Rozważania transferowe (dyskusja)

Myśle, że to przeważyło. Chłopak się bał, że będzie bezwględnie analizowany w szatni przez starszego kolegę. No nie mówicie, że ten wzrok i poza nie oznaczają pobudzenia płciowego ze strony CaptainFantastic :sweat_smile: kormoran w czasie godów.

4 polubienia

O nie, oglądasz tego gościa co każdy transfer Liverpoolu to dno, ten sam facet robił analizę, że Mudryk zniszczy ligę.
Skrin pochodzi stąd How GOOD is Dominik Szoboszlai ? ● Tactical Analysis | Skills (HD) - YouTube
ogólnie spamuje swoimi filmikami wszędzie na twiterze, robi z siebie guru wiedzy taktycznej.

Nie znam gościa, nie mam twittera, po prostu wyskoczył mi jego film głównej i stwierdziłem, że wrzucę, bo takie ustawienie jest bardzo prawdopodobne.

Radbug był ciut zbyt agresywnie broniącą osobą swoich poglądów co wielu denerwowało.Collwil to ekstra piłkarz do rotacji the blues znowu wezmą grube pieniądze za grajka z krótkim kontraktem a my wierzyliśmy w.KOLEJNO KËITE i oxa 3 lata z rzędu a teraz to samo z matipem i thiago

Thiago chcemy opchac, z Matipem w sumie niewiadomo…

A widzisz kolejkę chętnych po Matipa?
Może i byśmy byli skłonni go oddać, ale musiałby się pojawić kupiec.
Thiago jest na celowniku paru klubów, o Joëlu nic nie słyszałem.

Hehe to nawet w sprowadzaniu piłkarzy do Liverpoolu jest gorszy od Gerrarda :stuck_out_tongue:

Z Matipem bym się wstrzymał chyba jednak. Trzeba pamiętać, że to jedyny obok VvD doświadczony stoper. Konate bez drugiego solidnego obrońcy staje się elektryczny. To nie jest #1 w formacji.

Nie wiem jakim zawodnikiem jest np. Inacio. Ale trzeba mieć to na względzie.

Matip w żadnym wypadku się nie obronił w zeszłym sezonie. Był nawet gorszy w mojej opinii niż Gomez. Tragiczny praktycznie w każdym meczu. Uwielbiam go, ale ma wiek, kontuzje i lepszy nie będzie. Wszyscy nasi stoperzy byli na żenującym poziomie, ale Matip był najgorszy z nich.

1 polubienie

Niesamowite jest dla mnie to jak jeszcze nie tak dawno forumowicze krzyczeli nawzajem po sobie z radbugiem i męczyli się z jego wyciąganiem z kontekstu i ciągłym poniżaniem i ośmieszaniem

A teraz nagle pojawia się tęsknota i żal XD

Ja się cieszę, że teraz jest spokój od jego wpisów bo przy obecnych transferach pewnie zamiast się cieszyć to by tylko wszystkim wypominał jak to FSG nam pozamykało mordy i ze on jak zawsze ma rację xd

6 polubień

Tak na prawde to Matip, Thiago, Tsimikas i Fabinho powinni być do sprzedania.

Ligi mistrzów i tak nie będzie więc aż tak szeroka kadra nie jest potrzebna. Lepiej teraz sprzedać szrot, kupić jeszcze 2 porzadnych młodych zawodników żeby się ogrywali i za rok poważnie zacząć znowu walczyć o mistrza.

Czemu chcesz pozbyć się faba po jednym złym sezonie to nadal jest top dm

2 polubienia

A kto będzie zastępował Robertsona w czwartkowe wieczory jak nie Tsimi? Grek musi zostać. Nie możemy zostać z jednym LO

3 polubienia

Pamiętaj, że już nie mamy Milnera który obskoczy każdą boczną pozycję w formacji obronnej.

1 polubienie

Jeśli przyjdzie ŚO co gra na LO to nie ma sensu płakać z a Grekiem.
Czasem trzeba podjąć decyzję trudną, ale racjonalną

Słowo klucz to “jeśli”, a póki co takiego raczej nie mamy :wink:

1 polubienie

Kilka osób tutaj wrzucało taktykę, gdzie gramy trójką obrońców. Pojawiało się to także w kilku artykułach. Spoko ustawienie. Takim nie graliśmy nigdy u Kloppa i ciekawe jakby to wyszło w sezonie. Tylko pytania są dwa. Co wówczas z Robertsonem? Co wówczas z Tsimikasem? Ani jeden, ani drugi do takiej taktyki się nie nadaje. Pierwszy za chwilę będzie wrakiem piłkarza, drugi do pierwszej jedenastki się nie nadaje. I obaj nie nadają się do grania jaki lewy obrońca w trio. A poza tym mogliśmy podpisać obrońcę, który w takim systemie grał i się sprawdzał. Ndicka przecież był proponowany Liverpoolowi, ale nie skorzystano z tej oferty. Nie jest to wybitny zawodnik, ale za darmo. Poza tym nawet gdyby jakimś cudem udało się kupić Colwilla to dalej mamy powolnego Van Dijka i Konate. A na rezerwie tylko dwóch obrońców, gdyby Matip został. Przecież to się nie uda. ;(

Ja coś tak czuje że klub z obecnych ruchów transferowych będzie zadowolony i zgodnie z przewidywaniami raczej skupi się na pomocy i możliwe że doraźnie zrobi maksymalnie jeden transfer obrońcy.
Klopp publicznie zamknie temat transferów mówiąc że jest happy ze składu i nie potrzeba nam więcej zmian → a później scenariusz będzie typowy dla tego klubu czyli:

  1. Wrzesień/Październik posypia się nam boki obrony
  2. Środkowi obrońcy będą bez formy
  3. Będziemy tracić dalej sporo bramek
  4. Na początku stycznia w panice będziemy ściągali zastępstwo dla Trenta oraz sprzedawali Matipa i szukali kogoś na jego miejsce.
  5. W maju 2024 będziemy zastanawiali się które miejsce w lidze moglibyśmy mieć na koniec sezonu gdyby w lato 2023 ktoś proaktywnie pomyślał że jednak nie tylko pomoc jest u nas priorytetem ale też pozycja DR oraz DCR/DCL

Przepraszam ale się nie zgadzam. Matip miał słaby sezon jednak mówienie, że Gomez był lepszy to już aberracja. Gomez z$@_#ał wszystkie bramki przeciwko Realowi na Anfield. Matip miał świetny sezon 2 lata temu i to jednak gracz o klasę lepszy od Gomeza, który jest wiecznie niespełnionym talentem. Niestety ale chłop całkowicie się gubi pod presją. Ratuje go wyłącznie młody wiek i fakt, że jest Anglikiem.

Szczerze mówiąc to bardziej bym Philipsa zostawił niż Gomeza. I uważam, że nie jestem jedyny w swej opinie. Na Philipsa są chętni w Championship a Gomeza nawet tam nie chcą…

11 polubień

Nikt go nie będzie zastępował, Klopp nie po to testował tak długo taktykę z 3 obrońcami i TAA jako pomocnikiem w fazie ataku żeby od tak od tego odejść.
Jak przyjdzie lewonożny ŚO to Roberson będzie miał kłopoty z graniem w pierwszym składzie, a taki Tsimikas to zostanie już tylko na puchary Myszki Miki i grzanie trybun.