Rozważania transferowe (dyskusja)


Nie wygląda to dobrze, o tyle Lavia spoko bo młody, ale reszta to takie nazwiska sprzed ery Kloppa.
Trochę zaczynam się martwić.

Przecież Melissa wyraźnie zasugerowała że te wszystkie nazwiska to może być tylko zasłona dymna i wierze ze tak właśnie jest.

7 polubień

Żaden z nich nie jest w orbicie zainteresowania klubu. To tylko zasłony dymne, może za wyjątkiem Lavi. Kupimy kogoś zupełnie niespodziewanego, jak w przypadku Szobo.

11 polubień

Nie ma szans, wierzę, że nie popełnimy podobnego błędu :wink:

2 polubienia

Boże drogi. Oby nikt z nich nie przyszedł. Ewentualnie Lavia.

1 polubienie

Oj ciężko może być jak takimi piłkarzami się interesujemy :sweat_smile: Trzeba trzymać kciuki, że z tej grupy LFC wybierze Lavie (albo tak jak chłopy wyżej mówią może są to zasłony dymne).

Przecież to jest oczywiste, że tak będzie. Już nawet nasi dziennikarze nie mają za bardzo ruchu w podawaniu fejk nazwisk, więc jako zastępstwo za Fabinho podali Gravenbercha, który nie jest 6. Kto na takie coś się nabiera.

dla obrońców Fabsa i Hendo, ta bramka pokazuje idealnie ich zaangażowanie i taktyczną dyscyplinę. Równie dobrze mogłoby ich nie być na boisku rezultat byłby taki sam.

Sytuacji wiele było takich w trakcie sezonu, akurat ta bramka to dobry przykład dla tych z krótką pamięcią i oglądających mecze na livescore :stuck_out_tongue:

7 polubień

Spokojnie panowie, jakimi nazwiskami byli Mane i Salah kiedy do nas przychodzili?

Salah jednym z najlepszych skrzydłowych w Serie A jak nie najlepszy.
Mane był rozchwytywany i przymierzany do United, BVB

A i jeszcze jedno, ten Liverpool, a do którego przychodzi Mane czy nawet Salah grając w top4, to zupełnie inna marka obecnie niż wtedy.

1 polubienie

Też mam taką nadzieje, bo żaden z wyżej wymienionych piłkarzy nie jest na tym moment na zadowalającym poziomie. Tak czy siak, niech panowie z Arabii klepią przelew za Fabsa, my bierzmy Kimmicha i zamknijmy ten rozdział. Co do Hendersona jest bardzo zdziwiony takim kierunkiem, spodziewałbym się odejścia po zakończeniu kontraktu do Sunderlandu.

1 polubienie

Nie ma co się martwić. O większości naszych transferów nie pisano wcześniej więc wątpliwe, że ktoś z tej listy zostanie ściągnięty.

1 polubienie

Mane i Salah przychodzili do drużyny, która była na etapie max Ligi Europy. Teraz jesteśmy na etapie 3 finały LM w ciągu 5 lat mistrzostwa, wicemistrzostwa, takie tam… Spora różnica i ogólnie jeden i drugi już mieli markę swoją. Mane bodajże najszybszy hattrick w historii EPL, Salah epizod w Chelsea, dobre liczby w Serie A.
Tam nazwiska są albo przeciętniaków, albo w miarę niezłych, w miarę młodych z potencjałem na więcej + Lavia- bardzo młody, z dużym potencjałem :slight_smile:

1 polubienie

Jak kupimy Kimmich to ja będę skakał ze szczęścia :rofl: Chodz teraz sie mówi ze Verratti został nam zaoferowany i chcą 70 mil za 30 latka. Przeginają z tymi kwotami. Kimmich może wart te 70/80 mil ale nie Verratti xD

Coś czuję ze przyjdzie młodzik ŚPD. Najgorsze to że nie wiadomo kogo kupimy bo się tyle plotek przewija że juz nawed nie czytam zbytnio. Czekam na jakiegoś sensownego twittera od Romana.

Co do Kimmich jest okazja go kupić ale fsg woli dać 80 mil za 19 latka.

Apropo

Przecież te 50 baniek to jakiś żart. Za Flaco niby dają 40-45 milionów funtów, a za takiego Lucho kwota śmieszna i niepoważna. Poza tym, to nigdzie nie idzie, więc nie ma co drążyć tematu (z mojej strony).

3 polubienia

Nawet jakby Díaz chciał odjść lub złożyć transfer request, to nie powinniśmy go sprzedawać. Koniec, kropka.

No i bez jaj. Za €50 mln to Díaz może im sprzedać swoje korki. Niech sobie w nie wstawią jakiegoś lokalnego skrzydłowego.

Geneza plotki z Diazem jest taka, że agent piłkarza jest w Arabii i dopina transfer innego swojego podopiecznego i został zapytany jeszcze o jakiegoś high quality player i powiedział, że posiada w swoim portfolio Luisa Diaza i tyle.

Kwota 50mln euro jest wymyślona i nikt nie wie skąd się wzięlo takie fee. Ciekawe jak się dalej potoczy, co jeśli jego agent dostanie bajeczne wynagrodzenie i będzie prał umysł naszego Kolumbijczyka?

Według Davida Lyncha klub niby zaczął poszukiwania środkowego pomocnika, który mógłby grać na lewym skrzydle, co budzi mój niepokój.

Al Ettifaq chciał Hendersona za darmo.
Kimmich oczekuje 400 tys euro tygodniowo

Skąd info o Kimmichu i tygodniówce? Jesli to prawda to możemy zapomnieć o tym transferze.