Rozważania transferowe (dyskusja)

Liverpool jest „gotowy” do złożenia oferty na alternatywę Lavii za 34 miliony funtów po tym, jak Southampton upiera się przy cenie.

Liverpool rozważa transfer pomocnika Fluminense, Andre Trindade, po odrzuceniu przez Southampton trzeciej oferty za Romeo Lavię.

Nie jest tajemnicą, że Jürgen Klopp chce sprowadzić kolejnego środkowego pomocnika tego lata po odejściu Fabinho i Jordana Hendersona.

Lavia jest uważana za główny cel menedżera. Jednak po odrzuceniu trzeciej oferty wartej 46 milionów funtów za Belga , wydaje się, że Liverpool sformułował plan awaryjny.
Jedną z potencjalnych opcji drugiego wyboru jest Andre. Jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych pomocników w Ameryce Południowej, aw wieku 22 lat oczekuje się, że będzie się poprawiał tylko w miarę zdobywania doświadczenia.

Według brazylijskiego outletu Netflu , Liverpool jest „gotowy” na transfer Andre tego lata, ponieważ nie chce zapłacić Southampton 50 milionów funtów za Lavię.

Andre byłby tańszą opcją, ponieważ ma w kontrakcie klauzulę odejścia w wysokości 40 milionów euro (34 miliony funtów), na którą Liverpool może sobie pozwolić.

W przeszłości wyrażał również chęć gry w drużynie Premier League. W styczniowym okienku mógł dołączyć do Fulham, ale zdecydował, że nie jest to dla niego odpowiedni moment.

Przemawiając w wywiadzie, Andre powiedział: „Żyłem w momencie, gdy moja żona była w końcowej fazie ciąży, w listopadzie, grudniu, mój syn miał urodzić się w styczniu, i zdecydowałem się zostać tutaj [w Brazylii].

„To był główny powód, dla którego nie przyspieszyło to żadnej rozmowy. Nie możemy uniknąć propozycji, więc tak się stało, ale od początku wiedzieliśmy już, że baza z zeszłego roku będzie kontynuowana w tym roku, abyśmy dążyli do wielkich rzeczy
Andre dodał jednak, że wciąż marzy o grze w Premier League: „O tak, jak najbardziej. Myślę, że to marzenie każdego. Wciąż mam 22 lata, myślę, że dzisiaj najlepszym możliwym przykładem jest Bruno Guimaraes, myślę, że odszedł w wieku 24 lat, jeśli się nie mylę. To zawodnik, którego jestem fanem.

– Poszedł do Lyonu po tym, jak Lyon zrobił krok w kierunku Premier League. Jest więc świetnym przykładem, świetnym graczem, którego jestem wielkim fanem, myślę, że niesie na plecach drużynę Newcastle.

Mając to na uwadze, ciekawie będzie zobaczyć, czy Liverpool wypełni klauzulę odejścia Andre w wysokości 34 milionów funtów i spełni jego marzenia o Premier League tego lata.

Jedyną rzeczą, która stoi na przeszkodzie jest to, że Fluminense wolałby sprzedać pomocnika po zakończeniu kampanii w Copa Libertadores.

24 polubienia

Taka sama Alternatywa dla Lavi z tego Andre, jak z Mac Allistera. Przecież to nie jest DM żaden.

Sporting , tez jest zainteresowany sprowadzeniem Andre.
LFC Transfer Room


image

żaden DM, Ty wiesz lepiej niż wszyscy inni…

2 polubienia

Aż strach pomyśleć jak wyglądała by saga z Bellinghamem skoro tak to wygląda w przypadku sprowadzania 19sto latka ze spadkowicza. Nasze sukcesy na rynku transferowym polegają na opłaceniu klauzuli za zawodnika do tego w przypadku Maca większość roboty odwalił Ward. Brawo brawo co za farsa.

1 polubienie

To raczej bait żeby zrobić presję na świętych. Coś w stylu nie będziecie nam tu dyktować warunków, mamy brazola na miejsce waszego wonderkida. Pytanie czy chwycą przynętę…

A czemu mieliby chwytać? O Andre mówi się od jakiegoś czasu i jakoś Święci nie palą się do oddania Lavii w promocji.

Mozliwe…
W kazdym badz razie niektore zrodla podaja ze Liverpool chce pozyskac obu pomocnikow Lavie i Andre. ( €40m klauzula )

No i przyjdzie Lavia, a Andre w styczniu. Przebudowa wtedy zostanie uznana są fajną, tylko szkoda, że nie udało się tego zrobic szybciej. Chociaż w ogólnym rozrachunku naprawdę fajna przebudowa wyjdzie.

