Rozważania transferowe (dyskusja)

A co maja przekazywac dziennikarze, ktorzy sa blisko klubu? Ze na jakies 10 przypadkow, zostalismy wydymani 8 razy?

1 polubienie

Raczej kto był trenerem i się uparł na j***go czarnego Gerrarda z borussi. Jurgen powinien odejść. Chłop się wypalił a brak zmysłu do odpowiednich wzmocnień jedynie to potwierdza.

1 polubienie

Ale FSG ma w d… sukces sportowy, kręcimy się w LM, teraz z niej wypadliśmy ale wartość klubu nie spadła drastycznie, po co dopłacać z własnej kieszeni jak się raz na 2-3 lata wyda 100 mln na wzmocnienia zarabiając 3-4 razy tyle i licząc na fart i geniusz Kloppa(chociaż tutaj to już chyba zaczyna być równia pochyła bo od paru miesięcy wyglądamy blado i epizod z Trentem schodzącym do pomocy już przestaję działać bez ogarniętego dm…

No ja obawiam się że kupimy jakiegoś leszcza po czym będzie narracja że probowali ale nie pykło bo rynek jest szalony bla bla bla…

Jurgen powinien trenować a nie ustalać kadrę

Brać Adamsa z Leeds za 20 mln i sypnąć Piercowi za artykuł które opiszę, że żadne Caicedo czy Laiva, Adams był priorytetem od początku. Problem był, że już był na testach medycznych dla Chelsea, stąd szachy 5d w wykonaniu Liverpoolu. Podbić cenę Caicedo, wkurzyć Chelsea. Dodatkowo wykazać zainteresowanie Laiva i prowadzić ciamajdowate negocjajcje. Chelsea musi zrezygnować z Adamsa aby uzbierać na Caicedo i na Laive aby odegrać się na Liverpoolu.

Plan idealny, pięknie rozegrane, Adams zawsze był celem nr1.

4 polubienia

Nie rozumiem tego hajpu na Pavarda, ale ok (zwlaszcza, ze on chce grac jako SO). Kimmich klasa, z jednej strony nie robimy transferow (poza kilkoma przypadkami) pilkarzy w tym wieku, ale… a ku*wa gdzie ja sie tu doszukuje planu w dzialaniach transferowych tego klubu.

To juz zbyt impulsywna i przesadzona opinia. Jurgen musi tutaj być, ale w statusie gdy on trenowal, a transferami zarządzal taki Edwards.

Najlepszym transferem do klubu byloby teraz sciagniecie z powrotem Edwardsa.

1 polubienie

My juz przestajemy byc wielkim klubem. Normalny właściciel posiada odpowiednich ludzi do pracy nad transferami. Nad tym pracuje sztab ludzi a tutaj jest kompromitacja. Prawda jest taka ze Lavia powinien byc klepniety przed oficjalka fabinho. Spokojnie ogrywać i przygotowywać chlopaka. Teraz tracimy gosci z ststusem HG. Ten klub nie funkcjonuję w żadnym aspekcie. Tyle lat gadania i marketingu nawet kibice zaczynają przyjmować ta propagandę .

4 polubienia

Każdy szanujący się klub na świecie wiedział o Enzo i każdy mógł go kupić za te 10 milionów. Mnie bardziej ciekawi czemu Joyce dzisiaj o tym pisze, wygląda jak przytyk do kogoś konkretnego. Tylko przytyk do Warda który już tu nie pracuje to trochę bez sensu. Wydaje mi się że to może być bardziej do Jurgena

1 polubienie

Skauting w tym klubie nie istnieje, już nawet dziennikarze to zauważają .

1 polubienie

Zobaczycie że już nikogo nie sprowadzimy do klubu :slight_smile: Jak my się pieprzymy i negocjujemy z kimś ponad miesiąc, a na końcu nas dymają jak burą sukę, to już widze jak w 2 tygodnie zalatwia inny transfer. Mamy aktualnie poczatek upadku Liveproolu, no chyba ze jakis hojny Arab sie zglosi i wykupi te bagno od tych skąpców z Ameryki.

Ogólnie mimo fatalnych nastrojów, ja myśle, ze może to wyjść nam na dobre. Mamy kasę i pali nam się do jej wydawania.
Coś czuje, ze zaszalejemy i to będzie takie być albo nie być. Co się nie wydarzy w najbliższych dniach, to zapewne będzie najciekawsze okienko nasze w bieżącej historii :smiley:

@scorpionlfc5 moze tak, a może nie. Przynajmniej coś się będzie działo. Mam nadzieje, ze w tym szaleństwie trafimy chociaż z jednym transferem :joy:

Ten sezon jest nie do uratowania z tym zarządem.

