Rozważania transferowe (dyskusja)

Najprawdopodobniej koniec naszych marzeń o Gvardiolu:

RB Leipzig director Eberl confirms: “I can confirm that Joško Gvardiol and agents told us about their desire to move to Manchester City”. 🔵⤵️ #MCFC https://t.co/6rtv21JjHj

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 2, 2023

Szkoda, szczególnie że miał dość pozytywne wypowiedzi o Liverpoolu. Łączą nas jeszcze mocno z Lavią i Thuramem, ale mam wrażenie że ustały nieco informacje o transferach LFC do środka obrony.

Proszę zostawmy tę kasę z Lavii na obrońcę albo na Thuramaaa

1 polubienie

50 mln funtów za Lavie? On nie jest wart tej kasy i jeżeli fee się zgadza z tym co pisze Romano to jestem przekonany, że on nie jest w kręgu naszego zainteresowania. Fofana propaganda.

2 polubienia

W tym wypadku to raczej utrudnianie dopięcia tematu Arsenalowi.

Lavia byłby ciekawą opcją ale nie chce mi się wierzyć, że będą walczyć o niego.

To może oznaczać, że wyskoczą z oficjalką o obrońcy😉 mam przynajmniej taką nadzieję.


Thuram i Lavia :bomb:

1 polubienie

Colwill najlepsza opcja, tylko czy da radę go wyciągnąć. Inacio też fajna opcja i Hincapie wydaje się ciekawy. Może w razie co zagrać na lewej obronie.

@mateo227 byłoby świetnie, ale ktoś raczej musi wtedy odejść.

Colwill raczej nietykalny. Chelsea chcę go koniecznie przedłużyć.

A kto o nim marzył? Chłop jest tak przehajpowany i tak drogi, że uważam, iż okaże się transferową katastrofą. Mówicie, że Pep się nigdy nie myli? Otamendi i Stones pozdrawiają :joy: Stones potrzebował 100 lat, żeby zacząć grać na miarę oczekiwać a Argentyńczyk raz po raz był najsłabszym ogniwem.

1 polubienie

Gadacie, że Lavia nie za tyle, ale co wy sie przejmujecie. Jak Liverpool będzie chciał to tyle zapłaci , a po 2 tak działa rynek. Jak nie Liverpool to Arsenal czy inny klub tyle da i będziemy potem se pluć w brodę że go nie kupiliśmy

1 polubienie

Może my będziemy sobie pluć, a może oni :sweat_smile:

@radzimordka od tego Van den Vena to niech lepiej Jurek nas chroni :crazy_face:

No to niech se Arsenal daje 50 mln za Lavie, wywalone, ale uważam, że tę kasę w przypadku nas po dwóch mega transferach można lepiej zainwestować - w Thurama lub dołożyć trochę i taki Inacio czy od biedy ten Van De Ven za cenę Lavii i trochę zostanie nawet

Od dawna uważam że skoro Inacio jest u nas na wanted liście to i tym bardziej powinien być Hincapie. Dlaczego nie jest to wiedzą tylko klubowi dyrektorzy, a może być jak z Szobo który nie przewijał się raczej w plotkach transferowych a tu proszę mamy go i podobnie będzie z Ekwadorczykiem.

Około 100 milionów wydane. Przy najbardziej optymistycznym założeniu zostało klubowi w kasie około 50 milionów na kolejne wzmocnia. Podkreślę, że to bardzo optymistyczne podejście. Ciężko mi sobie wyobrazić, że klub kupi jeszcze dwóch dobrych zawodników. Raczej dokonamy jednego wzmocnienia na środku obrony

Słabo dziś w meczu Thuram

1 polubienie

Przecież od dawna wiadomo że Thuram będzie nasz po Euro, a polujemy jeszcze na lewonoznego środkowego

Ja też nie wierzę w to że ściągniemy jeszcze Lavie i Thurama . Oczywiście fajnie by było ale tak się raczej nie wydarzy .

Francja odpada z euro, więc teraz może coś się ruszy

A po co nam dwóch DM? Na ławkę mamy już Fabinho i Bajceticia. Albo przyjdzie Thuram albo Lavia. Na pewno razem nie przyjdą

1 polubienie

dobra to dawać tego Thurama jutro :smiley:

1 polubienie