Rozważania transferowe (dyskusja)

Póki co to Lfc zrobił pierwszy transfer i się wzmocnił. Co do tego, że inni rzucają już ofertami to tak. Słabe to jest u nas. Najgorsze jest te manipulowanie nami kibicami… Z jednej strony ,Jarki, z pis-u, tutaj też kłamliwi właściciele… Nie można zaznać normalności za uja.

1 polubienie

Do tego Hehenderson zagrał w kadrze dobry mecz, więc to też niemal jak nowy transfer będzie, świeża krew, powrót Hendersona sprzed 5 lat.

Nie ma się co oszukiwać. Gdybyśmy mieli odpowiednie środki to konkretni zawodnicy już by tu byli. Fakt, że okienko dopiero co zostało otwarte, ale to to nie jest tak, że przed otwarciem klub nie wykonuje pracy. Tę prace wykonuje się cały sezon, a następnie gdy otwiera się okienko, wszystko się oficjalnie finalizuje.
A jeżeli są problemy z finalizacją oczywistych celów to zapewne dlatego bo nie ma hajsu i trzeba na czymś przyoszczędzić. Brzmi to co najmniej śmiesznie w naszym kontekście, gdy inne kluby nie mają problemów z wydawaniem, a u nas to jest wieczna udręka.

1 polubienie

Tylko zwróć też uwagę na to, że nie tylko My się interesujemy danym zawodnikiem. Takiego Thurama obserwuje wiele innych drużyn. Taka Nicea np. jaki ma interes w tym bym sprzedać go już na samym początku okienka? Wiedzą, że mogą zarobić wiec przedłużają czekając na inne kluby aż się włącza do walki. Tak jest z transferami. No chyba, że płaci się tak BVB wyceniła Juda i koniec. Nie mówiąc o tym, że być może nasze cele grają własnie na euro U21, wiec jak sfinalizować transfer? Ostatnie doniesienia nie są najlepsze ale to też może wynikać właśnie z faktu powyższej co pisałem. I stąd ta cisza. A pismaki piszą, bo teraz mają najlepszy okres na takie rzeczy.

A ponoć nie biorą z klubu :upside_down_face: coś podejrzani ci nasi właściciele coraz bardziej. Póki wyniki byly to nikt specjalnie im na ręce nie patrzył.
Teraz wyników nie ma, to wychodzi właśnie, że wola zabrać niż dołożyć :joy:

Skoro niby trzymać sie wersji, że nie zabierają, to czuje, że ta kwota to pozostały nasz budżet transferowy. Jednak tez ten rok w sumie dużo mniej udany, wiec kij ich wie…

Na sile jak się Doda do kwoty za Maca to by była wycena Jude przed sezonem…

1 polubienie

Do 1 września i zamknięcia okienka transferowego jeszcze sporo czasu. Jednak prawdą jest, że taki klub jak my obecnie potrzebuje nowych zawodników jak najszybciej, aby prędko mogli się wbić w ten rytm i grę Liverpoolu Kloppa. My wykonaliśmy już jeden bardzo obiecujący transfer, a wiele innych klubów np. jeszcze nie zrobiło nic. Trzeba czekać.

To niestety jest żałosne. Taki Arsenal po jednym dobrym sezonie chce wzmacniać skład, a my się wycofujemy bo „za wysoka cena”. Transfery za duże kwoty nie gwarantują sukcesu, no ale sam fakt.

Jeszcze niektórzy im przypisują zasługi za budowę ośrodka treningowego i rozbudowę Anfield.

Z budżetu klubu. To chyba osoby, które wola jak się za nich ich pieniądze wydaje…

Musimy kogoś jeszcze kupić, do pomocy i obrony, Konate i Van Dijk muszą czuć oddech na plecach, konkurowanie, zwłaszcza ten drugi z tak obniżył loty, cały sezon miał naprawdę marny, czy to w klubie czy w kadrze. Pomoc nam leży i kwiczy, Bajcetic jest super ale to dalej młody zawodnik, zagrał tylko tak naprawdę pół sezonu i potrzebuje kogoś ogarniętego i bardziej doświadczonego w tej formacji

1 polubienie

Tak myśle, że właśnie zostało nam te 30-40 i chcemy wyrwać kogos z Thuram, Kone, Veiga, Gravenberch.
Za sprzedaże może kogos kupimy do tylu.

Jak dla mnie to z tych transferów przydatnosciowo
Thuram>Kone>Veiga>Trent do środka, Bradley na PO>Klopp na 6>Gravenberch :stuck_out_tongue_winking_eye:

@CzerwonyBartek Ruben spoko, ale nie jestem pewien, czy celujemy w takiego zawodnika skoro Trent potrafi robić to samo i nie wiem czy nie lepiej :smiley:

a ja tam wierze jak @ynwa19 w top 4 albo @poprzerwie2 w mistrza, że zrobimy mocne okienko i przyjdzie tutaj Thuram z Barellą :rofl: :rofl:

Bardzo mnie dziwi, że nigdy nie spojrzeliśmy w stronę piłkarza z Dubaju, pana Rubena. Dopóki marzenia szlak nie trafił, wyobrażałem sobie jego duet z Bellinghamem. Nowy Xabi i nowy Gerro… ehh

Edit. A co to się wyklucza? chyba lepiej mieć więcej niż jednego piłkarza o bardzo dobrze ułożonej nodze. W każdym razie ziomek wybrał arabie a nasz Jurek tak i tak wolałby Hendersona.

Ja myślę, że przyjdzie Thuram, Gravenberch i jakiś obrońca. Do tego może Arda Guler jako zastępstwo za Salaha.

Mega bym chciał Thurama, myślę, że dobrze by pasował i chyba on teraz wyglada na najpewniejszą opcję.

1 polubienie

6 polubień

Kiedyś na reddicie było wspomniane, że ten Arda Guler nie ma szans na pozwolenie o pracę. Po brexicie zmieniły się przepisy i nawet granie w kadrze nic nie zmienia. Czy jakoś tak.

Edit:
W ogóle Salah zostaje, a jak nie byliśmy pewni czy odejdzie to w jego miejsce interesowaliśmy się Bryanem Mbeumo z Brentford. Pewnie nazwisk było więcej ale to niedawno wyciekło.

W miejsce i zagrane minuty trójki Keita, Ox i Milner właśnie powinni wskoczyć Thiago, Hehe i Fab. My potrzebujemy 3 pomocników do podstawy, jedno miejsce wypełnił już Mac Allister czekamy jeszcze na 2, Jones i Bajčetić mogą być na rotowanie.

1 polubienie
2 polubienia

Ogólnie nawet jak się wejdzie na Liverpool Echo to jest pełno głosów antyFSG. Jak nie będzie dobrych transferów i na przyszły sezon wyników, to pewnie zaczną się protesty na większa skale.

Od razu zaznaczam, że może to być jakaś tania teoria spiskowa: aczkolwiek na nagraniu z szatni Liverpoolu z wiszącymi koszulkami wszyscy zawodnicy mieli już nowe koszulki: poza Thiago, Matipem i Gomezem. Tamci mieli zawieszone stare koszulki ^.^
Stare koszulki mieli oczywiście również ci którzy odeszli już obecnie na czele z Firmino, Millner itd.

4 polubienia

W sumie na dobra sprawe, to mógłby być dobry ruch, jakbyśmy ich wymienili. Thiago ciagle kontuzje, Matip mocno dołuje, Gomez totalnie się pogubił.

3 polubienia

Wychodzi na to, że z ofertą będziemy czekać do zakończenia się Euro u21