Rozważania transferowe (dyskusja)


Zanim coś zanegujesz to proszę sprawdź. Ten wrak był naszym najlepszym zawodnikiem, a z Suarezem mógł stworzyć najlepszy duet na świecie…

2 polubienia

Pamiętasz jak wtedy grał czy tylko pieprzysz głupoty? Bo nie był wtedy naszym najlepszym zawodnikiem. Odbiło się na nim kontuzje i musiał. I w Chelsea grał równie słabo.

A po co tak pajacujesz? Jak już udowodniłem Ci kłamstwo, albo po prostu pisanie bzdur, które tak pewnie przed chwila napisałeś.

Pamietam, że na jego powroty czekaliśmy, jak na zbawienie i jak grał to z reguły dobrze…


Masz 8 bramek i 4 asysty w ostatnich 18 meczach, niby bez szału ale 2 dublety są w tym jeden z Chelsea, a drugi w przedostatnim meczu.

Poza tym drużyna cała grała tragicznie, w Chelsea się pogubił, ale momenty miał. Bez niego pewnie by nie wygrali LM.

@Ewagim brakowalo błysku i świeżości, zgadzam się. Jednak jakby został mogłoby to całkiem inaczej wyglądać. Jeszcze z Suarezem w ataku to aż strach pomyśleć, jakie by mogli zamieszanie siać. Ale sam chciał odejść tym zranił mnie i wiele innych kibiców😅
Pamietam jeszcze z tydzień wcześniej gadałem z kumplem i mówię, że jak Torres odejdzie to co najwyżej poza lige, może Barca. Wtedy Atletico było średniakiem, a z szacunku do nich nie odszedłby do Realu.
I właśnie zaraz przywdziewał niebieska koszulkę…

No spoko może z klauzula miałeś racje. Ale jesli uważasz ze Torres prezentował jakiś poziom to sorry oglądasz mecze statystykami. Torres po kontuzji kolana z końca sezonu nigdy nie wrócił do dyspozycji. Na Mundialu był tragiczny i grał tragicznie po. Szybkość na ktorej bazował siadła. Skuteczność spadła i jego dorobek 8 goli to polowe zdobył w dwóch meczach.

Tak czekaliśmy jak zbawienie i zbawienia nie było. Niestety Torres był wrakiem piłkarza.

Ps przepraszam za ton, mogłem inaczej ująć, ale szlag mnie trafia jak widzę ze ktoś pisze ze dobrze Torres grał dobrze.

No a tydzień przed transferem mówił ze nie odejdzie. A potem prośba o transfer.

Polecam jego biografię, wyjaśnia tam wszystko w temacie tego transferu.

Sam byłem wtedy załamany, ale to co się działo wtedy wewnątrz klubu to był żart, i z dzisiejszej perspektywy mu się nie dziwię.

8 polubień

Okej, jest w polskiej wersji?

Może chociaż spoiler? Ciekawi mnie to ale nie wiem czy sięgnę po biografie.

@CzerwonyBartek

He told Canal+ Liga TV: "The Liverpool fans don’t know the truth about why I signed for Chelsea. The fans don’t even know half of what happened.

"They don’t know what the people in charge at Liverpool are like - they have a completely different perception of what they are like.

"They made promises that they didn’t keep and I left because I realised I didn’t have time to be part of a project that would take years.

“I have nothing against the Liverpool fans. I didn’t want to leave Liverpool the way I did but the club lied. I was let down and I don’t understand why the fans hate me.”

Gdzieś kiedyś czytałem, dokładnie o tym jeszcze artykuł, który przedstawiał dokładnie ten temat, ale to tak generalnie.

Miał być szybki powrót do topu, mówili mu, że ma się nie martwić, a potem wyszło, że jednak generalnie nie ma pieniędzy i wszystko potrwa lata. Poczuł się oszukany przez ważne osoby w klubie i postanowił zmienić otoczenie.

‘I was really happy at Liverpool but if you remember at that time the club was about to be sold and it was a very difficult situation,’ he told talkSPORT.

