Rozważania transferowe (dyskusja)

Dostaje, tylko w bonusach

6 polubień

Z bonusami które oczywiście spełnia bo głównie chodzi o bramki zarabia ponad 700 K / week.

Czy przypadkiem Liverpool nie ma pogrzebanych relacji z Lyonem od czasu fiaska z Fekirem?

2 polubienia

Dlaczego testy medyczne przeprowadzamy w Manchesterze? To już kolejny zawodnik Liverpoolu, który przechodzi badania medyczne poza Liverpoolem. Nie mamy w klubie stosownego wyposażenia?

Niech oba transfery (Fab&Hendo) już się finalizują, niby wiadomo, że odejdą, ale pewnie od formalnej finalizacji zależą kolejne ruchy.

Co ma Liverpool do testow Hendersona? To Araby organizuja, moga je zrobic nawet w Bangladeszu jak chca

17 polubień

2 polubienia

Jestem ciekaw czy złożymy ofertę za Caicedo. Jest to na chwilę obecną najlepszy zawodnik do wyboru i efekt natychmiastowy jak z Alim czy Virgilem. No ale nie wiem jak sam zawodnik.

Oglądałem wczoraj ciekawi podcast z anglii gdzie właśnie Ekwadorczyk jest uważany za cel numer jeden. Cena jest w naszym zasięgu, nikt nas nie łączy z transferem, idealny układ by ogłosić transfer na dniach.
Może usłyszymy oczekiwane “Here We Go”.

7 polubień

Zdecydowanie jeżeli chodzi o DMa do pierwszego składu , na już ", to jedynie Caicedo albo Kimmich na tą chwilę. Tylko cena każdego z nich jest bardzo wysoka i nawet w razie naszego poważnego zainteresowania to ciężko się spodziewać szybkiego dojścia do porozumienia odnośnie kwoty transferu, a czas do rozpoczęcia sezonu biegnie nieubłaganie.

Byle nie Caicedo. Jak już mamy kupić DM na już, to Kimmich.

1 polubienie

Caicedo to kozak i już w tym momencie jeden z najlepszych dm na świecie, dodatkowo idealnie pasuje do asekurowania i zamian pozycji z Trentem bo grywał na tej pozycji. Życzę nam tego aby został naszym zawodnikiem.

9 polubień

A nie niepokoi Cię że Brighton lekką ręką odrzuciło ofertę 70 milionów funtów od Chelsea , czyli nasza musiała by wynosić minimum 80mln funtów żeby ich w ogóle zainteresować?

@Alexandre ma według mnie rację, poza tym nie ma transferów idealnych. W przypadku Caicedo jak to bywa u zawodników z Ameryki Południowej po jakichś 2-3 latach od ewentualnego transferu do nas może się odezwać ,miłość" do realu albo ,dna" barcy. Za to u Kimmicha trzeba wziąć pod uwagę zaoferowanie tygodniówki w okolicach 300 koła funtów, a ma on już 28 lat. Każdy z nich prezentuje różny styl gry i mają różne atuty, ale obaj są zawodnikami o dużej klasie i zapewniliby nam jakość na pozycji DM na już, w odróżnieniu od Lavii, który byłby teoretycznie świetnym transferem na przyszłość.

Pewnie, że cena byłaby olbrzymia, ale niestety patrząc na transfery topowych DMów ( czułameni, ugharte, rice itd.) to ten zakres cenowy wygląda pomiędzy 60- ponad 100 mln. Święci na młodego Lavię wołają 50 mln, to mimo wszystko trudno się dziwić takim a nie innym wycenom graczy ukształtowanych.

Tylko mi bardziej chodzi o to czy wierzycie że fsg wyłoży na niego 100 milionów euro bo tyle trzeba będzie dać, dla mnie też jest najlepszą opcją ale wątpię że możliwą

Uważam ze nasza oferta powinna wynieść 80/90M £.
Z outcoming jest 52M, plus może Thiago ewentualne Phillips.
To daje wkład własny na poziomie 30/40M, czyli tak jak napisałem w naszym zasięgu.

Tutaj może namieszać tylko zaskakująca “nizka” kwota za Doucoure. Gdzieś około 50M, to radszej francuz. Ale mówię, za Caicedo te 40M + hajs z outcoming jest w naszym zasięgu.
Przypominam tylko ze 52M dostaliśmy/dostaniemy za Hendo i Fabsa, szok!

@Kolumbjajo tak, myślę ze na pewno złożymy.

tak jest, mamy kasę na caicedo, warto jednego cracka wziąść niż dwóch średniaków

1 polubienie

Ale uważasz że złożymy taką ofertę?

A ja tam myślę, że dogadamy się z Bayernem a Kimmich bo 8 latach postanowi spróbować czegoś nowego.

2 polubienia

Obyś miał rację, ale w ogóle w to nie wierzę