Rozważania transferowe (dyskusja)

I wg newsa ze strony głównej właśnie tyle Liverpool zamierza złożyć w ofercie. Może coś zbliżonego, ale i tak jest to bliżej tego co chce Soton niż tego co nasi proponowali.

1 polubienie

Ciekawe co z tego tez wyniknie :roll_eyes:

Ten nasz dyrektor sportowy to potrafi coś negocjować? Z Szobo negocjacje się nie udały i trzeba było zapłacić pełną klauzulę 70 milionów. Teraz historia się powtarza, bo o tych 50 melonach, które chce Southampton to już słyszę od miesiąca. Nawet o kilka milionów nie potrafi obniżyć ceny za zawodnika wartego kilkadziesiąt mln. To jakaś farsa

2 polubienia

W ogóle wszystko w tym klubie jest złe. Nie płacimy za zawodnika - FSG złe. Płacimy za zawodnika - dyrektor zły. Nie ma drogich transferów? Raaa fsg out Henry 5pierdalaj. Płacimy? Co tak drogo, taniej sprzedaj panie Southampton.

Oczywiści powinniśmy mieć dyrektora, który by sprowadził Bellinghama za połowe tego co za płacił Real i z tygodniówką niższą o połowe od tej, którą płaci Real. Niestety mamy to co mamy - widmo 3 transferu w tym okienku, boli mnie to starsznie, że Henry rozrzuca moje pieniądze

7 polubień

Lepiej dać Southampton niż Red Sox czy innym Pingwinom.

1 polubienie

Czyli jest tak, jak można się było spodziewać.

Trudno się dziwić, że nic w tej sprawie się nie działo, skoro ofertę sobie w zeszłym tygodniu TYLKO przygotowaliśmy, ale jej nie wysłaliśmy. Czas cenny leci, a oni co? Weekend sobie zrobili?

Super mamy ludzi od transferów…

Ale tu nie chodzi o to, że kupujemy drogo, tylko o nieudolność samego dyrektora. To nie jest żadna sztuka zapłacić za piłkarza tyle ile wynosi jego klauzula odstępnego, albo tyle ile chce sam klub od początku okienka. Jestem pewny, że Edwards nie zapłaciłby 70 mln za Szobo i 50 mln za Lavie… Macca urwaliśmy tanio dzięki korzystnej klauzuli, ale teraz przepłacamy i to grubo

Naprawde myslicie, ze oferta lezala na stercie papierow i po prostu sobie czekala? XD te informacje sa uproszczone do granic mozliwosci, zeby dotarlo do takich ludzi. Za kulisami odbywa sie duzo procesow. Urzedy skarbowe, fifa, uefa, pewnie jeszcze inne sprawy o ktorych nie mamy pojecia. Naprawde nie moge uwierzyc w glupote wiekszosci ludzi na tym forum. Przeciez to nie wymaga jakis skomplikowanych procesow myslowych zeby do tego dojsc.

12 polubień

Ładnie wszystko trywializujecie :sweat_smile: nie wiem nawet co na to napisać. Hah chyba tylko tyle że ja se w 3 godzinki cały skład ogarnalem w fifie a oni co rozbójnicy.

Ciekawe czy pójdziemy po kogoś jeszcze po transferze Lavii jeśli dojdzie do skutku. Może wrócimy po Thurama?

Ciekawi mnie co by zrobił :thinking: porwał żonę właściciela RB Lipsk i zażądał obniżenia ceny?

3 polubienia

No ciekawe niby jakie argumenty negocjacyjne miałby wyczarować Niemiec, żeby zbić cenę Lavii: Kontrakt na 5 lata, klauzula dla City, która wejdzie w życie w następnym okienku, brak potrzeby sprzedawania, niska tygodniówka. Soton będzie chciało wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, więc zawodnicy im się przydadzą. Do tego Soton wie, że Liverpool został właśnie bez DM’a. My bardziej potrzebujemy go kupić, niż oni sprzedać

2 polubienia

Urzędy skarbowe, to się załatwia po uzgodnieniu kwoty, którą to można zmieniać na bieżąco, siedząc przy stole i rozmawiając z drugą stroną.

Tu nic nie było trywializowane. Czekaliśmy na kasę za Fabinho i tyle w temacie.

1 polubienie

Albo tak albo nie. Myśle, że Lavia nie jest szykowany do pierwszego składu, dlatego się nie spieszymy.

Pewnie to tak samo nasze wymarzone zastępstwo za Fabinho jak i Gravenberch. Myśle, że negocjujemy po kryjomu coś grubszego a Lavia to przyjdzie ale jako uzupełnienie składu i plan na przyszłość.

Ja bym np. prowadził negocjacje z kilkoma innymi DM, żeby wywrzeć presję na świętych. Należy pamietać, że grając w drugiej lidze angielskiej wartość Lavi raczej znacząco nie pójdzie do góry, a może grubo spaść, więc oni mają interes, żeby go sprzedać teraz.

Widocznie uznali, że nie mają

Był Kone, był Andre i nic to nie dało. Zresztą Lavia będzie miał zaraz status HG i to też podbija jego cenę, tym bardziej, że po numerze wyciętym przez Hendersona jesteśmy trochę w lesie jeśli o to chodzi

Otóż nie. Nie kiedy jest jednym z najbadziej rozchwytywanych defensywnych pomocników z młodego pokolenia. I gdyby my to zaraz będzie Chelsea, Arsenal a kto wie czy nawet nie city. U nas można się wkurwiać za opieszałość, a nie za cenę w tym wypadku. Chociaż tez mi się nie podoba to zdaje sobie sprawę z realiów. To my musimy, southampton może.

W całą sprawę chce wmieszać się jeszcze MU.

Groźnie się robi. Mogli już dawno sprawę załatwić więc szykuje się powoli kolejna kompromitacja wizerunkowa FSG xD

No to by bardzo zabolało. Mam nadzieję że nasi nie dadzą ciała i zamkną temat do końca tygodnia.

Ja powiem tak. Najlepszy wybór na DMa to nam uciekł do PSG.

Edit. Swoją drogą, gówno źródła których nie warto przytaczać, piszą o dostępności Barelli za 68 mln funtów i powiązują z potencjalnym ruchem Liverpool.