Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie tylko Romano. Polecam założyć twittera i zaobserować sprawdzone źródła i później masz całą ścianę newsów z wiarygodnych źródeł.

Oni praktycznie nie maja środka pomocy.

2 polubienia

No i bardzo dobrze, bo w imię czego Liverpool miałby się wycofać? :slight_smile:
To jest to, o czym pisałem wcześniej. Abstrahując od finału tej dynamicznej sagi, w naszym żywotnym interesie jest, by nasi bezpośredni rywale przepłacali za swoje transfery i mieli problemy z przestrzeganiem zasad FFP. Jeśli możemy sprawić, że Chelsea wyda więcej, to nie tylko nie możemy wycofywać naszej oferty, ale wręcz przeciwnie - powinniśmy ją podbić, gdy tylko Chelsea wróci z nową propozycją :smiley:
W kwestii Caicedo naprawdę warto docisnąć do samego końca i jednocześnie monitorować sytuację Lavii.

Warto, by klub spróbował jeszcze podpłacić agenta Caicedo, żeby mu zmienić “optykę”. Przypomnę, że z tym akurat nie mamy problemu, bo na prowizje dla agentów piłkarzy wydajemy sporo (ktoś kiedyś przytoczył artykuł ze statystykami) :wink:

No właśnie tylko Enzo i Gallagher, którego wypychają.

1 polubienie

Wyglada na to, ze siedliśmy Boehly’emu na ambicje i będzie robił wszystko żeby nie wyjsc na loosera.

Ok, Twoje argumenty są trafne ale pominąłem kwestie Lavii. Jeżeli na niego mają ponad 50 mln to dlaczego nie domykają Caicedo?

New bid from

@ChelseaFC

for #Caicedo has not been sent yet: it’s expected for tomorrow! Parties confident to get it done soon with #CFC after player refused #LFC.

@SkySport

@SkySportsPL

Di Marzio

Tak czy siak wyjdzie, zresztą już wychodzi.
Jego polityka jak na razie dała im 10 miejsce, a patrząc na ich dalsza politykę transferową, jeszcze problemy z FFP. Gdyby nie Arabia Saudyjska to prawdopodobnie nie mogliby sb. pozwolić na aż takie szastanie gotówką, a jedyny transfer realnie topowy wypadł na 4 miesiące.

Zresztą niezależnie od tego co większość ludzi tu lamentuje, z historii z LAvią i Caicedo widzę tylko pozytywy, mamy kasę, ściągamy tylko kogo chcemy i za ile chcemy (czyt. nie pasuje nam stosunek ceny do jakości celu nie płacimy więcej) jesteśmy wiec konsekwentni i czy się to komuś podoba czy nie, tak ten klub wygląda i będzie wyglądał. Natomiast teorie spiskowe co poniektórych tutaj albo pisanie o ośmieszaniu się nas? Jeżeli ośmieszaniem się jest konsekwencja w prowadzeniu biznesu to ja na prawdę chyba jestem już stary.

3 polubienia

“Chelsea to set a bid…” przestancie to wrzucac. To zadna informacja. Całe lato nie mogli dorzucic z ponad 80 do 100mln, a teraz dokladaja do 111? Poza tym wiedza o zaakceptowanej ofercie od Liverpoolu i deadline ustalony przez Brighton, ktory juz minal, wiec jesli ta kwota by nie byla dla nich problemem, to juz dawno caicedo bylby po testach w londynie. Do tego dokladacie plotki, ze dołożą do tego Lavie za 50+.
Agent chce Chelsea, nie Caicedo. Takie jest oficjalne info.
Myślcie.
Wydaje mi sie, że zaroiło się tu od botów. Inaczej nie chce tego sobie tlumaczyc, bo mimo wszystko wierzę w ludzi.

4 polubienia

Di Marzio to od dawna słabe źródło.

Jesli Caicedo chce iść do Chelsea, a nie do Liverpoolu to możemy składać oferty BHA i dogadywać z klubem, ale jesli zawodnik nie podpisze umowy to tylko klub się ośmiesza.

1 polubienie

Narazie można przeczytać, że Chelsea planuje złożenie oferty. Ale różni dziennikarze podają, że Chelsea chce rozłożyć płatność na kilka lat, a Brighton chce większość kasy z góry. To tworzy szansę dla LFC, bo jeśli Chelsea nie dogada się z Brighton to Caicedo bedzie musiał się dogadać z nami. Zwłaszcza, że De Zerbi oficjalnie powiedział, że Caicedo nie ma już czego szukać w Brighton

1 polubienie

Tak, ale mamy do czynienia z zawodnikiem-chorągiewka, który jest podatny na manipulacje. Mozna go zmanipulowac :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przecież prowadzą aktualnie rozmowy z tego co widziałem na twitterze. Pewnie chcą ugrać mniejszą kwotę lub wyrównać/zwiększyć z dogodniejszymi płatnościami.

Ta saga Lavia - Caicedo jest mega dziwna.

2 polubienia

Ta saga wygląda dokładnie tak:

A tutaj nasz Fabrizio kibic Chelsea xd

4 polubienia

Najdziwniejsza saga w historii. Mam nadzieje, ze wyjdziemy z tego z twarzą. Z Caic€do czy bez.

No i to się kloci z argumentem, że maja kasę. Nie mają, więc muszą negocjować i np. rozkładać na raty czy włączać innych graczy w transakcje. A jeżeli nie mają na Caicedo to tym bardziej nie mają na obu. (Nie mają w sensie nie mogą wydać z uwagi na FFP).

1 polubienie