Rozważania transferowe (dyskusja)

Tak oczywiście. Ale on już teraz ma fajne statystyki. Nie jest wybitny zwłaszcza z grą do przodu ale, no właśnie, ma 19 lat. Osobiście skoro szukamy teraz bardziej DM to wolałbym Kone albo tego Ugarte który już przepadł, jednocześnie zdaje sobie sprawę z faktu, że chłopak ma całe 3 lata aby nie tylko im dorównać ale aby ich przebić.

Niestety jak to na wyspach bywa, jeśli po niego sięgniemy to będziemy zmuszeni przepłacić. Niejako wpłacić zaliczkę za potencjał. A ja, pewnie tak jak i wy chciałbym abyśmy byli walcem już od następnej kampanii.

Jak chodzi o status HG moim marzeniem byłby transfer Colwilla. A zamiast Lavii zobaczyłbym w naszej koszulce kogoś kto już się chociaż ociera o rangę gotowego do walki o najwyższe cele.

1 polubienie

Podobnie jak Ty uwazam ze przydal by sie bardziej doswiadczony DM , ktory z marszu wskoczy do pierwszej 11- stki. Mamy utalentowanego 19 - latka Stefana. Pozatym mamy rowniez najlepszego pomocnika na wyspach Trent Alexander-Arnold :slight_smile:

Mam podobną opinię ale ciężko o dobrego DMa który z jednej strony ma 22-25 lat, jest w stanie wskoczyć do pierwszej 11 LFC I nie kosztuje >50 mln

1 polubienie

Mając dwóch nowych graczy w II linii w zasadzie ‘na już’ możemy pozwolić sobie na ściągnięcie Lavii, który może od razu walczyć o pierwszy skład, a w najgorszym razie będzie się wdrażał do zespołu, docelowo za rok-dwa zastąpi Fabinho. Poza tym chłopak ma już przetarcie w PL.
Nie ma możliwości kupienia gotowego, klasowego DM nie wydając 80-100 mln (Rice, Caicedo), co dla nas jest nierealne.

Nie byłem przekonany do Lavii jako pierwszego transferu do II linii, mając w tyle głowy, ze poza nim moze dojść rezerwowy Bayernu, ale skoro kupiliśmy dwóch świetnych zawodników do pierwszego składu, to trzeci pomocnik może być opcją bardziej przyszłościową.

7 polubień

The Liverpool Echo cytuje wiadomości z Turcji i ujawnia, że ​​Besiktas prowadził rozmowy z Matipem i jego obozem. W rzeczywistości dyrektor sportowy Besiktasu, Ceyhun Kazanci, podobno osobiście udał się do Anglii, aby wspomóc postęp transakcji.

Zgadzam się z Tobą, tylko kurcze trzeba sobie zadać pytanie, czy przy formie Fabinho z ostatniego sezonu to właśnie taki gotowy produkt na DM za 80 mln nie powinien być dla nas priorytetem przed zakupem pomocników o zdecydowanie bardziej ofensywnym profilu. Fabinho i Hendo lepsi nie bedą, a oprócz nich na DM zostaje nam Młodziutki Bajcetić po ciężkiej kontuzji i młodziutki Morton po powrocie z wypożyczenia z Championship. Niby 4 opcje, ale jakby to delikatnie ująć, żadna nie przekonuje…

2 polubienia

Dlatego ważne jest, żeby klub postarał się o klasowego obrońcę, jesli nie zamierzamy sięgać naprawdę głęboko do kieszenie po DM.
Majac bardzo dobry blok obronny i II linie w postaci Mac / Szobo / (Fab/Lavia/Stefan) można uznać skład za gotowy do sezonu.
Opierając defensywę na Matipie/Gomezie jako zastępstwo za potencjalnie kontuzjowanego Konate wspomaganych przez DM w postaci Fabinho/Lavia/Bajcetic może być różnie.
No chyba, że Fab cudownie wróci do swojej topowej formy.

Tylko my podobno szukaliśmy lewonożnego :slight_smile: Teraz pewnie będzie wypływać kilka nowych plotek .

Ja myślę, że nowy DM przyjdzie pod koniec okienka. Klopp musi w preseasonie ocenić jak wygląda Fabinho. Oczywistością jest, że Fabinho z zeszłego sezonu nie ma prawa bytu nawet na ławce. Jestem bardzo ciekawy przyczyny tego zjazdu. Facet jest przed 30 stką, powinien mieć najlepsze lata w karierze, a wygląda jak 40 latek. Coś tu jest nie tak

Jak wiadomo z głównej Feyenoord jest zainteresowany Phillipsem. Liverpool oczekiwał 10mln funtów od Leeds za tego piłkarza. Nas za to interesuje Lutsharel Geertruida, który gra w drużynie mistrzów Holandii. Prawy obrońca który grał też na środku defensywy, ale również jako defensywny pomocnik. Taki piłkarz jakich lubi nasz menago. Zabawne, że porównując go z Jurrienem Timberem to w każdym aspekcie jest lepszy. Kreuje więcej sytuacji, ma lepsze podania i lepiej broni.

Spekuluje się, że Lavia to zasłona dymna a ruszamy po Teuna Koopmeinersa z Atalanty.

Niemiecki Kicker zaprzecza, żeby Van dear ven miał dołączyć do Tottenhamu, a caly wczorajszy dzień było o tym głośno. Verwunderung wegen van de Ven: Kein VfL-Kontakt zu Tottenham - kicker
Ciekawe czy szykuje się powtórka jak z Diazem, negocjują niższą cenę a na końcu wchodzimy my. Jeśli kupimy Lavie to non HG spot dalej wolny.

Salah do Arabii. A tego nawet nie komentuję, bo szkoda się nawet udzielać. Liverpool: 'Contacts in progress' over £34m star's exit at Anfield

Geertruida jest chyba dogadany z Lipskiem.

2 polubienia

2 polubienia


Mamy faworyta na stopera, tylko może być ciężko go wyciągnąć :upside_down_face:

@The_Normal_One_II chłopak ma 20 lat, jeśli będzie chciał do nas odejśc, to może nie w tym roku, ale w następnym Chelsea go puści :slight_smile: Dużo zależy od zawodnika i jego chęci przyłączenia do nas. Kontrakt z Chelsea ma do 2025 roku, jak nic nie podpisze i będzie dawał znać, że chce do nas odejść to go kupimy pewnie. Jak podpisze, to zwrócimy uwage gdzie indziej.

2 polubienia

I to jest to, czego u Kloppa wręcz nienawidzę: uparł się na jednego gracza i świata poza nim nie widzi.

Ja wiem, że to w przeszłości przynosiło nam korzyści ale kurcze czasami warto odpuścić.

A o kim obecnie mówisz


Pearce w The Athletic - Liverpool nie zamierza sprowadzać trzeciego pomocnika jeśli nie sprzeda kogoś z obecnych graczy. Możliwy transfer młodego CB do rotacji.

Pearce juz jakis czas temu przestał być dobrym źródłem

11 polubień

Mnie najbardziej przygnębia, że nie idziemy po klasowego PO. To oznacza że w nowym sezonie Trent wróci na obronę i znowu będziemy dusić jego potencjał, jednocześnie narażając się na luki z tej strony defensywy. :frowning:

6 polubień