Rozważania transferowe (dyskusja)

Aż mi się gorąco zrobiło, gdy to usłyszałem. Wszedłem tu - nic, na Twitterze też cisza. Nie wiem skąd on to sobie wymyślił.

Przejęzyczenie? Rice przypadkiem nie poszedł za 105?

1 polubienie

jak Twaro potwierdził to dzisiaj prezentacja musi być :slight_smile:

Może Twaro miał na myśli, że jesteśmy dogadani z Brighton?

Raczej my więcej wiemy co się dzieje niż Twaro. Szkoda bo myślalem że coś faktycznie się wydarzyło . Bo powiedział " dosłownie przed chwilą Liverpool pobił transfer Rica "

Mówił że Arsenal ustalił rekord w kwesti transferu ale długo to nie trwało bo 5 min temu liverpool kupil caicedo.

Dosłownie przed chwilą to chyba nie oznacza ,że wczoraj

Być może miał na myśli cenę Rice’a. Koleś gada tak dziwnie, że już nie się pogubiłem. Jednak wyraźnie powiedział, że Liverpool przebił cenę Declana i kupił Caicedo.

Ja tu mam zapierdziel w robocie na kuchni a Twaro sobie jaja robi :slight_smile: Nawet do barmana pobiegłem który jest za Man United się pochwalić że Caicedo teraz jest już na pewno klepniety :joy:

Serio jeszcze wierzycie w Caicedo? Jakby miał przejść to już by był skoro kluby się dogadały ale zawodnik nie chce. Imo kwestia czasu aż Brighton się dogada z Chelsea co do kwoty.

Ja bym zakomunikował Chelsea, że wycofamy ofertę za Caicedo jak sprzedadzą nam Cowilla :slight_smile: Co wy na to?

1 polubienie

Formalnie Liverpool kupił Caicedo, tylko jeszcze nie ma podpisanego kontraktu. Może to miał Twaro na myśli.

3 polubienia

Przy ci dziennikarze ledwo obsługują komputer i internet. Gdzieś coś wyczytał i papla dla samego paplania. Typowe „dziennikarstwo”.

3 polubienia


Myślę, że powinniśmy dać sobie spokój do momentu, kiedy Caicedo w końcu się zdecyduje. Za dużo plotek.

daj sobie spokój z takimi źródłami

2 polubienia

Jest gdzieś podany czas do kiedy chelsea ma złożyć oferte bo kazdy news jest taki że wszyscy czekaja na ofertę ktora moze nie nadejść

To by było akurat dobre jak wszyscy siedzą na tweeterze i odświeżają co chwilę a tu Twarowski na spokoju sprzedaje pierwszy oficjalkę

Nie ma nigdzie deadline ale wszyscy podają, że dzisiaj mają złożyć.

Deadline był, prawie 40h temu. Uczciwie przerżnęli w makao niech się już nie kompromitują.
Z powodu ze trwa to tak długo wydaje mi się ze najprawdopodobniej Chelsea chce dogadać się z LFC, żebyśmy wycofali się z oferta za Moisesa (stąd ta rozpuszczona płota o 55 bankach za Lavie, tak plotka, kto by oferował 55 jeśli Soton wyraźnie mówi ze chce 50, tym bardziej ze FFP siedzi ci ja ogonie), ale Liverpool ugina się przy swoim licząc, ze w końcu Caicedo zdecyduje się na przenosiny do nas.

Nie pozostaje nic tylko czekac, mam nadzieje ze pokażemy smerfom ich miejsce w szeregu

1 polubienie




3 polubienia