Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie żebym źle mu życzył, ale takie kontuzje w takim wieku najczęściej jednak zamykają niestety drogę do najwyższych laurów. Jeśli mnie pamięć nie myli, to pamiętam pewnego Niemca w akademii naszej, któremu takie kontuzje właśnie zaprzepaściły karierę, a wróżono mu wiele. Oczywiście nie mam nic przeciwko, by Kaide był wyjątkiem od reguły.

Mam spore wątpliwości co do Lavii, chociaż mimo wszystko bardziej pasuje w obecnej sytuacji od Thurama (a jego mi tu właśnie szkoda, by Belg przyszedł zamiast Francuza, no ale wierzę w to, że sztab wie lepiej ode mnie), ale ten Colwill nie dość, że teraz świetnie wypadł na U21, to w lidze również bardzo dużo pokazywał w Brighton i patrząc, że mamy problem z HG to bardzo by mnie ten transfer ucieszył. Nie dziwię się, że też walczyli o jego wykup (Brighton). Jestem ciekaw czego będzie chciał sam piłkarz, bo w Chelsea mimo wszystko widzą, że lepiej sprzedać drogo - choć bez przesady (vide Mount) aniżeli oddać za darmo. Zwłaszcza, że po tylu transferach na pewno mają spore potrzeby podreperowania budżetu, nawet jak rozłożone na lata, to generują się w niemałą sumę rok rocznie przez swoją ilość.

Thuram gra wyżej, nie jest to DM

Yesil miał zerwane więzadła w obu kolanach. Przypadek Gordona jest trochę inny.

Nie chce wyjść na głupka ale szczerze mówiąc bardziej interesuje mnie czy mógłby być DMem a nie czy nim jest.
Najbardziej skrajny przykład Rui Patricio zaczynał karierę jako napastnik.
Wcale się nie zdziwię jeśli Lavia zostanie przesunięty jeszcze głębiej.

Opłata wywoławcza w wysokości 25,6 miliona funtów powinna być uważana za ogromną okazję dla tak utalentowanego gracza, biorąc pod uwagę, że Southampton żąda prawie dwukrotnie za 19-letniego Romeo Lavię

3 polubienia

To byłby świetny ruch, gdybyśmy kupili Thurama za niecałe €30 mln. Ciekaw jestem, czy te plotki się potwierdzą.

Najpierw niby go odpuściliśmy, żeby polować na dużo droższego Lavię z medialną narracją, że potrzebny jest DMF, a teraz nagle po niego wracamy i to już nie za €40 mln? Może to była zagrywka na zbicie ceny albo w negocjacjach z Soton jest impas lub… zbliża się odejście Thiago.

1 polubienie

Albo obie rzeczy są prawdziwe. Bez względu na to czy zawita do nas Thurama czy Lavia - ja będę zadowolony. Jeżeli dojdzie jeszcze SO - idealnie Colwill (choć mało realnie) - to będzie to mocny kandydat do najlepszego okienka od co najmniej 10 lat…

Romano dla kanału Born 'n Red wczoraj potwierdził ze nadal pracujemy nad sprowadzeniem pomocnika i obrońcy.

Perr Schuurs

Cena wywoławcza 34 mln funtów. Jürgen Klopp podobno chce pozyskać Holendra „za wszelką cenę” tego lata.

Kylian Mbappe

Złożona oferta o wartości 172 milionów funtów. Podobno Liverpool ma wrócić tego lata po Mbappe :wink:

Romeo Lavia

Cena wywoławcza 50 milionów funtów. Liverpool szuka trzeciego pomocnika, a Lavia jest mocno powiązana z przeprowadzką na Anfield.

O Mbappe glupszych płotek nie słyszałem :unamused: Nie wydamy tyle na niego!

:1st_place_medal:| Talks to bring Jordan Henderson to Al-Ettifaq are very advanced. [@Tanziloic]

6 polubień

Błagam, niech to będzie prawda!
Napierdolę się chyba ze szczęścia.

7 polubień

Nie okaże się to prawdą, spokojnie, nie napalaj się.
Nie chce tego transferu ani Jordan, ani Jurgen, ani klub.
Może za rok, pod warunkiem, że tegoroczne transfery do środka pola wypalą oraz pod warunkiem, że znajdziemy innych wartościowych Anglików w jego miejsce HG.

Wiem, ale za marzenia nie karają ;).

Przecież klopp nie puści kapitana gdzie nie wiadomo czy transfery wypalą.

1 polubienie

Zainteresowanie jest prawdą, klub tez pewnie z chęcia kogoś odda z trójki Fabs, Thiago, Hendo i każdym sie ponoć Saudowie interesują. Pewnie to czy dojdzie do jakiegoś transferu będzie zależeć od zawodników. Moze któryś z nich ma dosyć grania na wysokim tempie 2/3 razy w tygodniu :stuck_out_tongue:

Nie wierze w to zainteresowanie. Obrońca ma być lewonożny.

1 polubienie

Poniedziałek będzie ciekawy w roli głównej Kapitan Hehe :laughing:

Ja obstawiam że odjedzie :grin:

3 polubienia