Rozważania transferowe (dyskusja)

Według mnie strata, żeby tylko sezon w którym uzupełniliśmy braki pomocy i tak bardzo pokładamy nadzieję nie stał się sezonem przejściowym z powodu braku doświadczenia w drugiej linii i nieodpowiednim zgraniu środka.

I Ci co się radują niech dwa razy się jeszcze nad tym zastanowią bo nie ma pewności że Szobo i Macca odpalą a pozbycie się i Fabinho i Hendo to strzał w kolano przynajmniej jeden powinien zostać i pokazać nowym i młodym jak się ciągnie ten wózek

2 polubienia

Na tą chwilę wygląda to strasznie biednie, naszej młodzierzy brakuje do największych talentów w Europi, jak na swój wiek są nieźli ale gdzie im do Camavingi, Pedriego, Bellinghama Fodena, Gaviego,Pedriego … nawet Lavi, Thiago wiecznie kontuzjowany, Szobo i Alister to jedyni gracze na poziom do którego aspirujemy, reszta to by grała co najwyżej końcówki w klubach top 7 i może nawet top 10. FSG nie ma miejsca na błąd, teraz mamy pomoc na 7-10 miejsce w tabelii.

1 polubienie

Przez takie właśnie myślenie jesteśmy w tym miejscu którym jesteśmy i musimy robić rewolucję kadrową. Pozbyć się jednego i drugiego i nie popełniać błędów z przeszłości.

9 polubień

Po co zostawiać dwóch piłkarzy, którzy przestali grać dobrze jakoś dwa sezony temu?

4 polubienia

To nie trzymanie Hendersona było naszym problemem. Tylko trzymanie i dawanie nadziei dla takich zawodników jak Chamberlain i Keita. To przez trzymanie tych połamańców w składzie mamy kilka dzbanków mniej i niewykorzystane szanse. Henderson przynajmniej byl zawodnikiem na którego trener mógl liczyć i wystawić. Keita czy Ox…na nich niczego nie moglismy opierac, byle starcie fizyczne z ich udzialem bylo jak strach o rozbicie jajka.

Generalnie naszym najwiekszym problemem bylo trzymanie i stawianie za bardzo na szklanki. Ze zdrowymi bykami w postaci Giniego, Hendersona i Milnera wygralismy LM i PL. to nie byli wirtuozi, to byl beton w pomocy, ale mieli zelazne zdrowie i rzadko się łamali. Zamienilismy Giniego na wirtuoza z Bayernu i potem byly wielomiesięczne dziury w pomocy. Oby przyszli godni nastepcy za Hendersona i Faba. Lepsi pod wzgledem pilkarskim, ale przede wszystkim równie sprawni fizycznie i zdrowi.

7 polubień

Właśnie o to chodzi, że trzymaliśmy Keitę, Milnera, Oxa tak długo, że i też Fabinho i Hendersona przyszedł czas.

1 polubienie

Odeszli ci co mieli odejść i nie ma co drążyć tematu. Tyle dobrego, że jakiś pieniądz skapnął i lista płac odetchnęła. Teraz skupić się na przyszłości i sprowadzić do klubu ludzi, którzy będą wiedzieć co zrobić z piłką.

4 polubienia

i dopasuj tu do tych co zostali pomocników , kogoś z tej listy potencjalnych DM i wygląda to dramatycznie, nawet obrońcy FSG nerwowo obgryzają paznokcie. Słusznie.

A czy taki Szoboszlai był na jakiejkolwiek liście?
Ludzie, życie to nie fifa, że płacić i bierzesz kogo chcesz.
Dajmy wykonywać robotę ludziom, którzy się na nie znają ;).

Czy ja pisałem że dwóch ?

No to teraz nic innego jak my powinniśmy podpisać kogoś do składu. Odeszli Milner, OX, Keita, Henderson i prawdopodobnie Fabinho, przyszli tylko Mac Allister i Szoboszlai. Dwóch przynajmniej pomocników musimy kupić. Kwestia tego ile będziemy się zbierać do zakupu nowych graczy, bo liga tuż tuż…

Jak Ty coś takiego możesz pisać na forum LFC, oszalałeś. Przecież to jest pewne, wg wielu użytkowników tutaj, że to będą absolutne cracki.

PS
Odejście Hendo to żadna strata, On już dawno nic nie wnosił do tego zespołu, a popierał sporo gotówki. Jeśli za Fabsa kupimy jakiegoś porządnego DM, to Jego odejście również nie będzie żadną stratą, a jeśli nie, to będzie lipa. Bez dobrego DM, nie mamy czego szukać w tej lidze.

na razie nie widać aby się znali, wykonują robotę ale jeśli to co głoszą forumowi spece że Lavia i Inacio nas poprowadzą do mistrzostwa to słabo to widzę, ja osobiście już teraz w Kimmicha wierzę całkowicie

To Twoje zdanie.
Moje jest inne.

W międzyczasie Josko Gvardiol w City. A my myślimy czy Amrabat się nada czy nie. No ku*** z czym do ludzi

9 polubień

Szału ni ma. 12 mln plus dodatki.

To teraz Fabs i mam nadzieje, idziemy po kolejne transfery.

2 polubienia

12mln za kapitana takiej drużyny jak Liverpool to trochę kiepsko. Świadczy to tylko o tym jak słaby musiał być Hehe, że tylko za tyle poszedł. Piłkarzem był marnym, nadrabiał trochę walecznością, jakim był kapitanem, nie mnie oceniać, koledzy wiedzą najlepiej. Jaki miał posłuch w szatni, jaki miał wpływ na drużynę na boisku. Moim zdaniem dobrze, że odchodzi, jego czas minął w Liverpoolu i czas dać miejsce innym, lepszym. Mimo wszystko dzięki.

Teraz ciekawe jak to Klopp poukłada, kogo/czy w ogóle jeszcze podpiszemy, bo braki mamy. Obrońcy i pomocnicy są potrzebni, sezon przygotowawczy si zaczął, a mamy tylko dwóch nowych graczy.

10 polubień

Cholerne City. Przez wiele lat mieli problemy ze stoperami. Teraz mają ich sporo i to naprawdę dobrych. Jak tam dalej pójdzie to zdominują ligę dłużej niż United za Fergussona

Mają Stones’a, Ake i Diasa. Środek obsadzony na lata i jeszcze kupują Gvardiola. Gdyby wyjęli jeszcze Bellinghama z BVB to byłaby katastrofa dla całej ligi

Myślę, że Ake zostanie przekwalikowany na LO, bo Pepowi nie po drodze z Cancelo.

1 polubienie