Rozważania transferowe (dyskusja)

Klopp zabrał głos w sprawie Mbappe. Stwierdził, że zawodnik finansowo nijak nie pasuje do profilu klubu, a gdy rozmawiają o plotkach łączących nas z zawodnikiem, mają kupę śmiechu przy tym.

4 polubienia

Mail i Echo to słabe źródła fes. Szkoda je tutaj wklejać.

1 polubienie

Chodzi mi o ich dostępność. W zeszłym sezonie mieliśmy tylu pomocników a zdatni do grania byli tak, że Bajsetic został włączony do pierwszej 11.

To byloby na tyle

Levi Colwill? Szanse na jego transfer spadły absolutnie do zera, po tym jak Wesley Fofana zerwał więzadło krzyżowe 17 lipca. Nie było żadnych szans na ten transfer.

5 polubień

Guru Schmedtke to jednak szarlatan, no i mit kolejny że robimy ciche transfery, z Szobo po prostu szybko podjęli decyzję bo klauzula się kończyła. Tam gdzie trzeba negocjować to się Niemiec gubi.

1 polubienie

moje też ciągle przekręcają i musze je literować, liczy się czy mam rację czy się dalej okłamujemy że Bajcetic jest na poziomie Camavingi czy Caicedo, Eliott lepszy niż Bellingham a Jones to poziom Musiali czy Foddena.

To wez moze wyslij swoje cv do Liverpoolu. Marnujesz sie chlopie. Po co jacys dyrektorzy, prawnicy itd. Skoro Kuczq z lfc.pl ogarnia transfery od reki?

3 polubienia

@jaicamsob dlaczego mam robić krok w tył?

Drogi panie Krzysztofie. Dziękujemy za zainteresowanie posadą dyrektora sportowego w naszym klubie jednakże nie stać nas na pana wynagrodzenie. Zmuszeni jesteśmy pozostać przy obecnym dyrektorze i “brać co daje”. Nie mniej jednak dziękujemy za wszelkie opinie, porady, sugestie i pomysły na rozwój naszego klubu. Być może w przyszłości uda nam się nawiązać współpracę z lfc.pl.

Może nie do mnie to pisałeś, ale taką dostałem odpowiedź kiedy do nich napisałem CV.

Nie gadaj? Przecież ta druga oferta pocztą szła, a wiadomo, że jak nie wyślesz Royal Mail poleconym (Special Delivery UK Guaranteed), to przez UK Standard idzie do pięciu dni roboczych. Wiesz jakie to są koszta przy inflacji, żeby za każdym razem wysyłać ofertę do Southampton z opcją next day delivery? Poza tym, nie każdy Polak będzie wiedział, że Royal Mail często ma opóźnienia, a kasują jak za żyto. A teraz dodaj sobie te dodatkowe koszta do £50 mln…

A tak na poważnie, to niepojęte jest, że tak się opierda…my z tym transferem (mimo wszystko), ale to pewnie dlatego, że Soton stawia trudne warunki, a alternatyw mamy niewiele.

W piątek pisałem, że pewnie dopniemy transfer Lavii do tygodnia. To optymistyczny scenariusz, ale jeszcze trochę czasu zostało, więc może trafię w dychę.

Poza tym, nie ma się co stresować, bo nawet jeśli przyjdzie Lavia, to z Chelsea na DMF na pewno będzie grał jakiś ofensywny pomocnik. Przynajmniej jest większa szansa, że po raz piąty z rzędu nie skończy się na 0-0. :wink:

Ciekawa ploteczka. Gdyby to okazało się prawdą to było by fantastycznie

1 polubienie

Czytałem już dzisiaj o Barelli :stuck_out_tongue: To byłby sztos jak nie wiem. Ale chłop jak się wypowiada o Interze, czuć, że faktycznie zależy mu na klubie. Chyba największa szansa w tym, że to Inter by się połakomił na dobry bilon.

Edit:

Kwota pojawia się już po raz wtóry. Wszystko bierze się raczej z plotek o 80 mln euro z przed miesiąca i z książki Pepina.

@Ath303 akurat Barella gdyby nie jego domniemana miłość do Interu to chodzi całkowicie w realnych ramach finansowych. Mbappe zarabia tyle co 10 takich Nicolo

Edit2. Noo właśnie :smiley: zakazana gazeta. Jak voldemort

Myślałem ze to się nie zdarzy tutaj weź usuń to bo aż w oczy bolą od tego tytułu


Mozna skladac oferte za Lavie.

1 polubienie

A te dwa typki na zdjęciu obok niego to kto dokładnie?

Collwill podpisał sześcioletni kontrakt z Chelsea.
Źródło: Dawid Ornstein.

Jakby nie takie ciśnienie z naszej strony to by go w Chelsea olali, poznali że mają super grajka kiedy podczas naszego zainteresowania blogerzy i internauci wypowiadali się o nim w samych superlatywach i już wtedy było pozamiatane, jak czołowy klub nie chce się kogoś pozbyć to się graca nie da kupić, wyjątkiem jesteśmy my niestety, tylu graczy wymusiło od nas odejście, od początku tego wieku, ilu nie wymusiło ze wszystkich 15 topowych klubów w Europie, teraz nawet średniaki i spadkowicze pokazują jak się negocjuje sprzedaż graczy na własnych warunkach.