Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie róbcie z Fabrizio również nieomylnego. Póki nie ma -here we go-, to wiele rzeczy może się stać, a i to da 99% pewności, a nie 100. Pewny będę widząc Moisesa w naszej koszulce i oby to jeszcze jutro się zadziało. Jedź vanie po nasze kochanie :hear_no_evil:

To się dziś zadzieje

1 polubienie

Wy sie tak nie cieszcie, bo wydanie takiej kwoty równa sie z tym ze przez 2 lata juz nikogo nie kupimy XD zapomnieliście z jakimi zydkami mamy doczynienia :slight_smile:

2 polubienia

Z takimi, że właśnie pobili rekord PL xd

6 polubień

Tak jak pisałem po transferze Szobo. Zacznie sie narzekanie na FSG, gadanie ze są skapcami, kogoś teraz kupimy i będziemy ich wychwalac pod niebiosa XD Jak dużo nie trzeba…

No dobra. Ale jak kupimy Caicedo i ŚO, to kogo byś jeszcze chciał kupować? Skład będzie na lata.

110 mln dokładnie.

Nie kupują źle, kupują źle. Masakra z Wami.

4 polubienia

Ja tam sie mega jaram, aczkolwiek podchodzę z dystansem do tego. Oby udało sie jeszcze kupić SO bo inaczej sam Caicedo nic nie zdziala jak z tyłu będziemy oglądać Matipa czy Gomeza.

Zaakceptowało ofertę. Ale do tego żeby był deal, potrzeba jeszcze dogadania warunków z piłkarzem. Narazie widziałem tylko info, że Caicedo jest zainteresowany przejściem, ale warunków nie ustalił jeszcze

Tak, ale z zawodnikiem się rozmawia wcześniej, w celu ustalenia przybliżonych wymagań płacowych. Gdybyśmy nie byli pewni, czy nie zażąda pieniędzy z kosmosu, to nie pobijalibyśmy rekordu transferowego. Wygląda wszystko bardzo dobrze.

Wpisy kibiców Chelsea na Twitterze, to teraz prawdziwe złoto…

A wczoraj sobie żartowałem, ze pojdzie gruby transfer a nie Laiva.
W sumie chyba nikt z nas w to już za bardzo nie wierzył. Jest git jesli to przejdzie. Uwielbiam jak komuś zgarniamy gracza sprzed nosa na szybko

1 polubienie

Fsg daje 110 milionów funtów za zawodnika, piekło zamarzło. Nie powiem że jestem w szoku. No nic trzeba się wyciszyć na forum, dopilnujcie jeszcze stopera a może być dobrze. Do usłyszenia.Ps jest droższy od Judea

Ja wiem, ale to trzeba kupić jeszcze obrońcę. A My wydajemy taką górę kasy na Caicedo. Ale co tam, nie ma co narzekać, teraz obrońca i jedziemy z tym. Caicedo- MacAllister- Szoboszlai. To fajnie to wygląda. Czas odpalić lont i niech rozbłysną nasze nowe petardy!

Kibice Chelsea zgodnie z planem obejrzą Caicedo podczas niedzielnego meczu. Jesli nie na murawie to na pewno na trybunach :laughing:

4 polubienia

Dobra jest fajnie ale żebyś właśnie nie było tak jak piszecie wyżej ze zapomnimy o obrońcy.
Gdybyśmy poszło po SO i PO z możliwością gry Trenta na ŚP to mamy okienko 11/10.

Najbardziej mnie cieszy że zareagowaliśmy mega siłowo w momencie gdy ktoś wszedł nam w paradę w długo procedowany deal. CFC swoją ofertą za Lavie mocno kogoś zirytowała w LFC. Nasi wyślij z twarzą z negocjacji że świętymi oraz pokazli że się liczymy i jeszcze w zielone gramy!

2 polubienia

Są jeszcze wątpliwości?

Oferty za Lavię moim zdaniem były celowym działaniem. Nie chcieliśmy zapłacić tyle ile żądało Southampton bo to nie jest zawodnik wart 50mln. Mamy z nimi złe stosunki i mogło się nawet tak wydarzyć, że 50 zostałoby odrzucone. Oferta Chelsea tylko przyspieszyła sprawę. Z kolei z Brighton mamy świetne stosunki i nie zdziwiłbym się jakby taka ścieżka była ustalona z nimi wcześniej.
Ale to moje gdybanie.
Caicedo pasuje do nas idealnie, Lavia nie. Byłem zniesmaczony naszym zainteresowaniem nim bo nie do końca pasował, a dodatkowo mamy Bajcetica, który ma moim zdaniem większy potencjał niż Lavia.

Teraz noecierpliwe oczekiwanie na oficjalkę i ewentualnego ŚO, który dałby nam pełną przebudowę.

2 polubienia

Po raz puerwszy od dlugiego czasu nie ucieklismy z podkulonym ogonem na hasło “walka z innym o podpis na kontrakcie”. Brawo, jak widac da sie rywalizowac z krezusami, bo nasi wlasciciele tacy biedni nue sa na jakich pozują.

W koncu bardzo dobry ruch FSG. W koncu zachowali sie jak na wlascicieli wielkiego klubu przystało - sciagamy na newralgiczna pozycje topowego zawodnika, a nie polsrodka bo tanszego. Ida takze po rekordowe okienko od kiedy sa w tym klubie, dawniej topowych pilkarzy kupowalismy tylko po sprzedazy swoich gwiazd. Teraz w koncu FSG wyklada potrzebny pieniadz na odpowiedniego grajka z wlasnej kieszeni.

Mam nadzieje, ze na stale odejda od swoich szkodliwych przekonań i w koncu dorosna do klubu o takich aspiracjach jak Liverpool. Oby nie zburzyli tego obrazu sprzedajac kogos kluczowego za dobry hajs w celu pojrycia Caicedo lub, zebybto nie oznaczalo kilkuletniej posuchy na rynku transferowym, bo do kompletnej kadry nam bardzo daleko. No, ale na razie mozna ich pochwalić

Ja myśle, że jakbyśmy chcielibyśmy od początku kupić Caicedo i tyle za niego wyłożyć to by raczej u nas już dawno był. To myśle, że Jurek w końcu dostał to co chciał, może postawił jakies ultimatum i właściciele zmiękli. W każdym razie jak go podpiszemy to pomoc i atak mamy na mistrza. Jakby znalazła się kasa na obiecującego stopera to idziemy po mistrza :grinning:
Przynajmniej powalczymy o mistrzostwo, pewnie na początku będzie troche chaosu. W końcu mamy mało zgrany skład. Jednak w przyszlym sezonie mozemy być mocniejsi niż kiedykolwiek wcześniej za Jurka. Się rozmarzyłem…