Rozważania transferowe (dyskusja)

A gdzie masz, że ustalił. Od 2 w nocy jest mówione, że jest tylko porozumienie między klubami.

Zresztą, teraz wychodzi jak ustalił XD.

Spójrz na to z pozytywnej strony - przynajmniej, nie będziesz musiał czekać do stycznia z pisaniem na forum :slight_smile:

Jesli BHA ustalił termin na składanie ofert to nie ma już żadnego dogadywania się. Oferta złożona po terminie powinna być nieważna i tyle. Chelsea miała swoją szansę do terminu składania ofert. Jeśli BHA otworzy się raz jeszcze na przyjmowanie ofert to już nigdy nie powinni być traktowani jako poważny partner w biznesie.

5 polubień

Przecież to jest żart xD

Chelsea złożyła wczoraj ofertę, tylko my ją przebiiśmy, więc bardziej chodziło o to, że Brighton sprzedało temu co licytował wyżej. Jednak Chelsea teraz ładnie przeprasza i dorzuca parę baniek, nie ma co się na nikogo obrażać, czy kogoś obrażać :smiley:
@manero Może by przyjeli oferte Chelsea, jakby nie to, że wyskoczyliśmy z wyższa wszystko było załatwiane na ostatnią chwile i może Chelea po czasie się dowiedziała, że nie udało im się dokonać zakupu.

Pozamiatane

Chyba sam w to nie wierzysz. Ogłosili deadline po to, żeby nie rozciągać sprawy do końca okienka. Sami jeszcze zapewne musza spożytkować te pieniądze na zakup odpowiedniego zastępstwa, więc nie chcą czekać do ostatniego dnia przed zamknięciem okienka

Akurat zaglądam na jego stronę od wczoraj i ilośc obserwowanych mu się nie zmienila, więc albo ktos klamie, albo przestał kogoś obserwować.

1 polubienie

Ja czytałem na twitterze, że do wczoraj do północy BHA dali czas na złożenie oferty. Jeśli po upływie tego terminu BHA ma zamiar dalej przyjmować oferty to są zwyczajnie nieuczciwi i pies ich jebał.

Niech wracają po tego Lavie, póki jakiś United się tam nie wtryni. Caicedo to upadły temat, On nie chce tu grać.

Ten post Romano z Instagramem, to ponoć kłamstwo fes. On obserwuję Chelsea od miesięcy. Zresztą nie tylko Chelsea, bo Arsenal też.

Miałoby to sens, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że klub byłby w stanie działać bez kontaktu z obozem zawodnika. Załóżmy, że to wszystko teatr i nagle okazuje się, że Caicedo chce podpisać nasz kontrakt. I co? Właściciele mieliby teraz ośmieszać się wizerunkowo, że nie mają jednak pieniędzy i do tego pogarszać dobre relacje biznesowe z Brighton?

Ja to widzę tak:
Agent i Caicedo byli sfrustrowani przeciągającym się negocjacjami Brighton z Chelsea, stare techniki olewania treningów nie starczały bo Brighton ma kosę z Chelsea od czasu Cucurelli i nie chce się ugiąć za mniejszą kwotę transferu. LFC dostaje info od nich że jest szansa na hijack transferu. Sam zawodnik wyraża chęć przenosin, maszyna rusza, ale podpisu dalej brak. Nagle Chelsea przyspiesza oferując wszystkim grube pieniądze i obóz zawodnika stwierdza, że w sumie je*** ten Liverpool bo nie dadzą takiej pensji ani prowizji dla agenta co Chelsea.

1 polubienie

Followuje ich od dawna, tak samo jak Arsenal, City i United.

1 polubienie

Wydaje się że transfer upadł. Na sky piszą że testy były umówione i na ostatniej prostej Caicedo zapragnął CFC . Pewnie idą pod stołem duże sumy dla bandy agentów a i tygodniówka na poziomie 300week. Wracamy po Lavie i wiemy że jest hajs na dalsze zakupy.

1 polubienie

Zaczął dzisiaj, Fabrizio potwierdza.

Niezmiennie mnie bawi jak niektórzy spijają wszystko z ust Fabrizio jakby był jakimś bogiem. Nie wiem od kiedy się zaczął taki hype na niego, przegapiłem ten moment chyba.

Na szczęście są jeszcze osoby które potrafią samodzielnie weryfikować pewne informacje.

4 polubienia

Przestań być naiwny, w grze o takie pieniądze nikt nie będzie się trzymał jakiegoś terminu ustalonego na gębe. Deadline ma służyć tylko zainteresowanym, żeby spieli dupsko i wysyłali oferty. Dla Brighton akurat ten transfer może być szansą na skok jakościowy na dużej niż na 1-2 sezony, oni akurat są tu najmniej winni

1 polubienie

Standardowo na forumku… FSG do dupy bo chciała kupić zawodnika, którego forum chciało. :joy::joy::joy::joy:.

Ludzie na prawdę wy macie 14 lat? Wierzycie, że Caicedo trzyma się oferty z maja? Hahaha. Chłopak powie to co mu karzą mówić.

12 godzin temu był dogadamy z LFC bo tylko oni mieli dogadana ofertę z Brighton. Jak rano zadzwonili niebiescy to na bank mu sypnęli odpowiednio dużo i kazali ogłosić, że on tylko do CFC chce i w ten sposób wymusić transfer.

Zobaczymy co na to Brighton ale ostatnie Twitty sugerują, że się ugną. Co w oczach wielu będzie oznaczało, że nie są słowni.

Na bank nie powinniśmy wchodzić w licytacje bo za rok lub dwa odezwie się gen FCB czy Realu lub pieniążków z zatoki.

Nie wiem na ile to źródło dobre ale plot twist za 3, 2, 1, …