Rozważania transferowe (dyskusja)

Jest kozakiem i IDEALNIE pasuje do naszej taktyki, z Trentem schodzącym do środka.

2 polubienia

TOP3 DM poprzedniego sezonu, po Rodrim i Casemiro. Naprawdę gość jest kozakiem w tym co robi, o ile nie był to one season wonder :stuck_out_tongue:

Chłopak 21 lat i kontrakt do 2027, cena nie dziwi. Wiadome nie wart takiego hajsu, ale taki obecnie jest rynek. Jego wartość rynkowa to 75 mln.

Rano ma zostać dogadany transfer w 100%.

@EDIT
Gość miał na razie tylko jeden dobry sezon, ten transfer za taką kasę jest dużym ryzykiem. Ale potencjał jest ogromny.

2 polubienia

MacAlister był w promocji to Caicedo musi być drożej żeby była równowaga :grin:

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to właśnie Jörg Schmadtke przeprowadził największy transfer w historii Liverpoolu, nawet chyba PL.

5 polubień

Gość jest naprawdę takim kozakiem, za którego trzeba zapłacić 100 baniek?

Tak. To jest nowy Kante.

Zobaczcie jak on się porusza. Szybki powerful tackler z dryblingiem i podaniem. Najlepsza opcja jaka w ogóle była. Moim zdaniem lepsza od Tchouaméniego. O Khéphrenie Thuramie już nawet nie będę pamiętał…

Po prostu sięgamy po jednego z 3 topowych DM na świecie. Rozbijamy bank. Podejrzewam, że w LFC jakiś przełom w świadomości właścicieli nastąpił.

1 polubienie

Pewnie negocjacje z Southampton uświadomiły im, że Caicedo nie jest taki drogi😀

Jak tak dalej pójdzie, to ogłoszą chłopa o 7 rano xd.

1 polubienie

Jak tak dalej pójdzie, to ogłoszą chłopa o 7 rano xd.

Skoro jest 3:30 AM i są aktywni, to sprawę będą pchać do samego końca.

W UK 2:36 AM

Problem “zgrania” w pomocy się rykoszetem rozwiązał xD

5 polubień

Ekspresowe tempo, pytanie czy zostały jakieś fistaszki na obrońcę?

Jako jeden z głównych przeciwników Bostonu trzeba oddać Johnowi W. i każdemu zaangażowanemu w ten transfer, że w końcu pokazali ambicje i mi zaimponowali. Kto wierzył jeszcze 24h temu po ofercie Chelsea za Lavię, że będziemy w stanie pobić rekord transferowy za Caicedo. Jak ludzie rano wstaną to będą mieli fajną niespodziankę, na którą każdy zasługiwał po miesiącach biedy. To absolutnie idealny dla nas piłkarz, który da Trentowi swobodę i nareszcie będzie trochę siły w tym środku pola. Po stracie Bellinghama uważałem, że duet z Brighton może tylko sprawić, że będzie to dobra decyzja i uważam, że Mac i Moises dadzą nam więcej niż sam Jude, a doszedł jeszcze Szobo, odeszli sami najgorsi zawodnicy poprzedniego sezonu, czyli Henderson+Fabinho przy pomocy Arabii. Do pełni szczęścia przydałby się jakiś jeszcze niezły pomocnik na poszerzenie kadry do 35mln i przebudowa pomocy 10/10. Jednak oprócz Caicedo trzeba ściągnąć koniecznie jeszcze środkowego obrońcę na dobrym poziomie i na pewno właściciele zupełnie nieoczekiwanie zyskają bardzo dużo u kibiców za to okienko po wydaniu od siebie około 250mln.

7 polubień

Jako jeden z głównych przeciwników Bostonu trzeba oddać Johnowi W. i każdemu zaangażowanemu w ten transfer, że w końcu pokazali ambicje i mi zaimponowali.

Ja nawet nie marzyłem o Caicedo. Zawsze zazdrościłem Chelsea Kante. No i mamy swojego! Absolutna topka.

Ekspresowe tempo, pytanie czy zostały jakieś fistaszki na obrońcę?

Sprawa się ruszyła po transferze Lukeby. Podejrzewam, że Lavia i Lukeba mogli być w pierwotnym planie. Wszystko się diametralnie zmieniło teraz. Właściciele ewidentnie zmienili swoje nastawienie. Ciężko przewidzieć co będzie dalej w takim przypadku.

Powoli Panowie, oficjalnie nie jest jeszcze piłkarzem Liverpoolu, nawet here we go nie było.

Już zaczyna się umiejszanie na inny stronach, że chłop miał tylko jeden dobry sezon, śmieszni są🤣

To normalne. Miał chociaż dobry sezon i to w PL. MU zapłacił 80mln za napastnika, który strzelił 9 goli w SerieA, w dodatku kontuzjowanego xd.

A jeśli tak piszą kibice Arsenalu, to ten ich Rice nigdy nie zagrał sezonu na takim poziomie jak Caicedo zeszły, jak mam być totalnie szczery.

Zwykły ból dupy.

2 polubienia

Powoli Panowie, oficjalnie nie jest jeszcze piłkarzem Liverpoolu, nawet here we go nie było.

Dobra, ale…

Brighton zaakceptowało z efektem natychmiastowym. Mamy potwierdzenie, że kluby się dogadały i jesteśmy na etapie przygotowywania papierów i testów medycznych. To są dość jednoznaczne i konkretne informacje.

1 polubienie

Po tym wszystkim jakby się okazało, że jego tu jednak nie będzie, to Henry by już nie pożył chyba w spokoju nigdy, dlatego na pewno FSG wszystko przypilnuje. Dziś już w piątek mają być testy medyczne. A Brighton tak nienawidzi Chelsea i ma tak dobre relacje z LFC, że też nie powinni już się targować o więcej jakby Chelsea podbiła ofertę. Chyba Romano podawał wcześniej, że do piątku Brighton chce mieć transfer załatwiony, a nie będą czekać w nieskończoność na licytacje LFC z Chelsea.

Będzie here we go, będzie można uznać ma 99% deal done :wink:

Mamo to! To jest totalny game changer!

CAICEDO W LFC :fire::fire::fire::fire:

1 polubienie