Rozważania transferowe (dyskusja)

Jesli chodzi o rok, to trzeba dodac styczniowe okienko. Klub rozlicza sie z calego roku, wiec dodajmy te 35 za Gakpo

Anfield edition to też zadne zrodlo, a ten “dziennikarz” to jakis noname.
Ostatnie dobre zrodlo, ktore wypowiadLo sie na temat transferow Liverpoolu, to Melissa, ktora stwierdzila, ze Liverpool zrezygnowal na ten moment z Lavii i pracuje nad tym calym Andre czy jak mu tam.

Loku- mogli go zaklepac 5 lat temu, ale transakcja zostala sfinalizowana w tym roku.
Naprawde loku pod kazdym komentarzem musi sie znalezc twoj komentarz z osobistym przytykiem i oczywiscie odmiennym zdaniem?
Okienko otwiera sie w styczniu, wiec nie ma mozliwosci zeby oficjalnie go sfinalizowac poza okienkiem. Dlatego istnieja te okienka. Z reszta mozesz sprawdzic wszystko.

1 polubienie

Gakpo był zaklepany w zeszłym roku
@jaicamsob ale była sfinalizowana w zeszłym, a Melissa mówiła że idziemy po obydwóch. Gadasz bzdury po prostu :smiley: Na koniec grudnia go podpisaliśmy, więc wtedy finanse musiały być uregulowane. 1 stycznia mogliśmy oficjalnie go zgłosić jako naszego zawodnika.
@jaicamsob po prostu ja piszę fakty, a Ty jakieś wymysły swoje i ich bronisz głupio. To Cie poprawiłem.

28.12 oficjalnie transfer
wtedy tez musiały być finanse załatwione.
Właśnie to mi dało do myślenia, że może okazało się, że mamy w raporcie za duży zysk i musieliśmy kase wydać i stąd Gakpo.

Poza tym nie przypominam sobie kiedy ostatnio kogoś poprawiłem, a nie lubie jak ktos wprowadza resztę forum w błąd stąd zdarza mi się poprawiać, jeśłi nie umiesz tego pojąc to trudno. Może kiedyś zmądrzejesz.

Po prostu łapię Cię na kłamstwie, a Ty odwracasz kota ogonem mówisz, że jestem zły, bo ci kłamstwo wypominam. Jak widżę, że któs piszę kłamstwa/głupoty to reaguje. Szczególnie jak je próbuje bronić, jak wiadomo kłamstwo jest trudno obronić, szczególnie w sytuacji, w której łatwo dowody na to znaleźć.
Jeśli to wynika z niewiedzy, to po prostu uzupełnij wiedzę, przyznaj mi rację, albo wyprowadź mnie z błędu. A nie zero wiedzy i mnóstwo pewności. to jest częste na forum i ja to zwalczać lubię.

Masz jeszcze w gratisie zdementowanie Twojej dezinformacji o Melissie
image

To akurat nie jest do końca prawda, okienka istnieją tylko po to aby rejestrować nowych piłkarzy. Kupować możesz w ciągu całego roku kiedy Ci się podoba.

7 polubień

Transfer Gakpo został podpisany w 2022, zawodnik zgłoszony oficjalnie do skladu w styczniu 2023.

Nie spodziewam się 3 transferów, raczej jednego, jeśli dojdzie dwóch zawodników (2xDM lub DM+SO) to będę mile zdziwiony.
Co nie zmienia faktu, że potrzebujemy minimum trzech nowych graczy do gry ‘na już’. A klasowy środkowy obrońca jest wg mnie nawet pilniejszą potrzebą niż DM.

Liverpool have started to look at alternatives to Romeo Lavia after being unwilling to meet Southampton’s asking price for Romeo Lavia. [

@JamesPearceLFC

]

Mógłbyś podrzuć artykuł gdzie James o tym pisze? Bo na Twitterze jego nie mogę znaleźć.

@Siffredi O pięknie dziękuje :smiley:

James to błądzi, jak dziecko we mgle, więc w sumie nie ma co za bardzo sie nim sugerować :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jak czytam o naszych potencjalnych wzmocnieniach na numer 6 to mi się płakać chcę

6 polubień

bo prawdę mówiąc poza Caicedo to nie ma nic konkretnego. Jedyne co mi przychodzi do głowy z zawodników nie łączonych z nami a w budżecie to Alvarez z Ajaxu. Typowy przecinak z dobrymi warunkami fizycznymi.

osobiście uważam, że powinniśmy kupić PO, a Trenta dać na środek. Dużo lepsze rozwiązanie, niż granie jakimiś cudakami kupionymi na szybko

Oho, wielki książę josif się obraził, bo ktoś może mieć inne zdanie, niż on? Cóż za zaskoczenie xD Kone be, bo tak postanowił, ale Fofana i Camara cacy, bo obejrzał 1 mecz sparingowy, zamiast meczu Bundesligi z udziałem Kone, nono.
Pewnie bardzo się rozczarujesz, ale nie, full opcja pod postacią Fofany i Camary jest nieosiągalna dla Liverpoolu, którego budżet na ULTRA PRZEBUDOWĘ wynosi 49,99zł.

