Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja już mam skręconego jointa specialnie w coffiku byłem… i teraz to nie wiem czy go zjarać jak przyjdzie, czy go zjarać bo sie trochę cykam czy wszystko wypali… ale trzymam lejce na wodzy i poczekam jeszcze do tej 18-19stej.

Jak przyjdzie dziś do Nas Caicedo to piję.

Jak pójdzie do Chelsea to… piję.

Żeby nie było czasem karmy

1 polubienie

Chelsea asked Moises Caicedo to hold off on moving to Liverpool as they explore options to hijack the move.

The player has not travelled for his medical.

Aż się wierzyć nie chce, że rzuciliśmy taką kwotę na gościa którego nie jesteśmy pewni, że chce do nas dołączyć. Przecież jak ten transfer się wykolei, wtedy to okienko w naszym wykonaniu będzie katastrofą, biorąc pod uwagę wcześniejsze akcje z Lavią

Nie no, jeśli do transferu Caicedo ostatecznie nie dojdzie to nie będę winić za to FSG. Jeśli Moises będzie bardziej przekonany do projektu sportowego Chelsea, to trudno- nie mamy wplywu na jego decyzję. Winić będzie można FSG za to, że dysponując odpowiednimi środkami wypuściliśmy wcześniej kilku naprawdę ciekawych zawodników, mimo, ze pozycja nr 6 kulała nie tylko ze względu na sprzedaz Fabsa, ale z Brazylijczykiem na pokładzie również kiepsko to wyglądało. Kibice slusznie będą oczekiwać, że jeśli jeden crack w postaci Caicedo wymknię się nam to klub powinien do końca tego okienka ściągnąć inną poważną alternatywę.

Caicedo ma second thoughts = CFC daje mu niebotyczną tygodniówkę.

Oczywiście bez zgody Caicedo do nas nie przejdzie ale furtka jest to, że Brighton może mu powiedzieć - sorry. CFC dało d**y I nie dali oferty w terminie. Albo LFC albo zostajesz do zimy (albo i lata) u nas zarabiając 15 czy tam 25k/week (nie pamiętam ile on tam ma). Chytry dwa razy traci…

1 polubienie

Chłopie nie sraj żarem. Wyluzuj się i czekaj.

Jeżeli on się zastanawia to niech się ciągnie, ja nie lubię takich zawodników, dawać Lavie

4 polubienia

Zaczynają się ciężary, coraz więcej źródeł podaje, że daleko Liverpoolowi do uzgodnienia kontraktu z samym Caicedo.

Jeśli dobrze sprawdziłem to po kupieniu caicedo zostanie jedno miejsce.

Jak piłkarsko bardzo cenię Caicedo, tak niestety wygląda mi na strasznie niezdecydowanego dzieciaka, który zmienia zdanie co chwila. Im dłużej myślę o tym transferze, tym mam coraz mniej przekonania do jego podejścia, a Klopp nie lubi takich niezdecydowanych piłkarzy, którzy się zastanawiają czy warto przejść do Liverpoolu. Na pewno nie damy mu tygodniówki Chelsea, także rozumiem walkę o jakiegoś zawodnika, natomiast tu to trochę wygląda tak, jakby ten Caicedo chciał być większy od klubu do którego przyjdzie. Zobaczymy co zrobi Brighton w całej tej sytuacji, bo samo to, że zgodzili się na naszą ofertę od razu świadczy, że wolą sprzedać go nam niż Chelsea z którą mają kosę.

6 polubień


zapowiada się gorący dzień :smiley:


Z piekła do nieba i znowu do piekła. Nie widzę w tym happy endu dla nas niestety. Nawet jeżeli siłą tutaj przyjdzie to zimą już może stroić fochy i olewać treningi.
Tylko, że wyłonił się nowy problem, bo teraz jeśli chcemy kupić innego pomocnika to albo uruchamiamy klauzulę wykupu, a jeśli takiej nie ma to każdy może zażyczyć sobie + 100 mln.


To akurat nic dziwnego

Sky komentuje sytuację.