Rozważania transferowe (dyskusja)

Tier 1 (Highest Quality Sources)

Tier 2 (Proven to have current sources. Often times get many things right, at least directionally, and sometimes are the first to break stories)

Tier 3 (Average reliability)

Tier 4 (Indirect sources, low reliability)

Tier 5 (Aggregators, very low reliability)

Banned (Sources not allowed)

The following is the new transfer tier guide:

Official - Liverpoolfc.com (and related social media).

Tier 1 - Paul Joyce, David Ornstein, BBC (non-gossip).

Tier 2 - Neil Jones, James Pearce, Melissa Reddy, David Lynch, Chris Bascombe, Simon Hughes, David Maddock, Dominic King.

Tier 3 - Athletic (links to the articles are banned but tweets from journalists and their own account are allowed), Fabrizio Romano, Florian Plettenberg (for German based players), Pipe Sierra (for Colombian based players), The Guardian, Phil McNulty, Telegraph, Andy Hunter, Sam Wallace, John Percy, Henry Winter, Mohamed Bouhafsi, Sega Diallo (for Keita related news), Guillem Balague.

Tier 4 - Ian Doyle, Paul Gorst, Echo, Times, Kicker.de, The Independent, Bild, De Telegraaf, Gianluca Di Marzio, Sky Sports, Andy Heaton, Record, Ojogo, Abola, Gazetta Dello Sport, Calcio Mercato, Goal.com, Marca, Jan Aage Fjoertoft.

Tier 5 - L’Equipe, Mirror, Miguel Delaney, Giannis Chorianopoulos, Nieuwsblad, ESPN, SPORT1.de, TEAMtalk, Tancredi Palmieri, Kristof Terreur, CaughtOffside, Tabloids, News aggregators, Generic sports sites.

Banned - The S*n, Daily Mail, The Express, Indy Kaila, MEN, Don Balon, Dean Coombes, Mootez Chelade, DaveOCKOP, Talk Sport, Anfield Watch, Anfield Edition, Anfield Talk, Watch LFC, LFC Transferroom.

@Lenii tutaj masz listę. Wrzucanie czegoś z sekcji “banned” to po prostu oznaka braku szacunku do samego siebie.

7 polubień

Już podsyłam na priv, tylko skończę najpierw calla z dyrektorem sportowym Brighton.

Trochę beka, że moderatorzy tutaj usuwają posty z tweetami osób, które uznają za niewiarygodne. Proszę wkleić w takim razie listę źródeł których nie można tutaj wrzucać albo wprowadzić jakiś system (kolory, flagi, cokolwiek), którym będzie można się posługiwać żeby określać wiarygodność danego posta. Teraz to wygląda tak, że jak Romano wrzuca pierdoły o tym, że Caicedo zaobserwował profil Chelsea to spoko, ale jak się wrzuci tweeta od autora, który akurat nie siedzi moderatorowi, to post wylatuje.

3 polubienia

Po tej akcji nie wierzę w szczere intencje FSG. To nasi coś kręcą.

Informację o tym, że to faktycznie agent coś zaczął kręcić.

image

4 polubienia

Myśle ze można byłoby raz na jakiś czas zweryfikować ta listę a nie wklejać kiedy pasuje a kiedy nie pasuje bo połowa tych ludzi jest na usługach Liverpool fc i są tak samo nie wiarygodni jak inni czytając komentarze na tej stronie

Od zawsze w kwestii Liverpoolu mamy źrodła z kategorii dobrych/lepszych i takich na które nie warto patrzeć.

Zakaz wrzucania jakichś autorów nie ma na celu zniszczyć wolności słowa czy odebrać ludziom możliwość rozmawiania o transferach, tylko trzymania elementarnego porządku w zakresie pewnych informacji.

To nie jest tak, że obudziłem się dzisiaj rano i stwierdziłem, że nie lubię Indykali- tylko Indykalia i tego rodzaju transfer newsroomy wrzucają od lat- gowno informacje.

Wrzucił @Flymf wyzej tier listę zresztą w zakresie Liverpoolu. Ona powstała nie bez powodu.

Możemy oczywiście dyskutować o każdej losowej wrzutce i zrobić tutaj rolkę z Twittera- tylko po co?

Równie dobrze ja mogę teraz napisać, że Liverpool złożył ofertę 400 mln za Mbappe, De Bruyne i Haalanda i nasi już jadą dogadać warunki kontraktu.

Tylko po co? Wiarygodność tych ludzi jest na takim samym poziomie jak moja w kwestii transferów.

1 polubienie


jeśli ten agent kręci to o Hincapie też możemy zapomnieć. A może się doagadamy, to wtedy duża szansa na obu panów :smiley:

1 polubienie

xD

To jest najnowsza lista przygotowana na 2023 rok przez użytkowników z reddita.

Jeśli to faktycznie gra agenta to ani my ani Brighton nie powinno się ugiąć.

Zrzut ekranu 2023-08-11 151952


W takim razie po co LFC.PL ich obserwuje ? Coś mi tu nie gra ? Znaczy obserwowanie ich nie jest już brakiem szacunku do siebie a wrzucanie na stronę już jest ?

Marzy o realu, błagał o arsenal, dał zielone światło na transfer do Nas, po czym ostatecznie chce grać dla chelsea. Jeżeli to jest prawda, to mimo jego sportowej klasy ja już wolę 4 ofertę za gorszego Lavię, bo to jest niepojęte co ten Caicedo ma w głowie ( lub co z jego głową robią chciwi agenci ).

1 polubienie

Stwórz konto i proszę bardzo. W regulaminie jest powiedziane źródło a każdy niech sobie decyduje czy wiarygodne.

1 polubienie

A ten Florian to kto?

Gość który zna kulisy transferów w Niemczech.

Jeśli to wszystko prawda…
“Ekwadorczyk miał poinformować klub z Anfield Road, że chce dotrzymać słowa, które dał Chelsea w maju”. Nie wierzę, że nikt z LFC z nim nie rozmawiał i podjęli rozmowy z Brighton bez tego. Nie na tym poziomie finansowego ryzyka. Jeśli koleżka zmienia zdanie już po fakcie i do tego jeszcze tak głupio sie tłumacząc, to znaczy, że jest u niego duży rozdźwięk pomiędzy klasą piłkarską, a mentalną. Taki drugi Balotelli (było też wielu innych ze słabo rozwiniętą dojrzałością i odpowiedzialnością). A jeśli tak, to na dłuższą metę chyba nie ma czego żałować. Niech się Chelsea martwi.
Pod warunkiem, że faktycznie tak powiedział i od wczoraj zmienił zdanie…

1 polubienie


właśnie sfera pozaboiskowa Caicedo wydaje się mocno kłopotliwa. Skoro tak jego jeszcze aktualny manager się o nim wypowiada, to ja nie wiem, czy dobrym pomysłem jest tego zawodnika kontraktować.

Podobno agenci Caicedo mocno namieszali przy tej akcji z powrotem Chelsea. Wiadome - Chelsea da większe prowizje.