Rozważania transferowe (dyskusja)

Jeszcze nie podjął decyzji co do przeszłości. Jego będzie ciężko ściągnąć

Ogolnie to nie lubie Saudów, ale jesli zabiorą stąd takich łaków jak Henderson to moge nawet sam razem z nimi zacząc łamać prawa czlowieka

3 polubienia

Grzegorz, mam propozycje, trzeba zacząć od czegoś małego. Będziemy ludziom srali na wycieraczki przed domem. Wchodzisz w to?

Colwill to byłaby absolutna petarda. Pod warunkiem oczywiście, że dałoby się go wyciągnąć za normalne pieniądze. Jakoś nie widzi mi się wrzucać na jego barki jarzma transferu za szalone pieniądze.

Może moja opinia będzie niepopularna, ja jednak chyba nie żegnałbym się z żadnym z naszych 3 pozostałych seniorów weteranów.

1 polubienie

Jeśli będzie chciał zmienić przeszłość, to będzie koniec jego kariery piłkarskiej, po tym jak zdobędzie nobla z fizyki za podróże w czasie ;D

Jestem ciekaw czy przy takiej rotacji w linii pomocy Klopp będzie chętny puścić Hendersona. W mojej ocenie Hendo tu zostanie na następny sezon i nie dla umiejętności piłkarskich.

1 polubienie

Chyba przyszłości :rofl::rofl:

image
Pewne źródło mówi jednak o braku transferu.

Moje zdanie jest takie jak mamy przebudować skład to teraz. Patrzac na to jakie nazwiska się
przewijają to mam wrażenie że chcemy kupić prawo nożnego obrońcę który zastąpi Arnolda na prawej obronie i przesunie go Jurgus na stałe do pomocy. Dlatego możliwe że jurgen robi miejsce w pomocy. Przyszło już dwóch zawodników do pomocy. Mówi się o jeszcze jednym albo dwóch. Nie ma bata ktoś z trójki poleci. Thiago, hehe lub Fabinho. Chyba że jeszcze dwóch przyjdzie no to 2 poleci. Dlatego przewija sie thiago i hehe.

Plus sprzedaży Thiago bylby taki że jeszcze byśmy na nim teraz zarobili . Z kolei Henderson jest rok starszy więc jak się odmładzać to sprzedawać najstarszych :slight_smile: Więc może obaj odejdą , to by było ryzykowne ale kto wie :muscle:

Roman jak coś powie może byc cos na rzeczy.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1678333642815283202?t=8ypOwI4ohGhNRdGqawmKYA&s=19

Ktoś wie co z nim jest nie tak, że do tej pory nie trafił do żadnego topowego klubu. Nawet we Włoszech?

Postawi to klub w bardzo niekomfortowej sytuacji jeśli chodzi o graczy ze statusem HG.

Co do Marko to on co sezon ma kontuzję.

Ja osobiście chciałbym żeby zakończył karierę u nas.

1 polubienie

oj tak, wszyscy byśmy chcieli, żeby Stevie zakończył u nas kariere.

12 polubień

Głównym pytaniem jest, czy my mamy jeszcze naprawdę duże fundusze do wydania, bez przymusu przeprowadzenia transferów wychodzących. Jeżeli mamy w skarbonce jeszcze jakieś 50 mln do wydania na czysto, to możemy mieć jeszcze naprawdę mocne okienko. Ale czy mamy?

Jeśli jest realna szansa sprzedać go za jakąklowiek przyzwoitą kwotę, przy okazji zwolnić jego długi i wysoki kontrakt to nawet nie ma się co zastanawiać. Trzymać go aby trzymać i płacić krocie, nie ma najmniejszego sensu. Nawet nie nadaje się na następcę Milnera żeby awaryjnie grywać na innych pozycjach jak swojej nominalnej nie ogarnia…

taki transfer byłby zbyt piękny żeby mógł być prawdziwy

6 polubień

Hendersonowi należy się szacunek za te wszystkie lata i poświęcenie dla klubu, ale bądźmy szczerzy, sportowo nie dowozi od co najmniej dwóch sezonów. Czasem ma jeszcze błyskotliwe mecze, ale to za mało. Milnerem to on nigdy nie będzie, więc jednym jego atutem jest status HG. Jeśłi uda się kupić kogoś o tym statusie, to kapitana należy pożegnać z honorami i podziękować.

Jestem zaskoczony obrotem sprawy w kwestii Thurama. Wydawało się, że transfer upadł, bo Nicea chciała coś w okolicach 45 milionów. Jeśli udałoby się go nabyć za te 30 milionów to czapki z głów przed specami od negocjacji. Kolejna kradzież.

3 polubienia

Lavia & Thuram IN, Henderson OUT? Za marzenia nie karzą, ale to byłby hit.
Cenię kapitana za to, że wzniósł się na wyżyny w swoich najlepszych latach i był na prawdę solidnym pomocnikiem w naszej układance, ALE to jakie występy miewa w klubie to mocne rozdrabnianie jego legendy w Liverpoolu i mimo, że go tak mocno cisnę tutaj na forum, to chciałbym go zapamiętać za te parę świetnych lat, a nie jego jeszcze dwa sezony, które już doszczętnie zatrą to, na co pracował.
TAK wiem, że to też może być wina Jurgena, że daje mu takie, a nie inne zadania i w kadrze może i wygląda lepiej, ale mimo to skoro nie daje tyle, ile nawet sam by chciał, to może sam zrozumie, że będzie to dobry ruch dla niego - przede wszystkim finansowo, ale również nie będzie rezerwowym w klubie, więc sportowo również może jeszcze coś w tej Arabii by pokazał.

Jeszcze jakby zainteresowali się Matipem, tak za 10-15mln, Phillips do Feyenordu za kolejne 10mln i będzie można dokładać do Colwilla czy wpłacać za Goncalo Inacio klauzulę.

Loïc Tanzi to obecnie najlepsze źródło francuskie, ale nie jestem przekonany do jego wiedzy poza Francją. Natomiast jeżeli saudowie daliby odpowiednią ilość gotówki to powinniśmy pożegnać Thiago, Matipa i Hendersona. Dopóki jest frajer trzeba go doić. Nigdy nie będzie lepszej okazji. Era great characterów u Kloppa powinna się skończyć. Co do Hendersona to Gerrard odszedł u schyłku kariery i Henderson powinien zrobić to samo. On na pewno nie będzie wypychany z klubu na siłę, ale rozsądek samego Hendersona powinien wziąć górę. Ma 33 lata, wszystko wygrał z klubem, nic go tutaj już nie trzyma.

5 polubień