Rozważania transferowe (dyskusja)

A ten Barella chce odchodzić? Już czytałem podobne idiotyzmy, że chcemy Valverde. Fede jak się okazało nawet nie myślał o odejściu z Madrytu (szok), a Real nie chciał go sprzedać.

Ehhh to chyba jedyny w miarę możliwy dla nas topowy transfer w tym okienku. Fajnie jakby przyszedł

@Loku64 tu akurat się zgadzam, jak to z Włochami to on najpierw musiałby wyrazić chęć odejścia, a my też w tym okienku za bardzo nie mamy argumentów jak przekonywać takich piłkarzy którzy mogą sobie wybierać w ofertach, jedyny jaki mi przychodzi do głowy to Klopp.

Jak kilku dziennikarzy o tym napisalo, to nie znaczy, ze jest mozliwy.
Myslę,że szanse na niego są niewiele większe niż na Mbappe w zeszłym roku :smiley:

Włochów ciężko przekonać, bo u siebie mają wszystko. Liverpool jednak i bez LM może przyciągać świetnych zawodników. Projekt, Klopp, Anfield to zawsze będą czynniki, które mogą wpłynąć na decyzję zawodnika.

Gdybyśmy mieli właścicieli z ambicjami to moglibyśmy go sprowadzić. Imo on i Thuram sprawiliby, że w środku mielibyśmy prawdziwe bogactwo. Ale oczywiście administratorzy z Bostonu nie są wstanie przeprowadzić takiego transferu…

Wybrałbym taki scenariusz nawet kosztem wzmocnienia defensywy. Która została by wzmocniona rok za późno…

Przed okienkiem mówiło się, że większość pracy związanej z transferami została poczyniona. Tak więc coś strasznie cicho jak chodzi o oficjalne informacje.

Przypomniały mi się czasy, gdy mieliśmy na forum Sebe i Fabiana, wówczas Liverpool ‘celował’ w Mbappe :wink:

Barella wg mnie nierealny - za drogi, nie wiadomo czy będzie chciał opuszczać słoneczną Italię.
Thuram to max czego możemy się spodziewać.

3 polubienia

To niech im k*rwa wyślą Matipa albo Thiago w rozliczeniu…

80 mln £ to wcale nie taka szalona kwota jak na dzisiejsze czasy. Gdyby chcieli, napewno mogliby wytargować jakaś odpowiednią cenę. A No tak, zapomniałem, że zbieramy aby w przyszłym sezonie sięgnąć po Bellinghama z Realu.

6 polubień

Jak dla mnie to już nie ma tematu. Dla bostońskich januszy uczciwa cena to tylko za darmo.

image

No to tyle jeśli chodzi o Polaka w LFC. Prawdopodobnie wróci do naszej pięknej Ekstraklasy

Zastanawiam się po co my zatrudnialiśmy tego Schmidtke… Transfer Mac Allistera to już ogarnął Ward. A więcej zakupów raczej nie będzie. W sumie to fikcyjny etat i zmarnowane klubowe pieniądze

A zastanowiłeś się może, że w klubie jest potrzeby kozioł ofiarny? Jurgena wszyscy kochają a nie będzie się niestety dało wcisnąć kitu, że brak transferów to wina Nuneza :sweat_smile:

5 polubień

Otóż ściągnięcie tak renomowanego dyrektora pokazuje jasno, ze mierzymy wysoko, Sky is the limit etc. Nie ściągniemy zawodników tylko przez wygórowane ceny. Pewnie z funduszy za Musialowskiego sfinansuja sierpniowe artykuły o tym, ze „wielkiego formatu pomocnik celem na zimowe okienko transferowe” i „Henderson udowodnił swoją wartość na kadrze”

3 polubienia

Tak, okienko zaczęło sie 6 dni temu a skończy za 70…

Ciesze się, że mogłem pomóc.

Pozdrawiam.

2 polubienia

Nie potrzebujemy pomocników, skoro Keita oraz AOC i tak nie grali, a wraca Bajcetic. Za Milnera kupiliśmy Alexisa.

Właśnie taki artykuł powinien pojawić się na głównej

15 polubień

Real zapłacił za Bellinghama 103 mln euro. Zakładam, że nie zapłaciliśmy BVB tyle bo potrzebowaliśmy więcej niż Bellinghama żeby uzupełnić luki, ale mieliśmy podobne pieniądze żeby o niego powalczyć. Na Alexa poszło 40 mln euro więc spodziewam się jeszcze wzmocnień za minimum 60 baniek w tym z kasy zarobionej na sprzedaży. Podsumowując, cieniutko jak na drużynę wypaloną i po tak słabym sezonie.

8 polubień

I śmiem twierdzić, że taki news się pokaże za 3-4 tygodnie na stronie głównej. My w ogóle nie chcemy wydawać pieniędzy na transfery, to po prostu widać. Przyszedł Mac Allister, kibicom się trochę zatkało gęby a teraz będzie propaganda jaką to mamy uzdolnioną młodzież.

1 polubienie

Taki Arsenal wali oferty 90 mln za Rice, Kovacic w City jedna nogą, podejrzewam że Gundogan pojdzie, ale City jeszcze za Gvardiola chca rzucic 80 mln… wszyscy kupują, wzmacniaja się a Liverpool obserwuje i “czaruje”… no nic zapinamy pasy, otwieramy popcorn i czekamy.

Wow, mogą cię zatrudnić do działu propagandy Liverpoolu.