Rozważania transferowe (dyskusja)

Atalanta wyciągnęła 75 mln + 10 mln w bonusach za Hojlunda więc United kolejny raz pokazali, że są rekinami biznesu. Tak podał Ornstein. Więc po Antonym i Sancho kolejny “gamechanger”. :joy:

1 polubienie

Serio? A Lambert? Czy nasza chorwacka opoka na środku obrony? Mane i van Dijk to były świetne transfery. Co do reszty to mam mieszane uczucia. Lavia to spory talent ale niepokoi mnie że tak na nim zafiksowaliśmy. Wydaje się, że nie mamy opcji B

Szczerze atak mamy ładnie obsadzony w Europie. Bardziej martwię się tyłami bo to co nasza obrona prezentuje wygląda jak naćpany ksiądz na komunii. Niech junajted sie daję dy***. Ściągnąć Lavie jeśli inne topowe kluby również się nim interesują i pomyśleć o jakimś doświadczonym pomocniku który by wspierał Nasze diamenciki. Mam wrażenie ze jednak Hehe przydałby się na treningach czy w szatni by być wzorem dla młodszych ale cóż został Thiago.

Ze Schmadtke część kibiców LFC robiła Boga, bo myślała, że to on zajmował się transferem Maca.

1 polubienie

Dlaczego im umniejszasz? To są jedni z najbardziej utalentowanych pomocników w Europie, którzy zaczną odgrywać coraz większą rolę. To już nie są młode zapchajdziury.

Ty mi lepiej opowiedz o tej głębi składu naszych rywali, bo ja tam nie widzę nic specjalnego. Nasza kadra w porównaniu jest bardzo mocna na tle rywali do top4.

Lavia to prawdopodobnie będzie dobry transfer, ale to nie będzie mesjasz. Mam nadzieję że ogarniają kolejne transfery.

Potrzebny jest ktoś za Gomeza, ale obawiam się że Klopp mu jeszcze ufa.

Szanowni experci ile byście chcieli tych transferów do pomocy???
Bo mi wychodzi(zakładam jako pewny transfer Lavii), że na trzy pozycje jest:
Thiago
Bajcetic
Szoboszlai
McAllister
Jones
Elliott
Lavia
no i TAA
to daje 8 zawodników na trzy miejsca. Nie liczę młokosów Clarka,Mortona czy McConnella.
To mało???
Inna sprawa to trochę braku doświadczenia na pozycji nr 6.
Oczywiście ktoś może jeszcze pisać o kontuzjach,ale te są w każdym klubie.

1 polubienie

A który z nich poza Bajceticem to DM?

1 polubienie

Wszystko racja. Ale na pozycje nr 6 byłby tylko Lavia. Thiago czy Bajcetic nie są od odbierania piłki.

Klopp też tak wyliczał rok temu a potem przyznał rację innym i w pośpiechu sprowadzali Melo. Nie wiem co to są w ogóle za wyliczenia, że mamy kompletną kadrę skoro z samej pomocy odeszli Fabio, Hendo, Ox, Keita, Fabinho i Milner a przyszli Szobo i Mac. To chyba raczej łatwo policzyć, że kolejny pomocnik powinien być sprowadzony na gwałt i wtedy można się zastanawiać czy trzeba kupić kogoś jeszcze czy na razie zostawić tak jak jest.

2 polubienia

Ich wkład był minimalny. Niby sześciu odeszło, a tych dwóch co przyszło ich miażdży. Jakość, a nie ilość.

Pierwsza sprawa TAA to nie pomocnik. Druga sprawa na 7 pomocników których wymieniłeś 3/4 to młokosy. Trzecia sprawa wystarczy że dwóch będzie kontuzjowanych jednocześnie zakładając Szaboszlai i Lavia hmm to już tak kolorowo nie jest… Wiec pisanie że mamy pomoc obsadzoną to mocne nadużycie. Jak dla mnie musi przyjść jeszcze ktoś, ktoś kto z marszu podniesie jakość wyjściowej 11. Jeśli nie, to żeby się sytuacja nie powtórzyła jak z obroną. Ja zawsze porównuje nas do najlepszych w lidze więc pomoc którą przedstawiłeś jest ok, tylko biorąc pod uwage to co wyżej napisłem przy starciach z najlepszymi może się okazać że brakuje doświadczenia, głębi składu, różnorodności … Aaa i błagam was nie piszcie że to będzie sezon przejściowy, na litość drużyna aspirująca do najlepszej drużyny w Angli licząca się w LM nie ma sezonów przejsciowych. Rozumiem że marnujemy rok bycia Jurgena w klubie? Jesteśmy druzyną o dużym prestiżu, z bardzo dobrymi wynikami sportowymi, z potencjalnie dużymi zasobami finansowymi (to co robi FSG to przemilczę, tylko od nich zależy ile dadzą kasy) więc jaki sezon przejsciowy …???

6 polubień

Sezon przejściowy to był rok temu, jak daliśmy d… z transferami i ratowaliśmy się Melo. Nie ma czasu na kolejne “przejścia”, szczególnie w obecnych czasach naporu arabskich klubów na ściąganie największych gwiazd do ich ligi. Ten sezon trzeba wejść z buta, dlatego transfery są wymagane NA TERAZ. Pierwszy sprawdzian mamy z Chelsea, która wygląda bardzo obiecująco (niestety) w presezonie.

Fabinho, Milner, Hendo ich wkład minimalny… to Ty chyba tylko ostatni sezon oglądałeś. Oczywiście ich forma w ostatnim sezonie to nie szczyt marzeń kibica LFC, ale pisanie że ich wkład w zwycięstwo w LM było minimalne to gratuluje. Jeśli piszesz tylko o ostatnim sezonie tak to masz racje minimalny, tylko kto oprócz Alliego miał ten “wkład”?

Oczywiście, że pisze o ostatnim sezonie. Jeszcze mnie nie pojebało, żeby nie doceniać Fabsa, Hendo i Milnera.

Okazuje się, że druga oferta za 45 mln to będzie dopiero wysyłana :sweat_smile:

@mateo227 Mi się wydaje, że po prostu czekaliśmy na hajs z Hendersona i Fabsa, dlatego tyle zwlekaliśmy z oficjalną ofertą.

1 polubienie

Na takie stwierdzenia to bym jeszcze poczekał. Wystarczy, że np Szobo sobie coś naciągnie i 50% tej miazgi robi tyle co Ox i Keita razem wzięci.

Chyba nie porównujesz Alexisa do Keity i Oxa?

Podobno została już wysłana ale zaginął gołąb pocztowy. Podobno dziś posłali nowego.

2 polubienia