Rozważania transferowe (dyskusja)

Diaby ponoć też się nad zatokę wybiera… Właśnie Nico mnie nie przekonuje.

Konate w mojej ocenie jest odrobinę elektryczny. On póki co musi mieć kogoś mocnego i doświadczonego przy sobie. Nie czuję w nim roli wiodącej w obronie.

1 polubienie

Może chodzi nam o innego Diaby’ego.
Mi chodzi o tego z Bayeru Leverkusen.

No kurcze trzeba przyznać, że transfer Kimmicha nawet pomimo jego wieku miałby sens. Duże umiejętności i doświadczenie, rzadko kontuzjowany, może zagrać na DM i PO, no i to jest akurat gość o mentalności ,lidera", a to również ważna kwestia do wzięcia pod uwagę po odejściu Milnera i prawdopodobnym odejściu Hendo. Mnie w kontekście jego gry u nas na DM martwią jedynie jego warunki fizyczne, bo z takim wzrostem i posturą w Premier League na tej pozycji to jakąś głowę wygrać czy pojedynek fizyczny z silnym przeciwnikiem to tak raczej nie za bardzo to widzę…

Kimmich bardzo na tak. Doświadczony grajek na już, który pociągnie jeszcze ze 3 sezony, a wtedy Lavia/Bajčetić będą już rozwinięci i gotowi do gry. Jeśli pieniądze ze sprzedaży Fabs pójdą na Kimmicha, to będę zadowolony.

N’golo Kante.

Kante do dryblasów nie należał, a co czyścił, to Jego.
To samo niegdyś Mascherano, czy choćby obecnie Guimaraes, czy inny Partey.
Według mnie nie ma co na to patrzeć.

3 polubienia

Ja, oglądałem po nocach.
Trochę męczące, ale po jakimś czasie sobie odpuściłem. Nie mniej LA trochę śledzę. Podobnie jak teraz Rangersów. Po tym jak został tam trenerem.

Ten sam : https://uksnackattack.co.uk/al-nassr-from-saudi-arabia-sets-sights-on-moussa-diaby-a-target-also-pursued-by-aston-villa

Aaa dzięki, o tym to nie wiedziałem.

@Hanys, @ lfc96pp,
No kante to akurat ewenement pod kątem zapier…ania po boisku, ale przyznaję rację, że DM może zniwelować brak wzrostu i kilogramów innym cechami. Tak czy inaczej na chwilę obecną to chyba najlepsza możliwa opcja dla nas. A jakby oprócz niego przyszedł młody i przyszłościowy Lavia, to możnaby śmiało spakować Fabsa, Hendo i Thiago do jednej walizki i wysłać priorytetem do Arabii :smiley:

2 polubienia

Można być też najlepszym ŚPD na świecie ani nie zapierdalając ani nie będąc górą mięsni, patrz Busquets, który genialnie grał pod presją i miał świetną technikę.

1 polubienie

+1.
Ale tylko w odpowiednich okolicznościach.
Czytaj mając przy sobie Xaviego i przede wszystkim Iniestę.

@manero oczywiście że można, tylko że odniosłeś się do gościa grającego na DM w klubie który pewnie w 80-90 % meczy ma/miał ogromne posiadanie piłki, więc to akurat tak średnio trafny przykład, bo do takiej gry to akurat aspekty szybkościowe czy siłowe nie miały tak dużego znaczenia. Tak czy inaczej przyznaję się bez bicia, że opcja rozwiązania naszego problemu na DM w postaci Kimmicha po raz pierwszy wydaje mi się trafna i mimo braku na chwilę obecną jakichś konkretnych informacji odnośnie tego transferu to jednak mocno liczę, że do niego dojdzie.

1 polubienie

BTW, pod artykułem o zainteresowaniu Arabów Diazem niejaki ,Gorol" napisał, że Fabs odchodzi za 45 baniek. Ktoś coś słyszał, żeby było już ,deal done" w tej kwestii?

3 polubienia

Ponoc czekamy na przelew i potem potwierdzamy

Joao Palhinhę ponoc nasi chcą poprawic ofertę za niego na 80 mil.

Jak mam wybierać Joao Palhinhę 28 lat a kimmich ktory ma też 28 lat i podobna cena to wolę kimmich. Jak dadzą dup…y za przeproszeniem to będę się śmiać i nawed juz wtedy nie mam zamiaru patrzeć kto przychodzi.

image
Sam Diaz ponoć też nie jest zainteresowany

7 polubień

Tam nic nie ma, że my tyle chcemy dać tylko, że Fulham by chcialo 80 mln. Nikt poważny tyle nie da za tego zawodnika, a my to już napewno. Weryfikuj informacje, a nie piszesz bzdury…

14 polubień

Ale czy ja pow że dadzą? Ja właśnie się modlę by nie odwalili takiej maniany.

image
Taka lista z nowych nazwisk to Kamara. Brzmi to bardziej jak zgadywanie niż rzetelne dziennikarstwo, no ale tier wysoki…