Rozważania transferowe (dyskusja)

Kilka dni z kołkiem także obserwuje to z doskoku ale wszystko wg mnie wyglada na to, ze to agenci chcą Moisesa w Chelsea bardziej niż sam Moises. A piłkarz pójdzie tam gdzie będzie mial pewny plac i dobra tygodniówkę.

Cześć forumowicze mam pytanie czy ktoś coś wie nt. Caicedo bo Twitter cisza lfc.pl cisza portale sportowe też nic i jestem trochę zdezorientowany

Cisza, bo nie została podjęta żadna decyzja a Romano przestał rozsiewać dezinformacje. Jestem tym gościem poirytowany.

6 polubień

Jedyne na co trafiłem to to. Dziennikarz z Ameryki południowej.

Szanujmy się i poczekajmy na konkretne źródła. Cisza oznacza albo ofertę Chelsea albo przełamanie impasu w rozmowach naszych z agentami MC.

Zweryfikowane. Źródło nie warte nawet czytania tego…

Chelsea nie moze wyrownac oferty Liverpoolu, gdyz grozi im odjecie punktow. Na ten moment muszą jeszcze baaardzo duzo zarobic, a przeciez kupuja jeszcze podobno Olise i Lavie, na ktorych juz ich nie stac.
Kombinuja pewnie wypozyczenie.

E: zaczelo sie zwalnianie środkow. Kepa na wypozyczeniu w Realu.

Chelsea to chyba tę ofertę wysłało pocztą i przyjdzie w poniedziałek😂. Brighton musi być poirytowane i na ich miejscu nie czekałbym na ofertę od Chelsea, która pewnie będzie rozłożona na całą dekadę.

1 polubienie

Brighton przyjęło ofertę Liverpoolu. Kluby są dogadane i dziwne gdyby nagle się wycofali, skoro dokumenty są już podpisane. Jakby to wyglądało wizerunkowo dla Brighton? Wszystko rozgrywa się z agentem Caicedo i jeśli tam się Liverpool dogada, to Caicedo będzie nasz.

3 polubienia

Nie widziałem, że podpisali dokumenty, ale Chelsea leci sobie w kulki. Na miejscu Brighton (tym bardziej, że nie maja dobrych relacji) w ogóle bym z nimi już nie negocjował.

Lavia wciąż woli do nas, więc w międzyczasie można spróbować dopiąć Belga. Przy ściągnięciu obu mielibyśmy ustawioną drugą linię na 10 lat.

1 polubienie

Po stronie cfc dalej cisza…

2 polubienia

Kolejny dzień mija i jakoś Liverpool który dogadał się z jego klubem co do kwoty nie potwierdził transferu

byłoby śmiesznie jakby za sprawą FFP wygralibyśmy ten transfer

Czy ja właśnie słyszałem na meczu Arsenal Nottingham, że pozyskaliśmy Caicedo za 105mln? Tylko dlaczego powiedział, że z West Hamu? Nie wie co mówi.

2 polubienia

Tak. Ja też słyszałem.

3 polubienia

Oby Twaro się nie mylił

2 polubienia

Też to słyszałem i wchodzę na stronę żeby sprawdzić i nic. Ktoś coś wie?

Idę szukać na Twitterze.

Myślę, że po prostu zobaczył newsa wczoraj i sie nie interesował.

Jezeli Twaro tak tylko sobie palnał to stracę wiarę w dzIenikarzy

2 polubienia