Rozważania transferowe (dyskusja)

Z tym, że mało prawdopodobne aby Jurek tu był za 3 lata. Szabla może zostać na 10…

Gdyby przyszedł to wzięlibyśmy madziarskiego Coutinho. Kreatywność tej drużyny nie może się opierać tylko na Arnoldzie bo prędzej czy później nam to wyjdzie bokiem.

Zreszta, w moim odczuciu już był zamysł zmiany taktyki. Nie pykło ale może pyknie teraz.

Edit. Zresztą plotki są tak sprzeczne, że ciężko jak narazie wyrokować. Część tieru 1go wciska nam od miesiąca, że naszym wymarzonym jest Gravenberch. Potem było, że HG jest dla nas priorytetem i celujemy w piłkarzy ogranych w PL. Następnie Kone i Thuram już prawie byli piłkarzami Liverpoolu. W miedzy czasie przewijały się jakieś budżetowe opcje które wściekały co mnie opanowanych na forum. Jest pare dni do otwarcia okna… nagle jakieś nonamy wyskakują z Mbappe i Valverde xDDD mało tego. Kilka dni później dostajemy już z co najmniej tieru 2go, że celujemy w Szoboszlaia i Barelle. Imo duet który samego jednego Juda wciąga odbytem (w sęsie gdyby ta dwójka miała przyjść zamiast jego jednego)

5 polubień

Czyli będziesz bardzo zadowolony z grania na defensywnym pomocniku Fabinho lub Hendersonem. Powiem Ci stary, że ugodowy z Ciebie gościu i niewiele Ci do szczęścia potrzeba :slight_smile:

1 polubienie


6 polubień

1 polubienie

O o co Ci chodzi kolego?

CO JEST

Liverpool nie przyzwyczaił mnie do takich sytuacji nie wiem co robić pomocy

9 polubień

No i to jest dobry transfer, błagam niech tego nie spierdolą.
I potem jeszcze Thuram i minimum będzie dokonane.

1 polubienie

jak Joyce o tym pisze, to już jest GRUBO. Czuję, że dziś będzie HERE WE GO!.

1 polubienie

2 polubienia

mieszane mam odczucia co do ewentualnego transferu, czy aby na pewno taki zawodnik jest nam potrzebny? przy takiej ilości ofensywnych zawodników w naszej drużynie

1 polubienie

szkoda, że nie włączyliśmy w to Carvalho…

2 polubienia

Jak go wyciągną za mniej niż klauzula to chapeau bas

7 polubień

Owszem, bo nie chodzi tylko o samą ofensywę, ale o brak ofensywnych piłkarzy w pomocy.
Sam Szoboszlai robi lepsze liczby niż cała nasza pomoc razem wzięta. I tutaj u nas pomoc kulała. Patrzmy na City czy Arsenal. Tam pomocnicy robią strzelają z 20 goli i asystują z 20 goli. U nas, straszna bieda pod tym względem.

1 polubienie

Zamiast ściągnąć dobrą 6 lub 8 to biorą 10, ciekawe posunięcie. Chyba przyszły sezon 4-2-3-1.

Dla dobrego zawodnika znajdzie się miejsce zawsze. Wydaje mi się niemal pewne, że przejdziemy na grę 10tka, za dużo mamy zawodników co sobie świetnie tam radzą, aby nie stosować tej pozycji w naszej taktyce.

2 polubienia

Schmadtke co Ty robisz🙃

6 polubień

Myślę, że nie musimy grać typowym DM i taktyką 4-3-3 z defensywnym pomocnikiem i CF zamiast wysuniętego napastnika.

W tym sto razy wspominanym podwójnym piwocie Thuram z MacAllisterem mogą zagryzać przeciwników dynamiką i pressingiem. Jakbyśmy mieli szukać zastępstwa za Fabinho, to poszlibyśmy w Ugarte.

1 polubienie

Co do Szoboszlaia to myślę że bierzemy go, bo operował w Lipsku bardziej po tej prawej stronie, dzięki czemu byłby dobrym dodatkiem do grającym na PO/ŚP TAA . Plus robi ofensywne liczby, asysty i gole które na pewno wynikną z dużej ilości miejsca bo my dominujemy zawsze rywala, ale ostatnio mieliśmy problem z głębiej ustawionymi przeciwnikami. Dzięki czemu Szoboszlai swoimi uderzeniami i asystami ze środka mógłby to zmienić. Dla mnie ten Deal nie ma wad. Dominik potrafi grać na całej długości i szerokości boiska często wraca się do defensywy i wymienia się pozycjami ze skrzydłowymi i schodzi po przeciwne strony. U nas da radę nawet jako 8. Szoboszlai w Heatmapach do złudzenia przypomina KDB, właśnie sobie to analizuje i statystyki w wielu kwestiach wyglądają podobnie jak KDB, tylko troszkę gorzej, ale wybijają się podobne aspekty. Co nie dziwne bo grał w słabszej drużynie.

Szoboszlai to jednak klucz do większej ilości goli Nuneza.

5 polubień

Dla mnie sto pro, że mieliśmy grać quazi 10 od tego sezonu. Ale Carvalho okazał się nie gotowy, a Elliott co najwyżej poprawny.

1 polubienie