Rozważania transferowe (dyskusja)

Będzie jeszcze środkowy obrońca i defensywny pomocnik.
Transfer Szoboszlaia pokazał, że nie ma co szastać nazwiskami.
PS. Wszystko rozumiem :wink:

Poszastajmy. To daje sporo frajdy :smiley:
Colwill to dzik. Mam nadzieje, że nie podpisze nowego kontraktu. Jeśli nie on to Inacio. Oglądałem kolka razy portugalską w tym sezonie. Jak byłem mały lubiłem Sporting z Liedsonem :slight_smile: bardzo fajnie wyprowadza piłkę, widać że to tzw nowoczesny obrońca. Trochę jednak czasem wydaje się zagubiony kiedy Sporting jest mocno ciśnięty.

Niemniej gdyby to był Portugalczyk, to zastanawia mnie jak będzie z Thuramem. Thuram to kawał talentu, sadze, że mógłby być naszym Jajko Toure

Raczej to będzie Lavia a następnie mamy się skupić na środkowym obrońcy z lewą nogą sprawną.

Szkoda mimo wszystko, że nie Thuram.

2 polubienia

Nie chcę Lavi, wolałbym Thurama, ale rozumiem bo to ruch logicznych biorąc pod uwagę że musimy kupić jeszcze obrońcę. Myślę, że dopiero teraz zmieniliśmy cel jak kupiliśmy Szoboszlaia, gdzie mi się wydaje że nie było go w planach, ale okazało się że jest dostępny to wzięliśmy.

2 polubienia

A ja się pytam gzie są kurna Anglicy i Home-Grown playerzy? Nawet w kręgu zainteresowania całkiem mało pojawia sie nazwisk wyspiarzy. przed okienkiem myślałem, że przyjdzie do nas ten Mount (całkiem spoko zawodnik jeżeli brać pod uwagę dostepnych Angoli), ewentualnie myslałem, że zastapimy Adriana jakimś 3 bramkarzem Anglikiem z League 2 czy coś. A tutaj zonk.

Coś mi się przewinęlo, ze my i tak byliśmy na granicy minimalnej liczby takich zawodników. Jak to teraz u ans wygląda pod względem proceduralnym, po odejściu Jamesa i Oxa? Jaki nam został limit?

Z tego co wiem to Lavia uzyska w ciągu 2 lat status HG.

Na ta chwilę zostaje nam jedno wolne miejsce, w przypadku niezgłoszenia Adriana (którego w razie kontuzji można dowołać za bramkarza kontuzjowanego), mamy dwa wolne miejsca. Coraz więcej mówi się o sprzedaży Thiago na różnych forach dotyczących transferów w Anglii, więc możliwy scenariusz to jego sprzedaż (zainteresowanie oczywiście z Półwyspu Arabskiego) i trzy wolne miejsca. (Pominąłem dwa zajęte już przez Maca i Szobo).
obraz

12

@josif, ironia?

2 polubienia

Ile zostało wydane? To po prostu niemożliwe, a przecież okienko się jeszcze nie skończyło. 250 mln funtów wydane przez ostatnie 18 miesięcy pokazuje ile dobrego daje nam FSG, a jeżeli współwłaścicielami zostanie Liberty Media to będziemy wydawać więcej niż inne kluby. Niesamowita robota FSG

image

Można dawać oficjalkę

3 polubienia

1 polubienie

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1675506306701049857?t=Oioas_4xml1tnvmf5rf7mA&s=19

The net spend boys will be quiet tonight.

Hmm, okienko zaczyna nabierać rumieńców- trochę nie mogę się już doczekać pierwszych sparingów.

Z jednej strony te zaskakujące transfery pojawiające się z dnia na dzień- są niesamowicie ekscytujące, a z drugiej… nie wiadomo kogo można “hajpować” po kolejnym transferze.

Widziałem jakieś wyliczenia, że od poprzedniego lata połączono nas z 60 nazwiskami: a taki Szobo z tego co kojarzę, nie pojawił się w żadnych poważnych, które przewidywały ten ruch.

Co dalej? Lavia, Colwill, Inacio, Thuram? Mam wrażenie, że kolejne nazwisko i tak może być całkowicie inne, spoza podanej puli.

Betewu widzicie ten ogień w pomocy przy naszym pierwszym naszym meczu z Cheslea :)?

HENDO, FLACO I ELLIOT rozjeżdżający Nkunku czy innego Enzo? :exploding_head: :exploding_head: :exploding_head:

1 polubienie

Jak zaczęli to nie mogą przestać😏

Dziennikarze piszą również, że nie musi to być nasz ostatni transfer do pomocy w tym oknie transferowym:

🥇| Dominic Szoboszlai may not be Liverpool’s last midfield arrival this summer. [@DominicKing_DM]

— Anfield Edition (@AnfieldEdition) July 2, 2023

I wkleję jeszcze drugie tweeta - wszystkie transfery dokonane 1 lipca prze Liverpool (choć Szobo chyba jednak bardziej zaliczymy do 2 lipca):

1 July is the official date for many a signing for #LFC. New season begins and a galaxy of stars can call themselves a Liverpool player. pic.twitter.com/BRZx6rJTbn

— LFChistory.net (@LFChistory) July 1, 2023
1 polubienie

Zakup Lavi jest trochę bezsensu. Mamy Bajcetica do ogrywania na 6. Jak dla mnie na pewno pójdziemy po Thurama. Lavia to zasłona dymna.

6 polubień

@CursedMike91 Akurat obrońca to mus według mnie. Słabsze źródła mówiły o Inacio, dużo źródeł ale całe szczęście tych „propagandowych” mówiło VDV a niektóre o Colwillu

@Hanys mów mi tak jeszcze :grinning:

Ponoć o Colwilla pytaliśmy, jednak wyglada na to, że Chelsea za cholerę nie chce go puscic. Thuram niby pewny, wiele źródeł o tym pisało.

Może jednak ten Gvardiol wpadnie :sweat_smile:?Damy Matipa w rozliczeniu na osłodę :joy: