Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie wierzę, że ludzie dalej dają się nabierać na plotki transferowe o Mbappe xD

Przecież jasne jest to, że Mbappe wybierze Real. On i ten klub są sobie przeznaczeni
A po drugie jedynymi klubami, w premier league, które byłyby w stanie zapłacić i utrzymać Kyliana w drużynie to City, Newcastle I może United. Z pewnością nie my.
A po trzecie to ja osobiście nie chce w klubie piłkarza z ego większym od drużyny ryzykując zniszczeniem szatni.

7 polubień

Jak jeszcze jakiś czas temu jarał mnie temat Kyliana to po czasie na prawde nie chciałbym go tutaj. Wygląda na to, że ma nasrane w głowie i za nic nie pasuje do Liverpoolu Kloppa.
To, że nas nie stać to inna sprawa :smile:

Jeśli ściągniemy obrońce i jakiegoś dma przy pozbyciu się Hendo i Faba (Ox,Keita,Milner) to lato 10/10

Następne 4-5 okienek to pewnie czysty wkurw ale nie ma co już sie denerwować :slight_smile:

Al-Hilal ma zaplacic za Mbappe 200 baniek i zaoferowac dwuletni kontrakt wart 200m za sezon. Po roku moglby odejsc do Realu. W to jestem w stanie uwierzyc

Ma nasrane we łbie bo się chce ewakuować ze złotej klatki? On, Haaland i KdB są absolutnie najlepszymi piłkarzami na świecie z tym, że Belg to stary piernik. Tyle wam powiem, że gdyby jakaś 4 gęstość weszła w rzeczywistość a Mbappe został piłkarzem LFC to bym skakał ze szczęścia jak nienormalny. Z tym, że ta przeciągająca się sprzedaż części akcji, kompletnie wyklucza transfery tego kalibru do nas. Kimmich o którym tu pisaliśmy, to jest absolutny sufit na jaki Liverpool może sobie pozwolić finansowo. No i kolejna sprawa. My mamy obsadzony atak na lata. Diaz, Jota, Nunez i Gakpo są w wieku podobnym do Kyliana. Jedyny którego można by odpalić bez wielkiego bólu serduszka to Darwin z tym, że chłop ma spore pokłady potencjału (chociaż ja zaczynam obstawiać, że będzie takim naszym Moratą. Tragedii nie będzie ale gry wartej 80 mln euro również)

To już całkowicie by sobie chłopak spier***ił karierę. Hahah jak takie SF to może rok u nas za mniejszą kasę i mu wpisać klauzule wykupu po roku na 200 mln ale tylko dla Realu xD

Jakiegoś? Jak ma być 10/10 to musi to być DM urywający karpiówkę z dachu a nie jakiś. Jakiś to ci przyjdzie Amrabat i będziesz się cieszyć?

Czemu tak uważasz? Ma to jakiś sens wypromowałby im lige, huknął z 50 bramek i by wrócił do Europy :upside_down_face: widzę większa szanse na to, niż transfer do nas.

1 polubienie

Boże broń nas przed tym wirusem.

Nie boj sie, nie stac nas

Mbappe ze swoim charakterem zniszczyłby nasz zespół od środka, abstrahując już od tego że ten transfer finansowo i prestiżowo jest dla nas nieosiągalny.

Nie przesadzaj. Carlo akurat pasuje do Realu. Potrafi sie dogadać z tymi gwiazdami jak mało kto. Mourinho wytrzymał tam 3 sezony ale spalił za sobą wszystkie mosty. Ancelotti wrócił i to z sukcesem. Tamten sezon miał słabszy głównie przez kontuzje i słabszą formę Benzemy. Bez napastnika ciężko coś wygrać.

1 polubienie

Nasrane ponieważ mógł być w wymarzonym Realu już dawno a podpisał kontrakt i co ‘miesiąc’ zmienia zdanie.

Wydawało mi się oczywiste, że myślę o kimś poważniejszym niż Amrabat Bartku :slight_smile:

Ale patrzą, że Sobo i AMA to pewniaki w składzie, Jones odżył,Bajcetic,Thiago, jest ten Elliot, manewr z Arnoldem to nie jestem pewny czy pójdziemy po cracka na DM czy może ktoś typu Lavia.

1 polubienie

Słuchaj, odpowiem tak. Każdy ma swoje zdanie. Natomiast w okolicach 2017 roku jak Ronaldo i Zidane święcili wspólne triumfy w LM, myślałem sobie w taki sposób “Niesamowite, największa ikona piłki lat jak robiłem w nocnik plus największa ikona piłki mojej młodości, w jednym klubie”. Zawsze wolałem Ronaldo nad Messiego. Nie wiem, nawet samym wyglądem, odpicowanym i zadbanym do najmniejszego szczegółu, roztaczał taką aurę wielkiej gwiazdy z którą nikt nie może się równać prócz Messiego. Obecnie postrzegam Ronaldo jako atencyjną dzi*ke bez honoru która walnie przyczynia się do promowania arabów którzy już dość nam napsuli naszej romantycznej strony futbolu. Takie jest moje zdanie.

W ogóle zaczyna pojawiać się we mnie coraz większą niepewność o dalsze transfery… Mam poczucie jakby to miał być koniec wielkich transferów i jedynym kolejnym “wzmocnieniem” będzie jakiś młody talent.

Mbappe i Haaland to piłkarze których rywalizacja zdominuje piłkę jak przez ostatnie lata Messiego i Ronaldo. Kylian chciał odejść do Realu już rok temu. Wtedy sam prezydent Macron go namówił żeby został. Wiadomo, że Francja ma silne powiązania z Katarem dlatego chcą żeby najlepszy ich piłkarz grał w de facto katarskim PSG. Ale Mbappe zrozumiał, że skoro nawet z Messim nie wygrał LM to już jej w Paryżu nie wygra. Dlatego kombinuje jak odejść. Wie, że w Realu wygra ją prędzej czy później. Plotki o transferze do nas to jakiś kompletny odlot, zupełnie nierealne

Tutaj to raczej mowa o United, nie o nas.

Nie róbcie z niego męczennika, osrsał rok temu real bo dostał rekordowe pieniądze a teraz chce tylko tam wysiedzieć do sierpnia i znowu zgarnie 50 milionów . Nie to żeby mi szejków było szkoda ale obecnie jeden z głupszych piłkarzyków, ale przede wszystkim DUŻO za drogi dla nas

9 polubień

Ehh to tylko zagrywki żeby przyspieszyć ruchy Realu czy tam żeby ugrać więcej siana dla agenta i samego zawodnika.

Perez to stary wyjadacz i sam się uśmiecha pod nosem o wieści, że piłkarz robi kwas w zespole i jest odsunięty od składu co działa na korzyść Realu i tylko czekać jak przed końcem okienka przychodzi tam za ,rozsądne " pieniądze.

W premier league to tylko city i utd stać by było na jego tygodniówkę.

Sam Halland ma 800k, Donatello pewnie będzie miał podobnie.

City stać na wałkach, a w United są tacy głupi, że nawet sprzątaczce czy ławkowiczom są w stanie płacić 300/400 per week.

1 polubienie

Tosin Adarabioyo może on na obrone ?


To już nawet w Brighton się z Chelsea śmieją :sweat_smile:

3 polubienia

Lukeba 3x tańszy od Gvardiola, a ile lepszy. Mogliśmy się nim zainteresować, a teraz idzie do kuźni talentów i w ciągu max 2 lat będzie rozchwytywany. Poza tym Lyon okradziony ze swoich totalnych kozaków. Lukeba w Lipsku, Cherki pewnie w Chelsea, Barcola w PSG. Smutny dzień.

Halland ani nie ma 800k/week ani nawet nie jest najlepiej zarabiającym piłkarzem City. Norweg ma 375k/week i zarabia o 25k mniej od KDB.