Rozważania transferowe (dyskusja)

Game changer? No nie wiem, top DM na pewno.

Fajna analiza.

A więc, mamy to. Sam nie jestem jakimś wielkim fanem Caicedo, o czym już pisałem, ale skoro Klopp go chce, to pozostaje życzyć powodzenia. Na pewno klub kupuje perspektywicznego gracza. Oby cena go nie zjadła.

Teraz jeszcze dołożyć ŚO i będzie naprawdę w porządku.

Który to pisał, że Liverpool nie jest w stanie wygrać licytacji z Chelsea?

@Edum, jaki Lucass?

download (1)

Oby to nie był tylko pijacki sen :smiley:
Taka przebudowę to ja rozumiem. Obrońca + może jeszcze ktoś do rotacji w pomocy i lecimy.

Totalny GAME CHANGER :point_down:

A kto by się spodziewał, że Liverpool wyłoży 110 mln funtów na jednego zawodnika… Tylko nie pisz Lucass, że Ty…

2 polubienia

Historia kontuzji “nieistniejąca”. Uczymy się na własnych błędach.

To był przyczajony atak, na jednego z najlepszych DM na rynku. Kapitalne rozegranie. :fire:

Here we go Caicedo!

Taka przebudowę to ja rozumiem. Obrońca + może jeszcze ktoś do rotacji w pomocy i lecimy.

Ale zaraz… Nie przypominam sobie, żebyśmy z Lavi zrezygnowali oficjalnie? Za Lavię ma być 4 oferta jeszcze z tego co pisali.

1 polubienie

Lavia do Brighton to byłoby nieźle :sunglasses:

Tak poważnie to chodźmy po dwóch. Potrzebujemy głębi choć uważam czytając różne raporty że raczej ten Andre do nas trafi. Zobaczymy. Szalone okienko :bomb::bomb::bomb::bomb:

Scenariusz 10/10.
Jednak Fsg, delikatnie mówiąc, raczej nas nie przyzwyczaiło do takich luksusów, ale kto ich tam wie. Po dzisiejszej nocy wydaje się, że nic nie jest niemożliwe.

Bije się w pierś jeśli przyjdzie Caicedo.

Wybacz Henry bo zgrzeszyłem. Moja wina, moja wina…
FSG ufam Tobie xd

3 polubienia

Do pełni szczęścia jeszcze brakuje, żeby Southampton powiedziało Chelsea, że podnoszą cenę Lavi do 60.

1 polubienie

Wątpię, że Lavia pojawi się na Anfield. Caicedo i Stefan ogarną temat 6.

W sumie, to wyjęliśmy środek Brighton i przeszczepiliśmy go do Liverpoolu :rofl:

4 polubienia

Scenariusz 10/10.

Taki byłby w przypadku Caicedo + Lukeba.

Bije się w pierś jeśli przyjdzie Caicedo

Zastanawia mnie, na ile kibice wywarli presję na właścicielach? Cały Twitter od miesięca krzyczał “FSG OUT”.

1 polubienie

Bez spiny panowie i panie, bo nawet u Fabrizio nie było jeszcze Here we go. Podobno pomimo tego, że Brighton ustaliło na czwartek deadline, Chelsea będzie miała możliwość złożenia oferty.

Przecież Romano godzinę temu podał, że Brighton z miejsca zaakceptowało ofertę Liverpoolu. A ten Twój post jest z 3:24.

1 polubienie

Romano godzinę temu podał, że Brighton z miejsca zaakceptowało ofertę Liverpoolu

Tak.

https://twitter.com/Virg_VD/status/1689810264965713920

Ile razy na tym nagraniu powiedział, że Chelsea może wrócić? Bo ja wyliczyłem dokładnie zero razy xd.