Rozważania transferowe (dyskusja)

Zostało tylko złożyć ofertę 70m za Fabinho.:melting_face:

16 polubień

Chelsea może rzec jedynie: Chcieliście wydymać Freda, Fred wydymał was.

Żałosne było posunięcie LFC z Caicedo, doprawdy żałosne.

Roma nam właśnie podebrała Paredesa, Monaco Zakarie. Arthur w Fiorentinie. Moze rzeczywiście da radę Jacka Góralskiego wyciągnąć :crazy_face:

2 polubienia

Co by nie mówić to jest to kompromitacja władz klubu. Jakaś głowa musi polecieć

8 polubień

I zaprawde powiadam wam ziomale… że do końca sierpnia Liverpool nie kupi już nikogo! Rebuild wyszedł taki że jesteśmy przepraszam za określenie głęboko w d… i wyjścia z tunelu nie widać. Szkoda mi tylko Alexisa i Szobo bo nawet nie bedzie można wykorzystać pełni ich potencjału… mój dziadek świętej pamięci zagorzały kibic LFC to pewnie się teraz w grobie przewraca… i co by dużo nie gdybać TRAGEDIA. A Jurek juz nie widzi wyjscia z sytuacjii…

Sorry ale ja zaczynam myśleć, że poleciec powinna nie jedna niemiecka głowa… ale dwie. Jurgen + większa władza w klubie = katastrofa.

Oni nie pociągają za sznurki. Wszystko co złe zaczęło się kiedy przyszedł Billy Hogan. On musi odejść

Szczęśliwie Mac Allister i Schlobo mieli klauzule w kontrakcie, bo i bez nich byśmy byli :smiley:

Romano pisał, ze w Chelsea odpuścili Adamsa i wzięli Lavie, wszystko dzięki temu, ze wygłupiliśmy się z tym Caicedo. Ogólnie jak Romeo wyrośnie na kozaka to będziemy sobie w brodę płuc przez lata.
Teraz tylko nas ratuje wizerunkowo jakiś głośny transfer na 6, a najlepiej 2 drugi to stoper albo uniwersalny pomocnik.
W innym wypadku staniemy się pośmiewiskiem przez najbliższy rok całego piłkarskiego świata.

“Zeszłego lata Liverpoolowi zaoferowano Enzo Fernándeza, który był wtedy w River Plate i kosztowałby 15 milionów funtów. Odmówili, Benfica zamiast tego podpisała kontrakt z argentyńską gwiazdą i sprzedała go Chelsea sześć miesięcy później za 105 milionów funtów, aby rozpocząć cykl ogromnych opłat transferowych pomocnika.” [paul joyce]

Zawsze uważałem, że Liverpool nie miał szans na Enzo, ale Joyce twierdzi, że mogliśmy go mieć rok temu. Kto był dyrektorem sportowym rok temu?

Teraz moda na Ibrahima Sangare :wink:

1 polubienie

Liverpool have denied having an agreement with Southampton for Roméo Lavia. - @_pauljoyce

Hmmm, czyli Lavia ostatecznie nie był naszym celem xD?

@Cinek94 28 lat, abstrakcyjna kwota krzyknięta przez Fulham i obecnie kontuzjowany- ruch z kategorii “po byku” xD

3 polubienia

Teraz możemy tylko szukać piłkarzy z klauzulą odejścia. Cały świat wie, że jesteśmy zdesperowani i mamy dużo kasy. Za każdego piłkarza bez klauzuli trzeba będzie grubo dopłacić.

1 polubienie

Fofana/Sangare/Doucure a w zimie Andrzej z Brazylii plus w międzyczasie jakiś ogarnięty lewonożny stoper to coś jeszcze z tego okienka będzie można wycisnąć.

No niestety trzeba kupić grajka na pozycje numer 6 i mimo wieku najlepszy i mam wrażenie jedyny ruch to palhinha bo niestety czas na wydziwianie i wybrzydzanie się skończył.

Pozytyw z tego wszystkiego taki, ze teraz to już musimy ostrym transferem przyj…, żeby pokazać, ze jesteśmy nadal wielkim klubem.
Tak wyglądają nastroje u nas czuje, bo zaprzeczamy umówię z Lavia, to coś musimy wyciągnąć z rękawa, ewidentnie próbujemy ratować wizerunek.
A czas mija…

@w1cked93 Trent przebąkuje, ze chce grać w srodku, dodatkowo stopera potrzebujemy. Jakbym miał strzelać to :soccer: Pavard, Thuram, Kone, może Kimmich, ten z BVB stoper o trudnym nazwisku, może Scalvini. Będzie dużo zamieszania czuje w najbliższych dniach.

Edit. Zapomniałem o Frimpongu. Bayer kupił dwóch prawych obrońców, a do tego mamy dobre stosunki z Xabim

@scorpionlfc5 ale ewidentnie zmieniliśmy taktykę teraz, zobaczymy zapowiada się ciekawy okres

Jurgen: Jorg, ile tam nam brakuje do tego Lavii?
Schmadtke: Oferujemy 46mln, brakuje 4mln.
Jurgen: Czyli na luzie się dogadamy? Tylko nie przeciągaj struny.
Schmadtke: Alles klar. Klepniemy go, kilka dni i będzie nasz. Mam plan.
Jurgen: Jaki?
Schmadtke:

image

8 polubień

Jedyne na co mam już tylko nadzieję, że po tym okienku właściciele zrozumieją, że muszą odejść.

Tym okienkiem pokazaliśmy, że nie jesteśmy.

1 polubienie

Problem w tym, ze sie koncza powoli “ostre transfery” na tej pozycji.

Czyli tak naprawde nie dalismy tej oferty za Lavie dzisiejszego dnia?

To ja juz w ogole nie rozumiem posunięć tych głąbów. Jurgen niech się lepiej zajmie trenerką, a transfery niech zostawi tym ktorzy się na tym znają.

Szmatke do wy$ebania, a Jurgenowi odebrać kompetencje dot. transferów.