Schmadtke przy wsparciu cudownych właścicieli bawi się z 1 transferem od miesiąca, bo potrzebne są negocjacje, a nie wpłata klauzuli i proszę bardzo, mamy 4 sierpnia, za 9 dni pierwszy mecz ligowy, a klub jest bez żadnego defensywnego pomocnika, zmiennicy VVD i Konate obecnie nie są nawet piłkarzami, a na prawej obronie biega pomocnik. Wspierać ma go chłop, który kilka miesięcy temu kopał piłkę w 3 lidze, aktualnie będąc połamanym xD
Oczywiście, że okienko jeszcze trwa i nawet jeśli sprowadzą kilku zawodników, to i tak wydarzy się to o kilka tygodni za późno, bo tu nie chodzi o uzupełnienie solidnej już kadry, a realne wzmocnienia pierwszej 11-stki. Co za czas, by żyć. Forza FSG :partying_face:

image

18 polubień

Przcież wszyscy wiemy jak się to skończy - jednym transferem przed samym końcem okienka. Jeszcze pół biedy gdyby wtedy kupić kogoś na poziomie ale ja wiem co zrobi Liverpool. Kupi jakieś drewno na promocji za kilka baniek. Oczywiscie ten nowy gracz nawet za bardzo nie pogra, bo ostatecznie okaże się że nawet Adrian lepiej pisuje się na DM niż on.

Potem będzie lament, nowy Tuczameni/Bellingham na horyzoncie w postaci jakiegoś Caicedo czy innego Zubamendiego i historia zatoczy radosne koło. W międzyczasie wszyscy się zorientują ze Macca czy Szobo to takie sobie transfery i linia pomocy dalej będzie dziurą, z tą różnicą że teraz opróc dziury w pomocy, będzie druga tak sama na obronie.

3 polubienia

Akuat ja bym sie Schmadtke ( przynajmnie na ten moment nie czepial ) Chlop ma jakas tam niewielki budzet transferowy i dlatego stara sie targowac o kazdy milion zeby jeszcze starczylo na srodkowego obronce. W nomalnych warunkach ( przy wsparciu FSG ) Lavia powinien juz byc naszym zawodnikiem i teraz bylby czas na negocjacje z obronca , chociaz to moze sie juz dzieje tylko o tym nie wiemy. Schmadtke musi miec mega przeglad Bundesligi i wydaje mi sie ze wlasnie z tej ligi kogos wyciagniemy.

dziwi mnie jak co niektórzy wierzyli w to ,że icki z FSG wydadzą więcej niż zarobili…ten klub jest dla nich maszynką do zarabiania pieniędzy a nie do wydawania i tak już zostanie, z obecnymi właścicielami the reds poprostu są w czarnej dupie. coś czuję ,że Juruś długo tu nie wytrzymie bez wsparcia finansowego, tyle czasu mowił o transferach i wzmocnieniach a jak jest sami widzimy, ten sezon to będzie apogeum i bedzię tragiczny z obecną kadrą.

1 polubienie

Eh serio, nawet jak przyjdą jeszcze te 2 krytyczne transfery ( środkowy obrońca i pomocnik), to będzie to trochę za późno. Juz mniej więcej od grudnia zeszłego roku było wiadome, że my będziemy potrzebowali wzmocnień. Ba wiadome było, że potrzebujemy zmiennika TAA itd itd. Nie czaje jak tam w klubie się nie przygotowali na letnie okienko. To wygląda jakby nie było planu, a tylko czekanie na promocję, aby kogoś wyrwać taniej. Bez ładu i składu.

1000019493

15 polubień

Ja już się tego obawiam, że przy naszej kadrze opylimy Thiago za zestaw piłek i zostaniemy z niczym.

Przerażają mnie spekulacje i obniżenie przez nas jakości w kontekscie poszukiwan nowego pomocnika. Byli piłkarze pokroju Thurama, Kone, Lavii, a wyglada na to, ze moze sie skonczyc na Dewsbury-Hallu xD
Juz myslalem, ze pilkarza o charakterystyce Hendersona predko tu nie zobacze.

Nie wiem na ile to twitterowy szamanizm połączony z jakimś ayahuascowym delirium, aczkolwiek mamy podbnież dalej oczekiwać na rozwiązanie się kwestii z Thiago, który ma mieć zielone światło do odejścia.

Hmm, ciekawe jak w kontekście powyższej informacji- będziemy planowali dalsze transfery.

Miejmy nadzieję, że to jednak jakiś typowy dziennikarski bełkot, bo trudno mi byłoby sobie wyobrazić, żebyśmy wchodzili w nowy sezon z 5 pomocników, w tym z pourazowym Bajceticem.

Anyway, czekam z niecierpliwością na to co nam Klopp wysmaży w ciągu następnych kilku dni.

Stawiamy na tych których mamy i próbujemy jednak jakoś przekwalifikowywać Thiago/Jonesa czy Bajcetica na nominalne 6? Może Trent ostatecznie zostanie tam przesunięty?

Czy jednak idziemy po kogoś mniej oczywistego, skoro transfer Lavii wydaje się delikatnie mówiąc- za drogi.

Bo co do obrońcy - w przypadku braku odejścia Matipa- to chyba raczej nic nie będziemy ruszać.

Ciekawe będą następne kilka dni.