Rozważania transferowe (dyskusja)

Salah odejdzie, raczej nie teraz, ale może za rok.

Tylko nie będziemy go zastępować takim ogorem, o jakim pisałeś wcześniej. Tylko zawodnikiem, który już liznął piłki na najwyższym poziomie i się sprawdził. Może Jakoms Mitoma, czy tym Gruzinem z Napoli. Napewno nie nonamem z Lyonu.

@everlast wiem, bardziej mi chodziło o skale zawodnika/nazwiska.

za przeproszeniem, jebaniutki. 16 lat i już wart 6 milionów. Co to za mutant?

tylko obaj grają po lewej stronie, a nam bylby ktos potrzebny na prawą

Zawsze można przesunąć na tę pozycję Szoboszlaia.

1 polubienie

Torres i Suarez grali w średnich drużynach, które swoim wysiłkiem wyciągali ponad poziom. Przecież oni grali z tuzami jak Poulsen, Kyrgiakos, Konchesky, Spearing, Flannagan. Nic dziwnego, że po ich odejściu siedliśmy.
Teraz mamy inną drużynę, zbalansowaną, mocną w każdej formacji. Real pozbył się Ronaldo, który strzelał i asystował i… Nie przepadli. Barcelona zrobiła to samo z Messim i też nie przepadli. Bayern stracił Lewandowskiego i też dają sobie radę.

2 polubienia

Szkoda, że tak późno robimy te transfery, jedynie rok za późno. Oba transfery wyglądają jednak na bardzo przemyślane ruchy i zwiększanie opcji taktycznych dla Kloppa.

Notabene wiadomo kiedy testy medyczne Szabo? Pytam, ponieważ po wczorajszym ,wysypie, newsów coś dziś ucichło.

@RawBig bardzo dziękuję za odpowiedź :slight_smile:

@list3r Pamiętam to okienko jak nigdy :smiley: Z kumplem jaraliśmy się wyrwaniem Joe Cole z Chelsea i ogólnie, pamiętam te nastroje że przy tych transferach to już na pewno ruszy :smiley:

To bylo okienko!

3 polubienia

Dzisiaj była pierwsza część testów, widziałem na TT, był także filmik z lotniska gdzie srebrny Van odbierał Dominika

Joe Colę to taki trochę pierwszy Mason Mount, który niby przyszedł do nas będąc dużo starszym, ale ciekawe, czy Mason jest na podobnej drodze :sweat_smile:


Nicea nie umiescila Thurama w żadnych materiałach promujących nowe koszulki. Czyli wygląda na to, że są pogodzeni z jego odejściem :slight_smile:

@Beol dlatego nie pisałem, że napewno do nas, jednak myślę, że na jakieś mocne 75 %. Dobrych kilka źródeł podawało, że jest pewny.

Ale Meireles był spoko. Szkoda że go sprzedaliśmy tak szybko. Jego i Torresa powinnosmy zatrzymać w tamtych latach.

7 polubień

Odejściem tak, ale Newcastle także jest w kontakcie z Nice, jak i pewnie kilka innych klubów, o których jeszcze nie wiemy.

Pytanie leży w tym, czy będziemy dalej cisnąć w pomocnika, czy może przesuniemy nasze zainteresowanie w stronę obrońcy :slight_smile:

Bo patrząc na najnowsze informację, o możliwych nowych zasadach dotyczących spalonego, na pewno to musi być nasz priorytet.

Szoboszlai przypomina mi Odegarda jak nikt inny i myślę że zrobi taką różnicę jak Norweg w Arsenalu, uderzenie, przegląd pola, mocne charaktery chyba najmłodsi kapitanowie swoich reprezentacji w europie.

1 polubienie

Imo Colwill najlepsza opcja bo ma HG. Dociągnąć Thurama na ostatnie miejsce dla zagranicznego piłkarza i jedziemy z koksem.

1 polubienie

Tylko że Colwill jest raczej w strefie marzeń, dostał właśnie propozycje nowego kontraktu i ma odbyć rozmowę po mistrzostwach U21 z Pochettino o jego roli w drużynie przed złożeniem podpisu. Dodatkowo bardzo sobie chwalił pobyt w Brighton i raczej to oni będą na pole position jeśli by nie chciał zostać w Chelsea.

I tak o nie. Kryzys nie był spowodowany tym, że Luis odszedł, tylko tym, że zastąpiono go Mario…

Torres miał klauzule ponoć, która Chelsea uruchomiła…
Meireles jak na tamtą ekipę to był bardzo dobry zawodnik. Jednak w Chelsea też jakieś kariery wielkiej nie zrobił.

@kubafc21 pół biedy sam Mario, mieliśmy taki zabójczy tercet
image

2 polubienia

Torres nie miał klauzuli. Był deal ze płacą nam tyle ile kosztuje Carroll plus 15 milionów. Jak sprzedawaliśmy Torresa to był wrakiem piłkarza i słusznie. Z Suarezem była inna sytuacja. Z top2 spadliśmy na 5-6 miejsce.


Gdyby nie to ze mamy obecnie inne priorytety w klubie to bym go brał. W United radził sobie przyzwoicie a 17 baniek to frytki w dzisiejszych czasach.