy tam się ciagle rozwijają, plus Mitoma się pojawił i między innymi Estupinan.

Nic wielkiego De Zerbi nie zrobił i nic nie spierdzielil, ale już mówienie jaki to on super nie jest, to w ogóle fantazja.

7 polubień

Tytuły De Zerbi

Superpuchar Ukrainy i Serie C

To podobnie jak Klopp. Klopp mógł wygrać kilka trofeów, ale nie wygrał. FSG mogło podpisać Bellinghama, ale nie podpisało. Ludzi czy zespoly ocenia się po wynikach, a nie po tym co mogłoby być. Real Madryt z ujemnym net spendem dwukrotnie pobił Liverpool w LM. Klopp w BVB też mógł mieć więcej trofeów, ale koniec końców się nie udało.

1 polubienie

Jak się ocenia po wynikach, to moim zdaniem inny trener niż Klopp zawodnikami, których miał dostępnych, by na pewno nie wykręcił takich wyników

1 polubienie

On wziął drużynę środka tabeli i z dodatnim bilansem wydatków na rynku transferowym zdobył tytuł ligowy i go obronił oraz dotarł do finału ligi mistrzów.
Potem w innym kraju, w najbogatszej lidze świata, z drużyna w sumie ze środka tabeli, dotarl do finału lm z dodatnim bilansem transferowym. Potem minimalnie powydawal i wygrał LM i EPL.

Klopp jest słaby mógłby BVB wygrać 7 razy tytuł, bo w końcu był tam 7 lat.
U nas tez tylko 1 tytuł, a w sumie 8 lat.
Jeju dzięki Tobie przejrzałem na oczy, ale mamy słabego trenera…

1 polubienie

A ja się zgadzam po części z tym co napisał Josif i szczerze mówiąc kompletnie nie przeraża mnie wizja odejścia Kloppa. Trzy, cztery lata temu to był gość. Dzisiaj już tego nie czuje. Nic nie trwa wiecznie, jego kontrakt również.

Ale w Bundeslidze za czasów Kloppa trzeba było pokonać w walce o mistrzostwo dosłownie jeden zespół. Z resztą nadal praktycznie tak jest. W Premier League jest znacznie wyższy poziom i więcej trzeba się zażynać, żeby ten sukces osiągnąć. Z resztą Klopp w BVB zostawił Tuchelowi stary zespół, a sam rozwiązał kontrakt. To co? Tuchelowi pozwolono na wywalenie tego starego zespołu, ale z jakiegoś dziwnego powodu Kloppowi nie dano rok wcześniej takiej możliwości. I Klopp robi to samo dwukrotnie to samo. Gdyby nie to, że Milner się wygadał w wywiadze i gdyby nie to, że Edwards się wygadał, że Klopp chciał zostawić Wijnalduma to byłbym pierwszym przeciwnikiem FSG. FSG jest do wymiany, ale Klopp również po tym czerwcu 2026.

1 polubienie

A w premier league nie? Przecież od chyba 5 czy 6 lat trofeum wygrywa niezmiennie City i tylko raz udało nam się ich przegonić w punktach


Jeden klub powiadasz? Jakoś dziwnie hegemonia Bayernu zaczela się po Kloppie…