Rozważania transferowe (dyskusja)

Może faktycznie ta plotka, ze Klopp rozwaza opuszczenie druzyny ze wzgledu na brak odpowiedniego wsparcia właścicieli nie byl wcale newsem wyssanym z palca

Totalny szok przeżywam od wczorajszego późnego wieczora. Świetna wiadomość, w ten sposób przebudowa środka pola przebiegła wręcz perfekcyjnie. Mam nadzieję, że ta bomba transferowa nie przesłoni decydentom przebiegu całego pre-sezonu, podczas którego nasza obrona dopominała się wręcz o wzmocnienie. Oby coś tam jeszcze zostało w kabzie.

Z dzisiejszej perspektywy śmiało można powiedzieć, że Saudyjczycy zrobili nam mega przysługę wykupieniem cieniujących Hendo i Fabsa.

Zastanawiam się też czy znaczenie w sadze Lavia-Caicedo ma fakt, iż gierka rozgrywała się pomiędzy dwoma amerykańskimi właścicielami. Mam wrażenie, że Henry zagrał va banque ze względu na rywalizację z Boehly’m i przez zbyt zuchwałą ofertę 48 mln.

6 polubień

Jeśli dopniemy ten transfer to kupmy jeszcze jeszcze tego Lavię tak co bym mocniej wsadzić Boehliemu palec w odbyt :rofl:

1 polubienie

Nie ma sensu, już lepiej Bajcetica ogrywać w LE niż Lavie.

2 polubienia

Kogo byście widzieli na pozycji CB, bo nie ma dużo sensownych opcji?

Wow FSG mi zamknęło mordę. Szkoda, że dopiero teraz, a nie przed obozem przygotowawczym, ale jest to mały minus w przypadku transferu Caicedo

Coś czego kompletnie się nie spodziewałem i jestem w mega szoku, ale też w końcu jestem zadowolony i szczęśliwy z naszej drużyny

No i kurde tak to ma wyglądać właśnie, brawo!

Piękna informacja by do niej się obudzić

50 mln za 19 latka z 29 występami w PL to za dużo ale 110 za 21 latka z 45 występami w PL jest cacy xD Cały Liverpool. Komentarz oczywiscie z przymrużeniem oka bo rozumiem ze Caicedo wygląda na małego potwora w środku pomocy. No nic, jak będzie oficjałka to wracam tutaj 1 stycznia, miejdzmy nadzieję że Liverpool będzie wtedy przynamniej w TOP5.

FsG OUT!
Nie mozna bylo tego zrobic 2 tyg temu?
To jest kpina…
Cyrk

14 polubień

Nie no z Caicedo to już wygląda o niebo lepiej, pamiętajmy że wiele ekip będzie się wykrwawiało w Champions League, City też już może być trochę nasycone, a w nogach też trochę meczy z ostatnich sezonów mają. Arsenalowi dojdzie LM więc dobrze byłoby dopieścić skład i rzucić siły na Premier League.

Współczuje DeZerbiemu. Naprawdę. Ale z ich scoutingiem i 145 bankami od nas jestem pewien, ze wynajdą kolejne perełki. Kolejnym transferem na linii Brighton Liverpool powinien być sztab scoutingowy.

3 polubienia

Inacio bez dwóch zdań. Chociaż jakiś kozak to to nie jest.

1 polubienie

Dzisiejszy transfer jest załatwiany w takim tempie, że jeszcze może się w Lukebę zdążymy wmieszać? :stuck_out_tongue:

Chelsea pięknie nas sprowokowała tymi 48mln za Lavie. Ciekawe czy gdyby nie złożyli tej oferty to Liverpool poszedłby po Caicedo. Wczesniej wszyscy mieli za pewniaka Caicedo w Chelsea.

Ja rozumiem się wkurzać jak nie robimy transferów i nie mamy DM’a w składzie.
Rozumiem się cieszyć, jak kupujemy jednego z najlepszych, którego moglismy kupić na tę pozycję.

Nie rozumiem jak ktoś się cieszy mimo braku transferów,
Ale za uj nie rozumiem jak można narzekać po transferze takiego zawodnika!

ŚO sprowadzić koniecznie i walczymy o Ciebie droga Premier League!

3 polubienia

Myślicie, że ta sytuacja to jest trochę też pstryczek w nos Boehlyego? Nie oszukujmy się, miliarderzy jednak też lubią od czasu do czas pokazać kto ma większego. A Henry ewidentnie kasę ma tylko niechętnie ją wydaje xD

1 polubienie

Mam pewne wątpliwości odnośnie tego transferu- głównie finansowe. Casus podobny co z Nunezem.

Ponad 100 mln funtów, absolutny rekord transferowy klubu, a to wszystko na dzieciaka z Ameryki Południowej.

Caicedo to mimo wszystko genialny zawodnik i na papierze wydaje się, że powinno być wszystko w porządku, ale wiadomo jak to jest- przy takich kwotach.

Presja będzie ogromna.

Nie ma takiej opcji, żeby Liverpool nie był w top5. Jestem niemal pewien, że Jurek w końcu uderzył w stół i powiedział John wyskakuj z portfela, bo odejde.
Skoro John zrobił swoje, teraz pora, aby Jurek pokazał, że ma wciąż ogień w sobie i potrafi walczyć o najwyższe cele.

Enzo też chcieliśmy i to ponoć już zeszłego lata i nam go podebrali, więc może to urażona duma, czy coś :smiley: Albo po prostu pokazanie, że my też potrafimy jeszcze transfery robić. Juz tyle podjarania, a oficjalki nie ma :smiley: