Rozważania transferowe (dyskusja)

Słuchaj, ale to nie brak pomocnika był głównym problemem, o czym słusznie napisał @josif. Przy tej ilości kontuzji nie mieliśmy prawa rozegrać dobrego sezonu, a do tego zwyczajne zmęczenie materiału. Piłkarze byli wykończeni po tamtym sezonie.

Sezon już się zakończył, nie ma sensu dłużej tego analizować i przeżywać. Patrzymy w przyszłość.

1 polubienie

Zeszmacił ? Ty nie wiesz o czym piszesz. W momencie przejmowania klubu, dług Milanu był gigantyczny, sięgający prawie 300 milionów (tak, na włoską piłkę to gigantyczne pieniądze), po 12 miesiącach zmalał do 60, a po transferze do Newcastle tego Włocha będzie praktycznie zerowy.
O ile przejmowali Milan z tytułem, o tyle ich sytuacja finansowa była tragiczna po rządach Chińczyków. Kolejny raz piszesz brednie.

Dodam jeszcze do tego, że Milan miał wybór - albo sprzedaje Rafaela Leao, czyli największą gwiazdę zespołu i buduje atak wokół dziadków, albo proponują mu nowy kontrakt i sprzedają inne ważne ogniwo.
Na początku czerwca Leao podpisał nowy kontrakt, do 2028 roku. Było wiadome, że Milan będzie musiał kogoś sprzedać, żeby do końca zamknąć temat długu.
Rozumiem, że Ty byś sprzedał Leao, a Tonaliego zostawił ? Oferta Newcastle, to Milanowi spadła z nieba.

No, ale po co wchodzić w szczegóły. RedBird Capital Partners to udziałowiec FSG, Milan sprzedał ważnego gracza, a to kij - pociśniemy po nich, bo mają udziały w FSG.

1 polubienie

"Sky Sports informuje, że trzecia oferta Manchesteru United nie spotkała się z uznaniem Chelsea. Propozycja Czerwonych Diabłów opiewała łącznie na 55 milionów funtów. The Blues poinformowali klub z Old Trafford, że chcą otrzymać za Mounta 58 milionów funtów oraz 7 milionów funtów w formie bonusów.

Według informacji Sky Sports , Czerwone Diabły zaczną teraz rozglądać się za alternatywnymi celami transferowymi. Manchester United nie jest bowiem skłonny płacić za Mounta więcej niż 55 milionów funtów."

Niech Liverpool zrobi ruch za te 60mln funtów i będziemy mieć zawodnika ze statusem HG, a Klopp zrobi z niego cracka. Przynajmniej nie odezwie się w nim gen Realu czy innego hiszpańskiego klubu tak jak zapewne będzie miało to miejsce w przypadku Thurama.

3 polubienia

Przecież On i tak pójdzie do MU, kwestia czasu aż się dogadają. Poza tym, to nie jest grajek pod Kloppa. Z pozycji u nas nie używanej. W dodatku 60 baniek za gościa po tragicznym sezonie, który za rok będzie do wzięcia za darmo, genialny deal. Mount to kolejny przehajpowany Anglik.

1 polubienie

Mount to dobry grajek chociaż ja tam i tak wale do zajęć Barelli :sweat_smile:

Weźcie odbanujcie Seba. On bedzie wiedział kogo kupimy. Albo chociaż Radbuga.

1 polubienie

A dlaczego zakładasz, że tak będzie w przypadku Thurama?

Też nie rozumiem jak można nie widzieć, że brak środka pola był powodem słabej gry. Ucierpiały przez to zarówno defensywa, jak i atak. Oczywiście kontuzje zrobiły swoje, ale to przez brak 2 linii obrońcy często sami musieli radzić sobie z atakami przeciwnika, a napastnicy sami musieli kreować okazje. Głównie dlatego przygrywaliśmy z zespołami murującymi dostęp do bramki.

2 polubienia

Nie odpuszczą Mounta. Wiadomo, że dojdą do porozumienia. Nie dzieli ich duża różnica. Dołożą pare mln i Mount będzie ich graczem. Mi osobiście szkoda Mounta. Bo wiemy, że grać umie. Co do innych celów. Ewidentnie nasze priorytety grają teraz na euro u21. Te Chiesy i Barelle to zwykłe ploty bo o czymś muszą pisać. A klub zapewne ciągle rozmawia z Nicea i Moenchengladbach. Te nasze cele nie do końca do mnie trafiają. Nie chodzi mi o jakość, tylko o to, czy oni wejdą do składu i będą od razu grać? My potrzebujemy wzmocnień, a nie graczy na przyszłość. Jak już pisałem, takich graczy mogliśmy kupować 2 sezony temu i przygotować ich do zastąpienia Milnera, Hendersona I reszty… A tak, znowu za rok odejdzie za darmo paru graczy i będziemy szukać w nastolatkach…

Tu jest właśnie powód dla którego powinnismy zrobić wszystko alby ściągnąć Nicolo. Gość mógłby być tym kim miał być Thiago.

1 polubienie

Oczywiscie że tak, przy czym nie chodzilo o brak pomocnika, a ogolnie o brak lini pomocy.

Jesli w nastepnym sezonie dalej beda grały Hendersony, Elliotty i Fabinho bez nóg to bedzie to samo. Pomocnicy LFC są tak żałosni pod wzgledem fizycznym że zdominowalby ich bez problemu co drugi zespol z championship

Chciałbym u nas Barellę, ale jeszcze bardziej bym widział Szoboszlaia.
Węgier wygląda dużo lepiej pod względem podań czy gry defensywnej. Do tego jest prawie 4 lata młodszy i mówił, że chciałby u nas grać.




@everlast I to mnie martwi. Kolejny przykład piłkarza, który publicznie mówi, że chciałby u nas grać, a być może trafi do rywala.

Szoboszlai to raczej pójdzie do Newcastle,


Jako że lato nie zapowiada się za ciekawie to trzeba sobie takimi historiami humor poprawiać, pismaki :joy:

To dlaczego tutaj a nie w dziale humor?

Tamci są chociaż pomocnikami. Do ataku nie szukamy nikogo. Jednak pełna zgoda co do tego, że Barella i ten Szaboszlaj mają nikłe szanse na przybycie tutaj.

1 polubienie

Większość doniesień tutaj jest przeklejanych z LFC Transfer Room bądź Anfield Edition i się nad nimi debatuje, w sumie prawdopodobieństwo transferu Barelli czy Szoboszlaia jest nie dużo większe niż Osimneha więc wkleiłem tutaj

Przeglądam to czasem ale nigdy nie wklejam. Bo to i tak są 95% fejki. Ale Liverpool.echo chyba już coś tam ma rzetelności nie?

To nie ma znaczenia że pomocnicy, po prostu u nas jest naprawdę źle targujemy się już od miesiąca o Thurama żeby starczyło jeszcze na stopera a tu ludzie wyskakują że czemu nie Barella już abstrahując że jest wiara w Valverde czy Tchoumaniego, także żart z Osimnehem spokojnie się tu broni

1 polubienie

A pamiętacie ten chwilowy zachwyt Schamdtke? Transferu Mac Allistera nie negocjował, ale i tak ludzie uznali, że to jego robota. Ktoś znany puścił fake, że Thuram z Kone dogadani i Schamdtke stał się szefem. Piękne czasy

Dla mnie to jest fenomen, że więcej wiarygodnych informacji transferowych słyszałem przed jego zatrudnieniem niż po. Być może facet lubi negocjować w ciszy. Jest jeszcze opcja, że siedzi na Malediwach i opija kontrakt, który dostał od kolegi Kloppa

Wiadomo, że każdy dziennikarz będzie teraz strugał takie newsy i nabijał kliknięcia, dlatego lepsze są osoby z jakimś info z klubu np. LFCApproved. A Barella czy Szobo są dużo bardziej prawdopodobni niż Osimhen i myślę, że któryś może przyjść jeśli FSG znajdzie jakiegoś inwestora.

@kuczq pamiętam jak padła informacja, że FSG chce sprzedać klub i padały informacje o np. Enzo w styczniu. To były piękne czasy.

1 polubienie

Przestańcie wklejać te plotki wyssane z palca pisane przez pseudo portale, które piszą takie newsy dla kliknięć. Żaden Chiesa ani Osimhen tu w tym oknie nie przyjdzie, chyba że Gakpo złamałby dwie nogi podczas przejażdzki rowerem po Amsterdamie, albo FSG sprzedałoby Salaha do Arabii. Żadne z tych rzeczy się nie zdarzy. Mac już dogadany, teraz czekamy aż Euro u21 dobiegnie końca, żeby wznowić negocjacje z młodymi francuzami, dlatego na razie jest cisza. Barella to mokry sen tego forum, ale to też się raczej nie wydarzy, bo Inter nie musi sprzedawać, a sam Barella wątpie, że ma chęci Mediolan opuszczać. Cele transferowe są ustalone od dawna. Trzeba cierpliwie czekać. Pomocnicy na te okno to priorytet, także na środkowego obrońce też bym się zbytnio nie napalał na waszym miejscu.

Ja wiem, że możemy być wkurzeni tym, że od trzech tygodni nic się nie dzieje, ALE LUDZIE, DWÓCH PIŁKARZY, KTÓRYCH CHCEMY JEST TERAZ NA MISTRZOSTWAZCH ŚWIATA I NIE MA CZASU NA PODPISANIE KONTRAKTU. Sory za capsa, ale się wkurzyłem.

2 polubienia