Rozważania transferowe (dyskusja)

O fuck co tu się dzieje. Byłem prawie pewny, że tego Lavię jednak mimo że przepłacimy, to ściągniemy. Takiego scenariusza to chyba nawet najwięksi przeciwnicy fsg się nie spodziewali.

A pisałem rano, że się staczamy i wracamy do czasów, w których rywale biorą topowych graczy, a my odpady. Wystarczyło 5 godzin, żeby teza się potwierdziła.
@AquerdationLFC już chyba widzisz o co mi chodziło :frowning:

Bajcetić wraca, Thiago również, więc na cholere nam transferów. Mam tylko jedną nadzieję. Okienko i tak już jest ciulowe w naszym wykonaniu, ale naszym pierwszym trasnferem po okienku, będzie zatrudnienie jakiegoś Dyrektora Sportowego co ma pojęcie na temat tej roboty, a nie jakiegoś kumpla Kloppa który w oóle nie ogarnia tematu.

1 polubienie

Mam nadzieję, ze ta cała kompromitacja i frajerstwo najwyższych lotów oraz obecność Henrego i Hogana cos Jurkowi i im uświadomi, bo to wylacznie jest ich wina. Lizanie się po jajach, jak inni sie potrafią wytargować i kupić nigdy sie dobrze nie kończy. Nieźle musi tam dawać po nosie odór patologi w naszych gabinetach. Jak ciężko im wykładać co okienko kilkadziesiąt milionów to stracą miliardy, bo konkurencja nie śpi, Jurgen nie długo odejdzie i co ma przyciągnąć zawodników jak nie trener, kasa i wyniki? Nie będzie ligi Mistrzów, nie będzie miejsc w top 4 ? Jak im przyjdzie wtedy pomysł sprzedać klub to z miliard przyjdzie im z ceny zejść.

Tak sobie patrzyłem na te kluby arabskie, przy okazji transferu Neymara i one nawet wiedzą że na początku trzeba DMa dobrego ściągnąć, bo to podstawa.

Cały nasz kub jest wystawiony na sprzedaż przecież. Tyle, że za tą cenę nikt nie jest chętny.

A co myślicie o sprowadzeniu bissumy ? Gość się nie odnalazł w totkach a w Brighton wymiatał czy on nie gwarantuje większej jakości niż lavia ?

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1691139036650274816 no tak :smiley:

Wilfred Ndidi ciekawy gracz wartość rynkowa to od 25mil do 60mil.

Co sądzicie? Może grać na ŚPD I SO.

Boże jakimi my jesteśmy frajerami, naprawdę

Już mi się nawet nie chce smucić ani złości, po prostu mnie to bawi

Niesamowite jak świetnie zapowiadające się okienko po Alexisie i Szobo zmieniło się w najgorsze okno od lat XD

3 polubienia

Trzeba zawsze szukać pozytywów. Jak na przykład zaoszczędzony, roczny abonament na Viaplay.

3 polubienia

Jeszcze jakąś obronę FSG najbardziej bym chciał usłyszeć.

Bynajmiej nową trybunę robio xd

2 polubienia

Lavia jest większą katastrofą niż Bellingham i Caicedo. On był dla nas w pełni dostępny i chciał tu grać. Debile zepsuli to i coś czuję, że o Lavii będzie mega głośno za jakieś kilkanaście miesięcy i my będziemy sobie pluli w brodę że go nie wzięliśmy bo BILIŚMY SIĘ O 4 MILIONY FUNTÓW.

I dalej nie wiadomo czy wysłaliśmy w końcu tą ofertę Świętym czy nie.

2 polubienia

:exploding_head::exploding_head::exploding_head:

Lament i marazm a odpuszczamy nastolatka, który liczby miał bardzo przeciętne w najgorszej drużynie PL. Rozumiem Caicedo bo tego to szkoda okropnie ale Lavia to nadal tylko duży talent, który na TERAZ nic nam nie daje.

Potrzebujemy doświadczonego DMa. Jeśli tego takie nie kupimy to mamy jawny sabotaż i cała struktura jest do wyjebania ale wierze, że są to tylko problemy przejściowe.

1 polubienie

XD masakra wstys wstyd wstyd :pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face: Dramat Dramat! Albo będzie bomba albo ten sezon walczymy o top 8 xD

Szostka, ktora ma przecietne liczby…
Ja naprawde nie dziwie sie, ze mamy taki PR w internecie jako community.

1 polubienie

Czyli oferowali. Szczyl po prostu olał nas i wybrał Chelsea. Życzę mu ławki i powrotu do Świętych. Byliśmy ugadani z nim wcześniej niż Chelsea ale poszedł za mamoną.

2 polubienia

Dziwisz się? My dajem 125k a Chelsea 250k xD

1 polubienie

A ja uważam że nikogo nie kupować. Najwyżej wypożyczyć ndidi co kolega wyżej napisał. Albo Stefan i thiago wrócą to nimi grac. Jak ktoś się objawi a rynek nie znosi próżni to się go kupi bo wszystkie kluby mają już kozaków więc nie będą im już potrzebni.

2 polubienia

Przynajmniej szczęśliwy

7 polubień

Widziałem u niego na insta, zdjęcie z mamą jak był młodszy w koszulce CFC i teraz obecnie jako zawodnik CFC. No miał marzenie więc nie ma co się na niego wściekać.