Rozważania transferowe (dyskusja)

Byleby do tego czasu cena nie podskoczyła i wielu chętnych się nie pojawiło.

Jutro Francja-Włochy. Poza Thuramem i Kone warto zwrócić uwagę na Scalviniego, włoski obrońca, świetnie się zapowiada.
20:45 na tvpsport.pl

6 polubień

Dzisiaj w Hiszpanii zagra pewnie Veiga

1 polubienie

Opatrzności miejcie nas w opiece.

Miałem już sobie odpuścić granie w piłke, bo stary jestem. 30 lat te sprawy. Ale jak ma Joe Gomez grać albo znowu mają jakiegoś Artura Mele ściągać to jednak pogram, bo inaczej mnie kryw zaleje. Nie martwcie się Panowie różnicy nie poczujecie.

1 polubienie

Ale w sumie można się było tego spodziewać. Gomez ma 26 lat i może grać na ŚO i PO (oczywiście z tym czy gra na poziomie to już inna kwestia) także Klopp się go na pewno nie pozbędzie. Jeśli w formacji defensywnej cokolwiek się będzie zmieniać to zapewne Matip zostanie podmieniony na Mickyego van de Vena.

2 polubienia

Do tego czasu albo będzie kosztował 80 milionów albo przejdzie do Newcastle.

W takiej sytuacji najprawdopodobniej ruszymy po Kone albo Veige (jeśli tego drugiego nikt nie zdąży kupić).

@AngryRedGoose Nie trzeba było długo czekać XD

Za chwilę nasza opieszałość i ułomność transferowa pozwoli młodemu z Celty założyć koszulkę Napoli.

Myśmy nawet tego typu piłkarzem nie powinniśmy się interesować, ale spadliśmy na poziomi Napoli, Aston Villi czy kij wie czego, to co się odwala to jest wymiot straszny. Barellę powinnismy próbować ściągać. Nie zrozumcie mnie źle nie jest to mały talent, ale to klub który nie powinien ogrywać talentów tylko brać już w miarę gotowych piłkarzy. A poza MacAllisterem nasze cele to nieukształtowani piłkarze którym daleko do starterów w naszym składzie.

1 polubienie

Wygląda na to, że Arsenal, MU, Newcastle sobie wezmą porządnych graczy a nam zostaną koty w worku czy rezerwowi Bayernu. Znowu liczenie na Kloppa, że może zrobi z kogoś pana piłkarza, gdzie na rynku naprawde jak nigdy dostępne sa/były świetne nazwiska.

Miało być legendarne okienko a tu się okazuje, że trzeba czekać miesiąc czy ile tam żeby kupić jakiegoś gówniaka u21. To chyba jakaś alternatywna rzeczywistość

2 polubienia

No przecież jest legendarne, przyszedł mistrz świata do pomocy i wraca Wielki Bajcetić

głos rozsądku, a oczekiwania są u większości tak niskie że Gravenbercha, Kone, Thuram i przeciętniak na obronę z Wolfsburga są traktowani jako klasowe wzmocnienia i geniusz FSG… Wystarczy porównać naszą kadrę z tych drużyn co były w pierwszej 4 i ich potencjalne wzmocnienia i to że FSG nas ciągnie w dół będzie jasne

5 polubień

Nie no ten Thuram to się wydaje kawał piłkarza na lata. Do tego inteligentny gość ponoć a to też ważna kwestia. Z młodych obstawiam, że przyjdzie jeden. Plotki o Barelli też się pojawiają co prawda ze słabszych źródeł ale są. Gdyby ta dwójka doszła to okienko genialne.

To nie o to chodzi, że on jest słaby czy coś. Ale właśnie powinien tu przyjśc jakiś crack jak Barella czy coś i taki Thuram na zmianę pokoleniową Hendersona/Fabinho.

Ale jaki crack pokroju Barelli. Jakies nazwiska?

Ja tam generalnie lubię tę naszą politykę mniej oczywistych transferów, bo one z reguły wypalały.
Duże nazwiska ekscytują, ale klub da się budować na piłkarzy bez znaczka „premium”z

3 polubienia

Brzmi idealistycznie, ale z roku na rok jest to co raz trudniejsze. Dwa im drużyna jest lepsza tym rzadziej na takie ruchy może sobie pozwolić. My obecnie jesteśmy w Dupie, i jednym takim dobrym nazwiskiem Premium to jednam może być Mac Allister ale tylko dzięki temu, że w Brighton go nie docenili.

Podpisanie kontraktu z Alexisem Mac Allisterem może być już zakończone, ale środek pola pozostaje priorytetem dla Liverpoolu na letnim rynku transferowym. Mac Allister jest ważnym nabytkiem, który wzmocni opcje Jurgena Kloppa, ale nigdy nie było tajemnicą, że klub idealnie chciałby dwóch lub nawet trzech nowych zawodników na tej pozycji.

Naby Keita, Alex Oxlade-Chamberlain i James Milner już odeszli, a nawet kiedy tam byli, nie byli zbyt dobrze zaopatrzeni w środku pola, więc nie sądzę, aby byli blisko zakończenia swojej działalności na tej pozycji. Od czasu potwierdzenia transakcji Maca Allistera nie było większego ruchu, ale myślę, że Liverpool manewruje za kulisami, aby znaleźć zawodników, których naprawdę chcą.

Oczywiście wspomina się o Khephrenie Thuramie i Manu Kone. Z tego, co wiem, Thuram jest najbardziej prawdopodobnym z nich - jego profil, budowa ciała, wiek, klub, w którym gra, rodzaj pieniędzy, które wchodziłyby w grę - myślę, że idealnie pasuje do rachunku. Dopiero okaże się, na ile Nicea będzie skłonna go puścić, a myślę, że fakt, iż na tym rynku jest wielu graczy środka pola, którzy mogą wkrótce się przenieść, oznacza, że Nicea może po prostu czekać, aby zobaczyć, jak spadnie domino i jaką cenę mogą za niego uzyskać.

Mimo to uważam, że Liverpool i Thuram, nawet jeśli w ciągu ostatnich siedmiu dni niewiele się zmieniło i opłata nie została jeszcze uzgodniona, zdecydowanie został zidentyfikowany jako ktoś, kogo chce Liverpool.

Od jakiegoś czasu wiemy również, że sztab trenerski Liverpoolu jest wielkim wielbicielem Nicolo Barelli. Pep Lijnders wspomniał o pomocniku Interu Mediolan w swojej książce, nazywając go jednym z najlepszych pomocników w Europie i kimś, kogo uważnie obserwowali, gdy przyszło im zmierzyć się z Interem w Lidze Mistrzów. …

[f romano]

Nic się raczej nie zmieniło. Było wiadomo już od pewnego czasu, że szukamy innego profilu niż Kone. Jakby przyszedł to by przyszedł, ale uważam, że nie jest aż tak cenny dla Kloppa, żeby rwano sobie włosy z głowy dla niego. Można to lepiej wycyrklować za niewielkie pieniądze.

3 polubienia


image