Rozważania transferowe (dyskusja)


A może jednak kupimy prawego obrońcę🤔

@Hanys cos United się nie spieszy, poza tym może chcemy jakimś duzym nazwiskiem rzucić po fiasku z Caicedo

Edit. I z Lavia :sweat_smile:

@Mati2020 chodzi o to, ze zwykle kupujemy zawodników do 25. Roku zycia. Jednak wyglada na to, ze w końcówce okienka będziemy się rzucać na wszystkie ciekawsze nazwiska jak reksio na kawałek szynki :sweat_smile:

1 polubienie

Czytaj uważnie. United ustaliło już kontrakt. Chcesz powtórki z Caicedo? Kolejnej zbędnej licytacji?

Wiadomo, Pavard super wzmocnienie i odciążenie TAA, ale szansę oceniam na 10%.

@Loku64 może, tylko znowu się to kłóci z polityką transferową klubu. Pavard jest już stary.


To by było na tyle

4 polubienia

Może jestem naiwny, ale nie boję się o ten sezon. Ktoś przyjdzie na CB, Bajcetic ogarnie 6 i damy radę wyrwać jakieś puchary :sweat_smile:

1 polubienie

Ty przestań mi gadać ze 27 lat to jest stary. Jak ty chcesz wygrac cokolwiek bez doświadczenia w obronie czy pomocy? 27 lat i cena 40 mil to nie dużo. Jesli jest szansa warto sie postarać nie mamy nic do stracenia. Okienko to w 40% udane. Bez urazy chlopy ale 27 lat dobry wiek dla piłkarza.

dobra wracajamy po tego Arthuro Melo i kończmy ten cyrk XD

Oczywiście, że to jest dobry wiek dla piłkarza, a Pavard jest bardzo doświadczony, mistrz świata. Tylko z tego co wiem, to klub szuka piłkarzy do maks 23 lat. Może się mylę, może nie. Zobaczymy.

@Loku64 precyzyjnie pisząc, to Boehly nas wydymał :sweat_smile:

@Loku64 wiem, wiem. Chłopaków znam na pamięć :upside_down_face:

Chcieliśmy wydymac Freda, Fred wydymał nas🙃

@Hanys tak jakoś mi się skojarzyło https://youtu.be/Z9uGai5J2tY

2 polubienia

No to trochę w czarnej dupie jesteśmy bo ani Caicedo ani Lavia nie dla nas. Pytanie czy mamy jakiś inny konkretny cel czy będzie panic buy

To już nawet nie jest śmieszne
Z jednej strony całe to FFP to o kant dupy można potłuc a z drugiej jak FSG nie wyciągnie z kapelusza jakiegoś przyzwoitego DM to niech spierd… stąd…


Krótki kontakt dostał

Moim zdaniem Lavia nie był jakimś głownym celem. Zobaczcie, że zawsze jeżeli kogoś chcemy tak na 100% i on chce to jest nasz… za Caicedo poszła oferta od razu taka aby się dogadać z Brighton, a tutaj jednak nie.
Nie wiem co to będzie, bo nie wyobrażam sobie abyśmy skończyli okienko bez 6. Ciekawe kogo teraz mamy w planie.

Grzegorz. Plan jest, bo jednak Caicedo chcieliśmy. Lavia też coś się przewijał. 6 na pewno jest priorytetem. Oby tylko nie zostało odłożone to na przyszłe lato… DM i obrońca to mus na te okienko

1 polubienie

I cyk nastepny

1 polubienie

I tak sie robi transfery. Wchodzisz i bierzesz, a nie smyranie sie po jajach, kiedy masz takie braki kadrowe. 14.08, a nasza rozbudowa to byly transfery z klubu, a nie do klubu.

2 polubienia

Serio ktos wierzy ze tam jest jakikolwiek plan? Schmadtke to ma zapewne teraz w planie ostro zachlac w jakims strip klubie na majorce


I cyk Lavia… Lavia… Lavia say goodbay :slight_smile:

Screenshot 2023-08-14 at 18-31-54 Anfield Edition on Twitter

A nasi beda teraz debatować i jak wygramy z bournemouth to powedza ze super po co nowy pomocnik

4 polubienia

Ciezko o “Longer” kontrakt w przypadku innego klubu niz Chelsea, kiedy oni podpisuja pilkarzy na 8 lat.

Pewnie w gratisie dorzucili bezcenny argentyński kaktus🙃

1 polubienie