'They sold all their best players, Javier Mascherano left, Xabi Alonso left, Rafa Benitez left, and they started bringing in young players so they needed maybe five, six, seven years to create a winning team again and I didn’t have that time because I left my home in Atletico to win trophies.

4 polubienia

Ciekawa dyskusja, ale proszę przedmieście ją na wątek byłych piłkarzy bo człowiek myśli, że może jakieś fotki Szobola wleciały a tu dysputa o Torresie

4 polubienia

Z perspektywy czasu wygląda to już inaczej , wtedy jednak mówiąc delikatnie nie było mi do śmiechu, mocno ten wymuszony transfer przeżyłem.

2 polubienia

Ponoć złożyliśmy zapytanie o Colwilla, ale Chelsea je odrzuciła.

Ciekawy wątek z tym Torresem ale proponuję w innym temacie, może administracja forum zadziała, bo szkoda to mieszać ze zwykłymi plotkami.

1 polubienie

1 polubienie

Grajek dobry tylko głowa odjeżdżała za daleko. odszukaj jego reakcje przy golu na 0-2 z Arsenałem na wyjeździe z 2011.

12 polubień

Ej wam się chyba cos pomylilo z tym Torresem. Jesteście dorośli( przynajmniej większość z was) to ogarniacie, że to nie jest temat na tego typu rozmowy. Gdyby to mój 15 miesięczny syn pisał.nie w tym wątku co trzeba to jeszcze bym zrozumiał, ale wy? No bez jaj.

A Administracja KOLEJNY RAZ ma to w dupie :slightly_smiling_face:. Pozdrawiam ją cieplutko

5 polubień

Chłopaki: piszę tutaj, bo chce zbiorczo dotrzeć do wszystkich. (Usune jak wszyscy zainteresowani się zapoznają)

Trzymajcie wątki w porządku. Chcecie podyskutować o Torresie? Przenieście dyskusje do luźnych dyskusji o Liverpoolu czy jakiegokolwiek innego o bardziej luźnej formie.

Ktoś zaczyna jakiś temat niezwiązany ze spekulacjami i rozważaniami: kopiujesz jego komentarz, znaczysz go i przenosisz temat do innego wątku: gdzie możesz się odnieść i zacząć dyskusje.
Po to mamy chociażby „luźne dyskusje” możecie tam rozmawiać o wszystkim.

Nie chce Wam kasować dyskusji i rozmowy na kilkanaście komentarzy, ale Rany Boskie- sami się niektórzy tutaj denerwują o komentarze niezwiązane z tematem.

Po to mamy podział na tematy, żeby osoby niemogące rejestrować całego forum- mogły dostać najważniejszą pigułkę rzeczy związanych z danym tematem.

9 polubień

W sumie jest wątek “byli piłkarze Liverpoolu”

PS. Brawo za podejście. Zdecydowane ale pełne szacunku do użytkowników :wink: Faktycznie zapomnieliśmy się dzisiaj z tym off topem

Po transferze Szoboszlaia wydaje mi sie, ze czeka nas przerwa z wzmocnieniami do czasu az nie pozbedziemy sie kilku zawodnikow. W sieci przejawiaja sie nazwiska Thiago, Matipa, Tsimikasa i Phillipsa. Jesli chodzi o dwa pierwsze nazwiska, to wydaje mi sie, ze musimy liczyc na Arabow. Dwa kolejne nazwiska powinny nam przyniesc (oprocz miejsca w skladzie i na listy plac) jakies 25-30mln. Nie ma zadnych nawet plotek co do Fabinho i Gomeza. Pierwszy moglby w sumie przypomniec sobie gre na PO lub ŚO w razie potrzeby, a za drugim przemawia status HG. Z drugiej strony wszyscy wiemy, ze z nich juz nic nie bedzie…
Bardzo ciezko bedzie nam tych zawodnikow opchnac, wiec nie zdziwie sie jesli to bedzie koniec naszych wzmocnien z tego wzgledu.
Pojawia sie glosy, ze mimo to powinnismy wylozyc sianko na nowych pilkarzy, ale ucierpi na tym mocno atmosfera i nasza pozycja w negocjacjach przy sprzedazy.
Pozdrawiam.