Rozważania transferowe (dyskusja)

image

Southampton to bardzo trudny negocjator, a na pewno dla nas, ale i tak jestem dobrej myśli. Dogadamy się. Nie mamy alternatywy dla Lavii więc nie widzę innego wyjścia.
Cierpliwości. Będzie nasz.

Duży optymizm jest związany z tym że Jones, Bajcetic, Eliott są uważani za niesamowite talenty, a są dużo słabsi niż Fodden, Bellingham, Camavinga, Sakha, Odegard, Pedri, Gavi, Enzo, Touchmeini, Musiala, Wirtz, Herki, Tonali, Caicedo, Sucic… Lavia, Thuram. Trzymam kciuki że się rozwiną ale do największych talentów im sporo brakuje. Każdy z listy byłby dużym wzmocnieniem w stosunku do naszych talenciaków, tylko obiektywnie popatrz i sam przyznasz że wymieniłbyś naszą trójkę na dowolną trójkę z tej listy.

3 polubienia

zawsze było dużo pomocników u nas ale brakowało im zdrowia i jakości, na tej liście także.

Nawet mi nie mówcie, że na środkowej obronie zostaniemy tylko z VVD, który najlepsze lata ma za sobą, łamliwym Konate i również łamliwym, starym Matipem. Przecież to samobójstwo, poddanie się jeszcze przed sezonem

1 polubienie

image

3 polubienia

Nie, Joyce mówi że będziemy kupowali obrońcę.

1 polubienie

Do końca tygodnia myślę, że kwestia transferów będzie zamknięta. Nad obrońcą pewnie już pracujemy i pojawi się nagle informacja z czapy.

II oferta za Lavie dopiero ma pójść 45 mln funtów. Źródło F. Romano

Czyli 50 mln euro, czyli tyle ile chce Soton.

Oni chcą 50 mln ale funtów, a my dajemy 5 mln mniej

Soton chce 50 milionów FUNTÓW !!!

Nie udzielam sie na tym forum bo bym nie miał zdrowia normalnie :smiley:

Zaraz ten typ wyklinałby live ze dają tyle ile chcą no komedia :smiley:

Pograjcie sobie w FM najlepiej a nie piszcie tutaj jakis bzdur :smiley:

1 polubienie

O co ci chodzi? Się po prostu pomyliłem. Myślałem, że chcą 50 mln euro. Mój błąd. Sory.

Dają mniej więcej kwotę wykupu dla City.


Tier 1, nie było drugiej oferty o której pisali niektórzy dziennikarze którym mamy to bezgranicznie wierzyć. Wczoraj poszła oficjalka Fabsa dziś składamy ofertę za Lavię, pewnie przypadek

Jurgen chce, kibice chcą, nawet potencjalny cel też chce ale właściciele już niekoniecznie.

1 polubienie

Cieszy, że robimy takie transfery. Szczególnie patrząc na rozwój np. Bajceticia czy Doaka. Zawsze jak nie rozwinie się wystarczająco to można sprzedać, tak jak to robi City.

2 polubienia

Niewiele w sakiewce zostało.

1 polubienie

Tyle nazwisk przekręcić w jednym komentarzu to na prawdę duży wyczyn.