Rozważania transferowe (dyskusja)


Potwierdzenie tego co pisała Melissa od Pearce’a.

Fakt że jeśli skończymy okienko tylko z Macca, Szobo i Andre, to będzie można czuć niedosyt patrząc na to ile wydali nasi ligowi rywale. Z drugiej strony pamiętajcie, że transfery i ich wartość nie gwarantują sukcesów - idealnie potwierdziła to Chelsea w zeszłym sezonie czy United, które nie wygrało niczego znaczącego od lat (a pompują na transfery chyba najwięcej w lidze).

Natomiast martwi trochę, że przestało się w ogóle mówić o transferze ŚO i coraz bardziej wydaje mi się, że nikogo już na tę pozycję nie ściągniemy.

Z tym nie wydawaniem to też się nie zgodzę do końca. Bo z jednej strony masz Chelsea i United a z drugiej City które madrzę wydaję duża gotówkę (według transfermarktu w ostatnich 10 sezonach sa na minusie 871 mln) i odnosi przeogromne sukcesy.

Kasa jest bardzo ważna po prostu trzeba z głową ją wydawać.

Skoro i tak się ty przekrzykujemy bez sensownie to ja wysnuje swoją teorie. Mieliśmy 40 mln £ na Lavie. Wpadło dodatkowe 52 za Hendo i Fabinho. Kupujemy za 20 Andre zamiast Lavii i wyruszamy na zakupy na południe do Mediolanu :sweat_smile:

4 polubienia

Tak przy okazji to te Joshy czy inni druidzi twitterowi, których tutaj wrzucaliscie twierdzili, że Lavia jest już praktycznie naszym zawodnikiem. Dlaczego po raz kolejny się pomylili? xD

Pamiętajcie o jednym. Okienko będzie trwać jeszcze miesiąc.

1 polubienie

Panowie i panie jak wejdziemy do top4 z tym składem to będzie fart. Nie będzie transferów to ja tego nie widzę. To będzie jak w tamtym okienku. FSG mnie denerwuje. Hehe sprzedany Fabinho tez. Prawie na zero wyjdzie FSG xD Wielbiciele FSG już będą mowic jacy to oni nie są. Arsenal inni się mocno wzmocnili my tylko 2 graczami do tego brakuje obroncy i defensywego pomocnika xD Z Chelsea wdu…pimy na starcie zobaczyć.

1 polubienie

Arsenal też się wzmocnił tylko dwoma zawodnikami, więc oba kluby będą walczyły w tym sezonie o 4 miejsce.

Tylko oni mają Rica na ŚPD

Joyce potwierdza że odpuszczamy Lavie. Soton nie chce zejść poniżej 50 baniek. Szkoda, że nie wypaliło, trzeba skupić się na innych celach

1 polubienie

Akurat za zły stan drużyny można obwiniać właśnie nie robienie tego w odpowiednim momencie.

6 polubień



Mocno inna charakterystyka Andre i Lavii

@josif jest defensywny i póki co go nie kupiliśmy. Po prostu więcej rozgrywa niż typowo od czarnej roboty.

W tego Andre nie ma co wierzyć. Obserwowalismy juz go w 2020

A bo Andre to nie jest defensywny pomocnik. Cieszy mnie, że zaczęliśmy kupować zawodników bezpośrednio z dolnej Ameryki. Przynajmniej nie trzeba będzie kupować od Benfiki. Nie znam tego zawodnika, ale skoro Spearmanowi się zgadzają tabelki to musi być kotem. Uwielbiam nasz nowy team. Transfer Szobo plus Alexis plus weszliśmy na rynek największych talentów. Będzie tylko lepiej.

3 polubienia

Aktualnie dla nas jedyna nadzieja to talendy z ameryki Południowej, ale i one potrafia być drogie. Jest to ciekawy kierunek, ale powinniśmy takich graczy sprowadzać 2-3 lata temu a nie teraz gdy potrzeba zawodników na już. Przecież jeśli nie kupimy porządnego śpd lub śo to nasza obrona będzie jak ser szwajcarski. Oby chociaż postarali sie o inacio ( wiadomo że gvardiol byłby idealny, ale jest jak jest) i juz nawet tego andre (też opcja budżetowa).

Romano twierdzi, że dalej Lavia jest priorytetem.

Arsenal się wzmocnił trzema zawodnikami Rice, Havertz plus Timber którego tu mocno pompowano. Plus mieli na koniec sezonu prawie 20 punktów przewagi. Bez konkretnego śpd i trzeciego stopera na poziomie który często będzie musiał zastępować kontuzjogennego Konate nie widzę tej rywalizacji z nimi

6 polubień

Czuję ,ze będzie nazwisko którym będziemy zadowoleni:) Chelsea ucieka gdzie indziej kupuje coś z ligi francuskiej my skaczemy po nazwiskach a jedyną opcją dla Nas 2=1 będzie caciedo :stuck_out_tongue:

dostępność jest tylko my nie chcemy wydać za dużo, Andre 20, Kone 25, Amrabat 25, Fofana 45-50, Lavia 50, Zubimendi 50, Koopmaiers 50 i potem zaczyna się od Docure wszystko 70 mln +, Palinha 70, Bennacer 70, Caicedo 85, Touchmeini 85, Kimich 85 itd.

Do tego wrócił ten cały Balogun, co strzelił 20 bramek w lidze francuskiej. Oni byli przed nami i jeszcze będą wyglądać mocniej, niż w zeszłym sezonie.
My mamy póki co 2 bardzo dobre transfery, ale 6 zawodników mniej. Jednak jakościowo myśle i tak na plus wyszliśmy, tylko właśnie kupmy ta 6tka( ja jestem przekonany do Andre) i jakiegos stopera, to moim zdaniem będziemy wiele mocniejsi niż w zeszłym sezonie.

3 polubienia

Andre będzie dostępny do kupienia dopiero zimą. Ta cała dyskusja o nim nie ma na tą chwilę sensu.