Rozważania transferowe (dyskusja)

Po meczu Southampton przeciwko Sheffield Wednesday, menedżer Russell Martin przyznał, że wkrótce więcej graczy opuści jego skład.

Młody utalentowany obrońca grający na wysokim poziomie RÓWNA się 70-80 mln euro, więc problemem nie są tu 3 tygodnie tylko nasza zasobność portfela :smile: Zastanawia mnie też druga sprawa to my przed okienkiem nie mamy 5-10 opcji które obserwujemy ??? Nagle z kapelusza ma wyskoczyć młody ograny obrońca który będzie kosztować max 30 mln ???

4 polubienia

Będzie idealną opcja na Manchester City lub Arsenal :smile: … jak dla nas opcją jest Quansah lub Bajcetic, Doak to ja jakoś tego nie widzę. Ci chłopcy mogą być uzupełnieniem składu z grą jakiś ogonów w pucharze Myszki MIki, a nie walki o top 4 lub mistrza bo chyba takie mamy aspiracje? My stoimy w miejscu, gdzie cała liga robi ogromny skok naprzód.

Propaganda działa? Działa, albo raczej pokazuje to zjazd tego klubu że niektórzy wierzą w zawodnika który rozegrał mniej niż połowę sezonu w League One ma być zbawieniem. Śmiech przez łzy, ale trzymam kciuki niech będzie najlepszym obrońcą w historii futbolu, albo niech będzie nawet na poziomie Lovrena.

Ale niektórzy odlatują dalej niż Apollo 11.

10 polubień

City kupuje Gvardiola, my się szykujemy do Quansaha.
Po co wydawać hajs jak Quansah > Gvardiol?Czego nie rozumiecie?

2 polubienia

A najlepsze jest to że City to ma takich Quensahow i Doakow w akademi z 20 i jakos nikt tam nie proboje robic z nich zbawicieli i narzucac na nich niepotrzebna presje.

5 polubień

Zastanawiam się kto byłby winien gdyby Liverpool przed MŚ u21 kupił Manu Kone, a potem będąc już naszym zawodnikiem rozdupcyl sobie kolano. Wg BILDA kontuzja jest na tyle poważna, że Borussia chce poczekać ze sprzedażą do następnego okienka.

Ogólnie nasza akademia jest chyba najgorsza ze wszystkich klubów top 6, no może jedynie tottenham ma gorszą. Po za curtisem i arnoldem nikt sie nie przebił, a nawet ci co odeszli radzą sobie średnio. Gdzie np. po odejściu z chelsea tomori i abraham to gwiazdy serie a.

A jeszcze gdyby tak wziął numer 15 to już wgl mocą pozaziemskim i teoria spiskowym nie byłoby końca.

@Lfc1990 City i Chelsea maja mega akademie bo ściagają na potęgę młodych talentów z oczywistego powodu. Brak finansowych granic. Arsenal ma super akademie? Cała jedenastka młodych wilków kupiona za grube miliony. Manu niby przebija się wielu ale co potem z nimi jest? Elanga kolejny co miał być nowym kozakiem a zaraz go wykopią z klubu. Chyba tylko Rashford tam zrobił karierę na miarę zapowiedzi. A i tak nie jest to ten kaliber talentu i hajpu co nasz Trent.

4 polubienia

Dokładnie miałem to samo pisać jak propaganda działa bo przecie Thiago i Bejetić powrócili do treningów! Toż to już transfery zrobione teraz tylko zgranie, tego mlodego na CB wrzucić i okienko well done… Jest sobota to raczej cięzko o jakieś info ale skoro wczoraj Lavia cały mecz na ławie to może coś jest na rzeczy… i oby tak było bo kolejny tydzień już raczej kluczowy… bo za 8 dni pierwszy ligowy mecz. Który obstawiam że wygramy bo Chelsea to prawie całą 11 wymienia :sweat_smile:

Okienko konczy 31 sierpnia, lub nawet dzień później. Co wszyscy się uwzięli na to, że przed chelsea musimy zrobić transfery? Teraz już wiadomo, że wejdziemy tymi co mieli presezon z zespołem, a nowi może i nie pograja nawet do połowy września, w zależności od ich przygotowania fizycznego. Ja tam czekam do końca okienka, bo wiem, że teraz już nie ma pośpiechu. Southampton liczy, że parę klubów dołączy do licytacji o Lavie, to na co mają teraz akceptować ofertę jak mają 3 tygodnie jeszcze? Sierpień gramy na 99% Jones- MacAllister Szoboszlai. Ewentualnie Trent w środku ale wtedy nie mamy PO.
Ciągle nie rozumiem puszczenia Fabsa nie mając nikogo na jego zastępstwo…

Tylko dlaczego najpierw sprzedajemy a później kupujemy? Powinno być odwrotnie. Najpierw kupujemy kogo potrzeba a potem pozbywamy się niepotrzebnych zawodników. Teraz sami się postawiliśmy pod ścianą bo wszyscy wiedzą, że desperacko potrzebujemy wzmocnień i będą żądać wyższych sum za transfery

3 polubienia

Mokry sen miłośników czasów Hodgsona i drugiej kadencji Kennego, Frank Kessie przejdzie do Al Ahli. Oby jak najszybciej, bo te plotki z nim do Liverpoolu są bardziej wkurzające od plotek z Mbappe.

1 polubienie

Lucas, ale przeloguj…

9 polubień

Od początku czuję, że to on. Miał chyba bana jakiś czas, więc cyk nowe konto :smiley:

1 polubienie

Transfery idą! Bójcie się przeciwnicy F S G !

3 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Transfery w Premier League

Pozycja śpd martwi, Jurgena pewnie też, raz ze na obecnym rynku nie ma wielu wyborów, kto miał zmienić klub to zmienił (Tonali, Ugarte, Declan Rice, Neves z Wolves czy chociażby Alvarez zdaje się zmienił Ajax na West Ham) Kimmich i Caicedo nie nasza półka finansowa a płacić 60mln za Lavie to też trochę ryzyko.
Sądzę, że 3 nazwiska z realnymi szansami na transfer do nas pasowałby by idealnie - są to Camara z Monaco, Ibrahima Sangare z PSV też ciekawy profil i Thuram, którego jednak transfer chyba upadł co uważam za swego rodzaju skandal że taki grajek nie trafił do nas jeszcze przed preseasonem
Gdy czytam o jakimś Andre z ligii brazylijskiej albo Kiernan’ie Dewsbury-Hall z Leicester to krew mnie zalewa
To samo dotyczy środkowego obrońcy. Wchodzę na sociale i widze że van de Ven zasili szeregi Spurs
Ten sam zawodnik, z którym tak nas łączono.
Ciekawe z jaką kadrą będziemy 31 sierpnia bo z obecną daleko czuje, że nie zajedziemy.
Ewentualnie Wijnaldum szuka klubu :wink:

2 polubienia

Sangare przegapił chyba swoje 5 minut i teraz zostanie jeszcze pewnie na jakieś 2 sezony w psv a potem jakiś średniak z lig top 3

Niestety ale biorąc pod uwagę to co się działo w poprzednich sezonach to coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz że klub uzna że nikogo nie kupimy bo zawodnicy są za drodzy (oficjalnie “nie ma na rynku dostępnych zawodników o odpowiednim profilu”) i jakoś to będzie z dzieciakami z akademii po czym jak po 3 kolejkach będziemy w dolnej części tabeli z 1-3 punktami a kilku zawodników złapie kontuzje na treningu to zostanie odpalony protokół “Kabak@Melo 2.0” i kolejny sezon będziemy heroicznie walczyć o LKE.
Chciałbym się mylić ale nadzieję mam coraz mniejszą.

4 polubienia