Rozważania transferowe (dyskusja)

Jak kupimy nowych piłkarzy to jak ucierpi nasza pozycja w negocjacjach przy sprzedaży? Czegoś tu nie rozumiem, chyba odwrotnie będzie, bo pokażemy że nie musimy sprzedać najpierw by kogoś kupić.

Z wymienionych przez ciebie odejdzie pewnie tylko Philips. Na pewno nie Gomez, Fabinho czy Tsimikas.
Do końca kontraktu zostają Thiago i Matip,co jest szczególnie zrozumiałe w przypadku tego drugiego.
Jeśli dojdzie jeszcze jeden pomocnik to zrobi się ciasno w tej formacji i w takim przypadku być może da się arabskimi pieniędzmi skusić Thiago,ale to tylko niczym nie poparte moje przypuszczenia

2 polubienia


Info od Romano z dziś także tam nic się nie zmieni już na pewno, teraz czekam na jeszcze jedno jakieś ciekawe nazwisko + info odnośnie obrońcy bo kolejny tydzień wydaje się być kluczowy pod względem transferów i powinno to nabrać tempa. I tylko czekać na pre season :slight_smile:

1 polubienie
2 polubienia

Przyjedzie jeszcze Thuram (w sumie czekamy na koniec turnieju by go ogłosić ) i tyle do środka, jeśli chodzi o obronę to przyjedzie jeden środkowy obrońca

1 polubienie

Philips - OK, trzeba go oddac za czapkę gruszek, bo chłop przez kolejny rok nie powącha murawy.

Matip - musiałby pojawić się chętny na gościa, który swoje najlepsze lata (i zdrowie) ma za sobą i za rok będzie wolnym zawodnikiem. Nawet jeśli to byłby to deal za grosze.

Thiago - jak wyżej, do tego wysoka tygodniówka. Chociaż biorąc pod uwagę niedawną operację biodra być może jest nadzieja, że Hiszpan rozegra pełen sezon.

Kostats - pozbędziemy się jedynego zmiennika Robertsona?

Stawiam na odejscie Nata, wypchnięcie Joëla czy Kostasa nie wchodzi w grę, bo zabraknie nam zmienników w defensywie. Ewentualnie Thiago, ale pewnie Klopp będzie chciał go zostawić jako zabezpieczenie drugiej linii na wypadek, gdyby nowi pomocnicy (szczególnie Dominik i potencjalnie Thuram) mieli trudne wejście do drużyny z nowej ligi.
Nie bardzo mamy kolo sprzedawać, większość balastu (Naby, Ox) lub graczy mniej potrzebnych (James, poniekąd Bobby) odeszła latem

3 polubienia

Taką mam małą dygresje co do Tierów przy okazji tego transferu. Nie wiem czy nie jest jeszcze sens trzymania się podziału z przed kilku lat. Pearce albo nic nie wie albo nie chce wiedzieć. Echo jest Jonesa? Tam to już wgl wysryw najróżniejszych plotek ale Szobo chyba się nie pojawił. Z 3 mędrców tieru 1 jedynie Joyce nie zarzucał Graveberchami podając kilka dni temu info o Szobo. O Romano nie ma co nawet gadać bo to dziennikarz celebryta i zależy mu na tym aby nie stracić łatki transferowego guru.

kto pierwszy rzucił transfer Szlobo w socialach tak na poważnie?

chyba chciałeś napisać niezrozumiałe. Jakby odszedl nawet za 5 baniek a zluzował miejsce nonHg dla kogoś zdrowego i mlodszego to byłoby idealnie.

Na pewno Romano (śledzę Twittera). Celebryta czy nie, here we go i wszyscy wiedzą o co chodzi.

Ornstein był pierwszy chyba.

7 polubień

Ogólnie wpływ na transfery z RB Lipsk może mieć fakt, że Klopp był kieys trenerem ich managera. Właśnie o tym wrzuciłem artykuł. Stąd może ten Gvardiol też być w zasięgu :slight_smile:

1 polubienie

Matip mimo trochę słabszego ostatniego sezonu to mimo wszystko gwarancja jakości (i nikt mnie nie przekona, że to obrońca poniżej poziomu LFC). Ktoś mądrzejszy w klubie uznał , że lepiej wykorzystać go do końca kontraktu niż kupować zamiast jednego dwóch obrońców w tym okienku . Ja akurat taką narrację kupuję.

1 polubienie

jakich dwóch obrońców? Przeciez jak przyjdzie Thuram, to juz nie przyjdzie obronca, chyba, że Inacio albo Colwill.

Czego nie rozumiesz?
Będzie transfer środkowego obrońcy!

Coraz więcej źródeł wspomina że po etapie z Szobo który dziś się powinien szczęśliwie domknąć zaczynamy następny etap → środkowy lewonożny obrońca i raczej wydarzenia powinny przyspieszyć w nadchodzącym tygodniu bo Klopp chce mieć jasność co do pełnej kadry najlepiej do przyszłego weekendu.

Welcome Goncalo Inacio?

przydałby się jeszcze etap - defensywny pomocnik

Jeśli przyjdzie Inacio to pewnie ruszymy po Lavie

A co z jeszcze jednym pomocnikiem? Tez bedzie? Lavia? Bo ja bym wolal Thurama. Ale wtedy maly wybor obroncow jest.
Ty chyba sam do konca nie rozumiesz

1 polubienie