Bardziej martwi obrona, bo Virgil od dłuższego czasu już nie jest takim samym kotem, Arnoldzik jeszcze jak ma być podłączany do środka, to tez będzie problemem z lepszymi drużynami, a do tego jak wypadnie konate, to jesteśmy w czarnej *upie.

Więc czekam na obrońcę, ale nawet nie jesteśmy zbytnio z nikim powiazywani i to mnie martwi.

Przebudowa obrony (wierząc doniesieniom prasowym) ma się rozpocząć w tym roku. Ma przyjść SO lewonożny.

Wydaje się sensownym, że w styczniu możemy zaklepac jakiegoś wolnego agenta ma SO lub PO. A w kolejne lato będzie trzeba myśleć o następcy / poważnym konkurencie dla Robbo a także zastępstwa solidnego dla VVD. Za rok zapewne pożegna nas Matip oraz (w co bardzo wierzę) Gomez.

W innych formacjach pewnie będzie dłuższy spokój i szukanie potencjalnego następcy Mo a może i Aliego…

W Ogole kadra defensywy pod wzgledem ilosci zawodnikow , Liverpool na tym tle wyglada po prostu bardzo slabo.
Liverpool 7 obroncow ( Philips ma isc do Leeds )
Arsenal 11
Chelsea 12
Man C. 10
Man U. 12
Newcastle 9
Spurs 13

1 polubienie

Na Atleticu pojawił się ciekawy artykuł o obrońcach dla LFC.

Była treść ale Panu @Kijoraptor się nie podobało, więc usuwam i nie będę wklejał. On będzie wklejał przetłumaczone.

Jak ktoś zainteresowany treścią - prv.

3 polubienia

kurde na prawde goście fajni i warci uwagi, powinniśmy wziąć chociaż dwóch z nich no ewentualnie jednego i PO.

Tego obrońcę z Southamptonu to już możemy sobie odpuścić :smiley:

6 polubień

A nie będzie żadnego :rofl::rofl:

Powiem Ci, mało kto wgl bierze takie niuanse pod uwagę a faktem jest, że Lavia za 2 lata z hakiem może być kocurem. Bo kto powiedział, że na kocura nie wyrośnie? Z tym, że owszem na ten moment Moises to półka albo wie wyżej niż on. Ale np. Bissouma również wymiatał, i co?

Bo Henry to b*c i tyle. Nie sprzeda nas bo widzi, jak inflacja podnosi wartości klubów.

image

2 polubienia

Póki co żadne poważniejsze źródło nie potwierdziło tej czwartej oferty za Lavię, ale mam nadzieję, że to tylko cisza przed burzą i Belg zostanie niedługo oficjalnie ogłoszony.

Co do tego Caicedo, to cena kompletnie od czapy. Brighton chce za niego prawie tyle samo co Borussia za Bellinghama. Szanujmy się.

@Kijoraptor Sto razy lepiej wkleić artykuł po angielsku niż te paszkwile językowe z translatorów, które namiętnie są wklejane tu i na głównej stronie serwisu.

Southampton chce za Lavie tyle samo co Sporting za Ugarte, szanujmy się. Takie są ceny, tylko FSG żyje w swoim świecie. Bellingham i tak by nie przyszedł, w opini piłkarzy Real to piłkarski olimp i nikt, (może Barcelona jest na podobnym poziomie) nie jest od Realu bardziej atrakcyjnym klubem. Może byśmy byli na podobnym poziomie gdybyśmy wygrali te 2 mistrzostwa przegrane 1 punktem i ostatni finał LM. Do tego, zabrakło transferów do 1 składu robionych na bieżąco bo nikt nie powie że nie było piłkarzy którzy wygryźliby hendo, Milnera czy wiecznie kontuzjowanego Thiago, czy Keite. Nie mamy równoprawnego partnera obok Van Dijka tylko 3 graczy z których każdy jest zdrowy przez 1/3 sezonu, nie ma zmiennika dla TAA i Salaha, bramkostrzelny napastnik też by pomógł wywalczyć poczwórną koronę. Teraz po tych zaniedbaniach zamiast być w 3 największych klubów świata wracamy na miejsca 5-8 jak przed Jurgenem i Lavia czy Andre tego nie zmienią, to transfery na ławkę.