To jest definicja katastrofy xD

2 polubienia

Klopp sie pogubił i tak jak inny niemieckojęzyczny dyktator przesuwal papierowe armie, tak Jurgen bedzie zaraz przydzielał zadania zmyślonym scoutom i dyrektorom. Ktos mu musi dac do zrozumienia ze nie moze prowadzic calego klubu sam i potrzebny jest porzadny dyrektor sportowy i dział transferowy

gorzej jak skonczy jak Ibe czy inny Hudson-Odoi - za ktorego chcieli dawac chyba 70 i Chelsea nie puscila, a teraz to chlopak nie wiem czy w ogole jakakolwiek kariere zrobi.
Wcale się nie dziwię, że licytowaliśmy o te kilka milionów. 50mln za 19latka i do tego defensywnego pomocnika to duża kwota. Wiadomo, że HG podbija ale to i tak jest przecinak, a nie gość kreujący grę, dzieki ktoremu tez można zyskiwać nowych fanów.

Cześć, giniemy. Podziwiam optymizm ludzi co mówią, że przyjdzie jakiś kozak.

1 polubienie

Ok czyli kolejna kompromitacja po Bellinghamie i Caicedo już niemal potwierdzona. Zawsze po kolejnej kompromitacji w tym oknie nachodzi mi taka zwykła myśl - ile jeszcze mamy to znosić? Ja powiem już w tym momencie tak - kibiców tak wielkiego klubu z przeszłości nie powinno interesować czy to Schmadtke, czy to Hogan, czy to Henry, czy żona Henry’ego, czy to Klopp jest odpowiedzialny za ten burdel. Męczy mnie już ta gadka o Kloppie mającym pełną władzę. Nie interesuje mnie to już, ktoś tę władzę mu dał i sobie na to pozwolił jeśli to prawda. Czas w końcu, żeby to właściciele byli rozliczani za okienka transferowe, które wyznaczają cele na nowy sezon i dają trenerowi odpowiednie narzędzia do pracy, a sam Klopp za wyniki. Koniec kropka, jak nie będzie wyników w tym sezonie trzeba siłą wypierdolić boston za ocean, Kloppowi podziękować za wspaniałe lata i zbudować kompletnie nowy Liverpool z nowymi właścicielami, z nowym trenerem i nowymi ludźmi na każdym stanowisku. Żaden człowiek nie będzie większy od Liverpoolu. Zastanówcie się co byście wybrali - pozostanie FSG z Kloppem i obecnymi ludźmi odpowiedzialnymi za ośmieszanie co chwila Liverpoolu na arenie międzynarodowej, czy może totalna czystka z nowymi właścicielami i może trochę mniej utalentowanym trenerem, ale za to nie mającym żadnych toksycznych związków z pracownikami bez toksycznej lojalności i myślenia, że jest się większym od klubu? Na to pytanie każdy kibic powinien sobie odpowiedzieć. Za chwilę nie będzie czego ratować, bo jak myślicie, że tacy piłkarze jak Alisson, Konate, Salah, Diaz po walce o miejsca 5-6 będą ciągle z sentymentu tu grać to możecie się sporo pomylić. Tylko przycisk reset może ten klub uratować i oczyścić go od środka, Klopp i zwłaszcza FSG tego przycisku sami nie nacisną. Szkoda tym wielka, że tu naprawdę 3-4 grube transfery i wydane 250-300mln i spokojnie mamy kadrę na walkę o mistrzostwo, ale co sezon jest ta sama śpiewka. I oczywiście, być może doczekamy się jeszcze jakichś transferów jak łaskawie Jorg Schmadtke rzuci kasą na stół. Tylko po pierwsze nie ma już żadnych poważnych zawodników, po drugie już i tak jest trochę za późno, właśnie wczoraj straciliśmy już punkty, według mnie m.in. z uwagi na żałosny środek pola, w którym KAŻDY grał nie na swojej pozycji, a Gakpo płakał na boisku razem z kibicami.

3 polubienia


Dobra, bierzmy tego gościa. Nie mam zielonego pojęcia kto to jest, ale dużo bardziej ufam działaczom Brighton niż naszym

14 polubień

Szkoda że nowy football manager wychodzi dopiero w listopadzie, bo nasze spece od skautingu wyszłyby lepiej szukając nowych zawodników tam :grin:

2 polubienia