Rozważania transferowe (dyskusja)

W sumie to jak zobaczył co się u nas odwala to się nie dziwię że zmienił zdanie xD

2 polubienia

Jak ktoś się objawi, to znowu przep****** całe okienko nic nie robiąc, po czy zaoferujemy mu kontrakt za 125k i powie: “No thanx”.

A ty pewien jestes, ze do mojej wypowiedzi sie odnosisz?

To jest nasza największa kompromitacja od czasów finału z Kariusem bez dwóch zdań.Tragedia

5 polubień

Oczywiście, że tak. No jak my tego człowieka w ogóle potraktowaliśmy?

I takim sposobem osiągnęliśmy coś wybitnego. Nawet zawodnik, który chciał tu grać, nas olał.

1 polubienie

Bo my nie szukamy kogoś kto jest w naszym zasięgu, tylko kur…a skupiamy się na jakiś Valverde, Tchouaméni czy innym Caicedo, który i tak nas oleje i tak. Czasu nie ma dużo, a my będziemy mieć mokre marzenie na temat Urugwajczyka czy Francuza, będą negocjować przez 2 tygodnie i tak gówno z tego wyjdzie. Kupić tego Fofane z Monaco i do tego Inacio i zamykać okienko. Nawet juz nie patrzec na ceny, tylko zaproponowac tyle zeby tylko przyjeli, bo jak zaczniemy negocjowac to znowu gowno z tego wyjdzie. Ale znajac nasz cudowny zarzad, to sie okaze ze nikogo nie kupimy, albo jakiegos cieniasa Adamsa z Leeds. Jezu kochany, rece opadaja. Kluczowe okienko miało byc w naszym wydaniu, i oczywiscie że było. Kluczowe okienko do zrujnowania pozycji klubu na arenie międzynarodowej.

1 polubienie

Matko. Woda w zimną wodę bo to co piszesz jeszcze jest większą patologią niż ostatni dni naszego okienka transferowego.

1 polubienie

Saczyl nie poszedl dla mamony tylko została potraktowany jak gowno przez nasz pion sportowy.my negocjujemy oni robia transfer .

Jaką patologią? Co tutaj ubierać w ładne słówka? To co zrobili z Lavią to czysty debilizm.

@Vrubzzi Ale nie masz żadnego dowodu na to, że Caicedo miał być priorytetem nie Lavia. Według mnie chcieliśmy od początku Lavię, ale przyszła okazja żeby spróbować też ściągnąć Caicedo. Jak dla mnie to były dwa niezależne od siebie transfery i chcieliśmy obu ściągnąć. W końcu taki byl zamiar czyli 2 pomocników.

Ta, olał nas. My go wcale nie olaliśmy jak mieliśmy z nim wszystko dogadane i nagle się od niego odwróciliśmy i poszliśmy po Caicedo.

2 polubienia

Kompromitacja goni kompromitację… Czym nas jeszcze nasz kochany zarząd zaskoczy? Strach sledzić newsy

1 polubienie

Boli, nam zostają marne ochłapy na rynku

1 polubienie

Przestańcie srac żelem. Całe szczęście że Lavia nie przechodzi do Nas za te 60mln.
Potrzeba doświadczonego DM a nie 19-latka. Ten transfer miał kurczę sens gdyby został Fabinho.
Ale naprawdę wzięli by się w garść i poszli albo po Fofane, Sangare, Doucure i to jak najszybciej żeby to dopiąć do następnej kolejki. Niech sobie tak Lavia idzie walczyć o miejsce w składzie z Caicedo.

3 polubienia

17 polubień

Ten 19-latek może za pół roku być lepszy od Caicedo albo porównywalny.

To tak jakbyś odpuścił sobie transfer Haalanda z Salzburga bo zbyt młody. Co z tego że młody?

Doświadczonych zawodników to my się pozbyliśmy za marne 50 milionów i każdy chcial ich odejścia tutaj. Teraz pewnie niektórzy zaczną płakać, że pozbyliśmy się Faba i Hendo…

@AleksanderFa

Jeśli to prawda, to Edwards dzięki swoim działaniom stworzyłby w Liverpoolu potężną pomoc.

Tu jest jedna kwestia o tym jaką jakość by u nas wniósł, ale jest też druga sprawa, która po prostu obnaża nasz wizerunek i to jak się zachowujemy na rynku i jak będziemy teraz traktowani :‘’') już abstrahując od wzmocnienia czy nie, to jest po prostu dla nas ogromne upokorzenie i jesteśmy obiektem pośmiewisk i wcale mnie to nie dziwi xD

Serio?

Chcieliśmy LAVIE ale jako gościa do szerokiego składu - nigdy nie był brany pod uwagę jako gracz pierwszej XI dlatego szukaliśmy kogos takiego jak Caicedo.

Sorry, ale nie uwierzę, że Edwards naprawdę by ściągnął gościa z ligi argentyńskiej. Był to wielki dyrektor, ale nie był wszechwiedzący. Nie róbmy kolejnej legendy

5 polubień

Jeżeli to prawda to Jurgen jest do wywaleni z klubu bo to on odpowiada za to co się właśnie odwalą w takim razie. Błagać na kolanach Edwardsa i Warda, żeby wrócili i zatrudnić chociażby Julka Nagelsmana. Ja wiem, mil kiepski czas w Bayernie ale jest młody. Wyrobi się.

Skoro tak to mogliśmy najpierw dopiąć Lavię, wystarczyło od razu rzucić te 50 baniek, wtedy pewnie i cena za Caicedo nie byłaby aż tak wysoka. Klub zachował się niepoważnie a nie zawodnik.

1 polubienie