Rozważania transferowe (dyskusja)

@David_Ornstein

: £50million is seen by Liverpool as too high a figure for a player of Romeo Lavia’s experience.

Duży szum w sieci. Liverpool chce Caicedo, Brighton chce stówkę, ale w piatek bedzie juz nie na sprzedaż. Melissa potwierdza. Dla mnie deal done do konca tygodnia, jeśli Caicedo nie wybierze innego klubu.

Tym, ktorzy chcą napisac, że zalujemy kilka mln na Lavie, a sciagamy Caicedo za dwa razy wiecej, a w ogole fsg to zlodzieje i reptilianie, chce przekazac ze juz to czytalismy i nie zasmiecajcie wątku, bo bedzie ciekawie w ciagu nastepnych dni, godzin.

5 polubień

kasa jest, przecież ile wydamy to zależy tylko od dusigroszy z Bostonu, nie jesteśmy biednym klubem, właściciele i udziałowcy są bogaci, nie jak szejkowie ale są, tylko skąpią na transfery i tyle, cała tajemnica.

Wygląda to tak mniej więcej - mamy kasę, Brighton woli robić interesy z nami, tylko problem jest z zawodnikiem, bo On jest nastawiony na Chelsea, co w sumie trochę dziwi, no chyba że leci na hajs z tygodniówki. W Chelsea jest jeden wielki burdel i są bez euro pucharów.

1 polubienie

Jurgen ma duzy dar do przekonywania :slight_smile:

2 polubienia

Nosz kur… czytamy to codziennie po tysiac razy. Jakims botem jestes?

E: jesli po tym jak brighton rzekomo ustalilo cene za Caicedo na 100mln, a Chelsea da 110, to nie bedzie to tylko nielogiczne, ale tez bardzo glupie, wrecz surrealistyczne. To tak jakbys zapytsl o cene auta na otomoto, po czym powiedzial ze bierzesz, ale dorzucisz 10% wiecej niz oczekuje sprzedawca.

E2: Cocajunior- to raczej nie jest preferowany przez niego kierunek. Raczej przez ostatnie tygonie tylko Chelsea o niego walczylo skladajac oferte przekraczajaca 80 mln. Podobno ostatnia wynosila 80+10.
Ogolnie smiesza mnie te “preferowane kierunki pilkarza”. Zastanowcie sie. To nie jest jak status na na jakis socialach xD

Dobra a co jak Jurek go przekona a Chelsea wyleci z jakimiś 110mln?:joy:

Jak damy 100 i dogadamy zawodnika, to imo Brighton go Nam sprzeda, nawet gdyby Chelsea dała to 110.

Dobra uspokójcie tu emocje, ludzie… Jesteśmy tylko ZAINTERESOWANI sprowadzeniem oraz zamierzamy złożyć ofertę, a niektórzy odpaliliscie szampany jakby poszła już oficjalka… Później będzie histeria jak się transfer jednak wysypie. Co to jakaś zbiorowa dwubiegunowka?

Sugeruję podejść do tego na chłodno i się niepotrzebnie nie nakręcać. Na ten moment Caicedo jest bliżej Chelsea niż Liverpoolu. Być może zmieni zdanie, ale tego nie wiemy. Wiemy za to, że Moises póki co preferuje Chelsea.

@MattB jak już coś wrzucasz na forum, to mógłbyś podać źródło, pls?

Edit: a ok, idykalianews xD niezły tu się psychiatryk zrobił.

@Ewagim a czy ktoś wątpił kiedyś w to, że Liverpool ma pieniądze? Przecież to jest oczywiste. Tak samo jak każdy inny duży klub w Anglii. Tylko co z tego skoro właściciele nie są skłonni wydawać i co to niby zmienia? Jeśli Caicedo nie przyjdzie to nie wydamy tej kasy na innych piłkarzy, bo nie będą to right players. To nie jest tak, że John W Henry właśnie zaciągnął kredo u bociana I ogłosił całemu światu, że mamy 100 baniek do przewalenia :smiley:

Chyba nie rozumiesz co to znaczy do cholery, to nie chodzi tylko o transfer takiego piłkarza, ale to że Liverpool ma pieniądze i może je wydać. Info poszło w świat, nawet jak Caidedo nie dołączy to nastawienie jest już zupełnie inne.

Tak było tą wątpliwe skoro targowaliśmy się przez ostatnie dwa tygodnie o każdy grosz.

1 polubienie

W styczniu preferował Arsenal, a przed dołączeniem do Brighton United.

chyba z miesiąc nie pisałem o tym że kasa jest, to że się światopogląd załamuje bo wierzyło się we wszystkie powielane bzdury to nie moja wina, przyszedł Szobo i Alister za 95 mln I TAK chcieliśmy kupić DM i ŚO, więc musieli mieć jeszcze ok 100 mln do wydania, sprzedali fabsa i hendo za 52 więc mają jeszcze więcej, nawet ok 150 mln czyli DM i obrońca, przecież zawsze wydanie pieniędzy było tylko i wyłącznie decyzją FSG, to że mit klubu który kupuje dziadów jak Andre i robi z nich panów piłkarzy bo ich nie stać na graczy z topu upada to mnie nie dziwi jak niektórych.

Jeśli my na serio go weźmiemy to
Po pierwsze: Będę się mega cieszył
Po drugie: Pokażemy tym, że Liverpoolem zarządzają niepoważni ludzie. Bellingham był tańszy i powiedzieliśmy mu nie, bo chcieliśmy za jego kwotę kupić większą ilość piłkarzy. LECZ NIE, NAGLE LIVERPOOL POSTANAWIA ZA SŁABSZEGO PIŁKARZA DAĆ WIĘCEJ.

Mniej medialny, ale czy gorszy? Na pewno potencjał po stronie Jude większy piłkarski, ale i Jude grał w BL, a nie w PL. Oczywiście osobiście wolałbym Anglika, ale nie umniejszałbym Caicedo, bo on motorycznie na pozycji DM pasuje do Nas idealnie w nowej taktyce IMO i też może dać ten impakt o którym wielokrotnie pisałem w kontekście Bellinghama.

Inna sprawa czy Jude nie był w 100% skupiony na Realu i te nasze skakanie wokół tego transferu było wymysłem podsycanym przez klub, by kibice myśleli, że pomimo starań sam klub nie może już zrobić więcej by go ściągnąć. Jak miało być nie wiem, ale wyszło nieco żałośnie pokłosie tego, co wiele brukowców i mniej lub bardziej wiarygodnych osób pisało.

1 polubienie

UWAGA DO WSZYSTKICH: Ja rozumiem emocje i ekscytację tym, co się od paru godzin dzieje, w przestrzeni medialnej, w odniesieniu do ruchów transferowych Liverpoolu, ale to nikogo nie zwalnia z przestrzegania REGULAMINU.

Wszystkie spekulacje niepodparte ŹRÓDŁEM, z którego pochodzą, będą KASOWANE. Bzdury typu “indykalia”, również będą leciały do KOSZA, a osoby, które celowo wprowadzają dezinformację, będą karane OSTRZEŻENIAMI.

Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru.

9 polubień

Trzymaj linka
Teraz do samego meczu z Chelsea będzie masa plotek :joy:, bo się będzie nieźle klikało.

1 polubienie