Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja bym chciał, Ty byś chciał i pewnie większość tutaj osób by chciało aby temat tego transferu był już za nami, ale niestety rzeczywistość to inna sprawa i często klub musi poczekać na odpowiednią chwilę aby sfinalizować transakcje. Jeśli Lavia chce dla nas grać i Klopp też go chce to klub zrobi wszystko aby go u nas mieć, ale też nie tak że dadzą się sfrajerzyć. Może to typowy mind games miedzy klubami i im bliżej 1 września to wspólny kompromis będzie się przybliżać.
Od czasu Virgila nie kupowaliśmy nikogo od nich a transfer ten był jednym z najtrudniejszych w erze Kloppa. Podejrzewam że kluby nie pałają do siebie wielką miłością i dlatego prowadzą grę na wyczekanie. To oczywiście tylko mój domysł bo przyczyn może być wiele i zakulisowych niuansów o których nie mamy pojęcia. Trzeba po prostu cierpliwie czekać. Na pewno ktoś będzie.

2 polubienia

A może dlatego ze życie to nie jest gra komputerowa, i jest to proces bardziej złożony niż komuś może się wydawać.

1 polubienie

Southampton zawsze twardo grało.Chcieli ich rozkradać z zawodników to płacili ile trzeba. Za Lallane, Mane to były kiedyś duże pieniądze.Z Van Dijkiem ostro pograli i wyciągnęli wówczas szokująca kwotę za obrońcę, świat był w szoku. Teraz mają wszystkie karty. Albo 50.baniek teraz albo 40 zarobią od City za rok. Dużo właśnie zależy od Guardioli. Jeśli trzeba, Lavia przeczeka sezon w Championship a szejkowie zaoferują mu ogromną pensje. Takiej w Liverpoolu nie dostanie. Jego agent wie, że wyciągnie tam na starcie 150k/tydz a z.pewnoscią więcej, na Anfield Nunez ma podobno ok 120k. Uśmiech Kloppa różnicy nie wyrówna.
Poza tym lepiej robić interesy z City. To oni mają najlepszą akademie i wiele talentów które sprzedają do słabszych klubów. Właśnie Świeci zakupili jakiegoś Charlesa od nich. Rok temu Lavie i Bazunu. Kupić od City młodego potem sprzedać 2x drożej. Transfer Lavii zależy od City.

2 polubienia

Schmadtke musisz :grin:

Ludzie wezcie nie realne. Zakaz powinien byc postów o Mbappe xD Bez urazy xD

To juz za tą kwote wole dwóch graczy :laughing:

Szejki będą kombinować by nie poszedł do Realu.

4 polubienia

Wstawilem to tylko informacyjnie. Wszyscy tutaj wiemy jakie wymagania ma Mbappe i poprostu LFC nie stac na niego. Z drugiej strony czy Klopp chcialby w skladzie taka gwiazdeczke?

Caicedo w Chelsea nie taki pewny

1 polubienie

Ogólnie Real może szukać kasy na Mbappe. I jest opcja żeby wyciągnąć Aurélien Tchouaméni mimo ze kadegorycznie odrzucili nasze zapędy. Ale to moje zdanie i mogła by się nadarzyć okazja. Ale troche nie realne to.

A tu ciąg dalszy karuzeli xD

Nie wiem nie znam źródła i ponoć chce do nas przejść Ryan Gravenberch

Z tego co pamiętam Christian Falk z Bilda pisał o tych 200 bańkach, nie żebym w te słowa wierzył, ale de facto tak było.

3 polubienia

Tak szczerze, może jakbyśmy jeszcze grali w lidze mistrzów to byłby jaki 1% szans na ten transfer.teraz jest jakieś 0,001 % czyli taka opcja. Kolega Mbappe mówi mu tak. Ej ale nie masz psychy, żeby iść grać w lidze Europy. A ten mu ja nie mam? Potrzymaj mi piwo k**##?!!?!>

Ale Real będzie miał pakę w przyszłym sezonie. Jedyne co mają słabo obsadzone… z całym szacunkiem dla Carlo, to pozycja trenera. On tradycyjnie od czasów Bayernu ma zjazd po 1,5 roku trenowania.

To tak jak pisałem po transferze Alexisa i Dominika. Jest transfer - wielki entuzjazm , póżniej mamy 2-3 tygodnia przepychanek dziennikarskich i plotek - wielkie narzekanie na brak transferów i brak zaangażowania ze strony klubu, i buuum znowu transfer i znowu wielki entuzjazm! Także teraz jesteśmy na etapie narzekania, i mam nadzieję że nasi tam po cichu działają i tak jak w przypadku Szoboszlaia, konkretne źródła poda więcej informacji i później usłyszymy słynne Here we go! Pewnie czekamy aż uda nam sie sprzedać Hendersona i Fabinho i wtedy ruszymy konkretnie.

10 polubień

Lukeba za ~ £30m to okazja.

Nie ma szans na Lukebe

image

Jakie 1%? Tu trzeba rzucić znacznie więcej niż za Bellinghama i trzy razy więcej zapłacić samemu zawodnikowi. Z FSG u władzy nigdy zawodnik z renomą Mbappe czy Haalanda tu nie trafi

1 polubienie

I bardzo curwa dobrze.

5 polubień

No zajebiście. Niech Liverpool dalej wygrywa poważne trofeum raz na kilkadziesiąt lat. Najważniejsze, że nie psujemy rynku <3

6 polubień

XDDDDDDDDDDD.

W dupie mam jakiś tam rynek.
Wolę mieć zespół, a nie rozkapryszone gwiazdeczki.
No ale wiadomo, dzień bez jechania na FSG to dzień stracony.

8 polubień

:wink: